Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Lahodné čaje k předvánoční pohodě

Lahodné čaje k předvánoční pohodě

Pro mnohé z nás je advent tím nejhezčím časem v roce. Sníh, vůně jehličí z adventního věnce a upečeného vánočního cukroví nás naplňuje radostným očekáváním Vánoc. K plné pohodě neodmyslitelně patří také šálek horkého čaje.

Nejoblíbenějším předvánočním čajovým artiklem se stává Adventní sada v jedné krabičce můžete ochutnat 24 různých biočajů v nálevových sáčcích. Mnozí z nás znají různé čokoládové adventní kalendáře. Proč letos nezkusit čajový? V adventní sadě najdete pro SONNENTOR typické názvy čajových směsí jako Anděl strážný, Dobrá nálada, Balzám na nervy, Knedlík v krku a na Štědrý den na závěr ochutnáte čaj Ježíškův nebeský. Čtyři nové vánoční čajové směsi – Zimní pohoda, Hvězdný tanec, Pohlazení duše a Světelný třpyt v pyramidálních nálevových sáčcích se stávají ozdobou vánoční nabídky biobchůdků i prodejen zdravé výživy. Jejich exkluzivitu podtrhuje atraktivní balení v plechových dózách. Produkty SONNENTOR se staly pro své reprezentativní a kreativní čajobaly skutečným vyhledávaným dárkovým artiklem a najdete je letos v dárkových vánočních koších mnoha českých firem, kteří sází na kvalitu a regionalitu.

V průběhu října a listopadu byly a budou otevřeny 3 nová specializovaná oddělení čajů a koření SONNENTORu: v nové prodejně zdravé výživy Zdravíčko v Hradci Králové na ulici tř. Karla IV. 867/12, v prodejně Zdravý život v Brně na Lidické 26 a v prodejně Bioštýl v Trnavě na ulici Štefánikova. Dlouhodobá plodná spolupráce mezi majiteli obchodů a výrobcem dala vzniknout myšlence zařadit prodejní koncept SONNENTORu do dalších nových prodejen.

Garance kvality  při výrobě čajů a koření SONNENTOR vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními ekozemědělci, kteří pro firmu bylinky a koření pěstují. Proto jsou produkty SONNENTORu ve specializovaných odděleních prezentovány v historických selských skříních, které díky jejich tradičnímu půvabu zprostředkovávají zvláštním způsobem hodnoty, jako je původ, rodina, klid, vznik a zkušenost a mají v historii SONNENTORu dlouhou tradici. “Specializované oddělení SONNENTORu umožňuje dávat dobře prezentovaným produktům emoce a navodit vztah mezi spotřebitelem na jedné straně a výrobcem i pěstitelem na straně druhé. Motto Sonnentoru „TADY ROSTE RADOST“ opravdu dýchá z interiérů, kde je SONNENTOR zastoupen,“ doplňuje ředitel společnosti SONNENTOR Josef Dvořáček.

„Dotažení výrobního cyklu, od nákupu bylinky od konkrétních místních pěstitelů, až po nabídku konkrétní krabičky bio-čaje konečnému spotřebiteli vnímáme jako důležitý krok v cestě hledání a objevování nových cest s jedním cílem – nalezení rovnováhy mezi udržitelným rozvojem kontrolovaného ekologického zemědělství a potřebami cílového spotřebitele. A to nám právě naše specializovaná oddělení umožňují. Jinak rozvoj specializovaných oddělení v maloobchodních prodejnách koresponduje s příznivými hospodářskými výsledky dvořáček - sonnentorSONNENTORu. Společnost každoročně dosahuje stabilního růstu. K 31. 10. 2010, před vánoční sezónou, zaznamenáváme meziroční nárůst prodeje o 20%,“ vyjádřil se k aktuálním hospodářským výsledkům Josef Dvořáček.  

Tak jako v případě prodejny Country Life v Praze v Dejvicích u Vítězného náměstí, kde již oddělení úspěšně funguje půl roku, očekává se i u nových prodejen zvýšený zájem ze strany bio-konzumentů. Vždyť tak širokou nabídku produktů SONNENTORU lze nalézt pouze v podnikové prodejně v Čejkovicích u Hodonína a ve firemním e-shopu.


O společnosti SONNENTOR:

Společnost SONNENTOR s.r.o. (dříve známá pod českým překladem jako Sluneční brána) se zabývá výrobou biočajů a biokoření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete. Firma byla v České republice založena v roce 1992 a navázala na již úspěšné působení Sonnentoru z rakouského Waldviertlu. Garance kvality při výrobě čajů a koření vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními ekozemědělci, kteří pro firmu pěstují bylinky a koření. Tím je zajištěna vysoká kvalita i garantovaný původ výchozí suroviny, která je potom součástí jednotlivých produktů SONNENTORu. Úrodná půda, pečlivá práce a mnohaleté zkušenosti spolu utvářejí výjimečné čaje, koření a bylinné směsi, které uspokojí ty nejnáročnější chuťové buňky zákazníků a zároveň také odpovídají ekologickým standardům.


Další informace najdete na www.sonnentor.cz

 

Čajovou směs Adventní sada můžete nyní vyhrát v naší Vánoční soutěži.

Komerční článek


23.11.2010   Rubrika: Příroda, zahrádka   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Lahodné čaje k předvánoční pohodě

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kubikm
kubikm - 23.11.2010 18:54

taky mám ráda čaje, hlavně ovocné...

 
sharon
sharon - 23.11.2010 11:08

čajíky vaříme denně , sladíme rakytníkovým medem....smajlik - 57smajlik - 57smajlik - 57

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76952.
    Archiv anket.