Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Rekonstrukce opravy úpravy domu a bytu

Čím vylepšit interiér? Nebojte se dřeva

Čím vylepšit interiér? Nebojte se dřeva

Pokud je materiál, který je ve stavebnictví používaný skutečně velmi dlouhou dobu, tak se jedná o dřevo. To je velkým hitem v jakémkoliv interiéru. A právě dřevo je naším zajímavým tipem, jak si můžete i vy vylepšit svůj interiér. Podívejte se konkrétně na to, s čím zaručeně vedle nešlápnete.

 

Podlaha je základ

I když do segmentu podlah pronikají různé moderní materiály, jako je například vinil, je třeba říci, že osvědčená klasika stále nezklame. Proto i naším tipem jsou kvalitní dřevěné podlahy, které můžete využít v jakékoliv místnosti, a to jak ve vašem domě, tak pochopitelně také ve vašem bytě. Důvodů, proč se vydat touto cestou, je celá řada. Máme se podívat na ty hlavní? Jedná se rozhodně o tato pozitiva:

· Dokonalý vzhled

· Vysoká odolnost

· Dlouhá životnost

Dřevo využijte také v oblasti vašich dveří

Další možnost, kde se můžete zaměřit na využití kvalitního dřeva, je oblast vašich dveří. I zde zcela určitě najde své uplatnění. Pokud máme být i tady konkrétnější, je možné si pořídit jak moderní interiérové dveře, tak není problém zvolit i klasické vchodové. Vše s jistotou, že budou nejenom skvěle vypadat, ale že nabídnou také jistotu maximální možné praktičnosti. A to s ohledem na to, že budou splňovat řadu bezpečnostních, stejně jako protipožárních předpisů, které jsou právě v dnešní době už v podstatě samozřejmou nezbytností.

Co takhle i na vaši zeď

Myslíte si, že dřevěné obklady jsou minulostí? Určitě ne. I toto je jeden z našich tipů, se kterým vedle nešlápnete. A když nezvolíte přímo dřevo, zkuste jeho imitaci. Do ložnic, nebo obývacích pokojů jasná volba. Hitem jsou ale i tapety s dřevěným motivem, které ve zmíněných místnostech využijete. Pokud jde o pokoj dětský, zde spíše doporučíme krásné dětské fototapety, které zaujmou motivy, které se vašemu potomkovi líbí. Zde pamatujte na to, že vztah ke dřevu bude míst spíše až v pozdějším věku, nikoliv právě v tuto konkrétní chvíli.

Komerční článek


26.6.2017   Rubrika: Opravy úpravy domu a bytu   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Čím vylepšit interiér? Nebojte se dřeva

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
YXH
YXH - 18.7.2017 20:10

Drevo mam rada, ale nesmi se to prehanet.

 
Almega
Almega - 7.7.2017 9:16

Moc dřeva v bytě připomíná pak kajutu na lodi,nic se nesmí přehánět.Na podlaze dřevo ano,ale obložit stěny tak leda na chatě,na stropě jedině když je to stará chalupa a něco takového se tam hodí.Kdysi byla velká móda samorostů: lidi chodili do lesa a tahali si div né celé pařezy,z toho se pak dělaly svícny,rámečky,jakoby sošky a pod.,někdy velmi ohavné.Jestlipak to někdo zase nevzkřísí jako č.1.???

 
dadka
dadka - 27.6.2017 9:33

Podle mě i dřevo je nutné používat s mírou, když budu mít dřevěné podlahy, už nebudu obkládat stěny, nebo naopak, co je moc, bývá někdfy příliš.Dveře a podlahy ano, ale jinak už čistá bílá výmalba.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127851.
Archiv anket.