Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Chcete mě? Výstava pro kočku.

Chcete mě? Výstava pro kočku.

Za Kočky online Vás srdečně zveme na již 13. umísťovací výstavu opuštěných koček, která se koná v neděli 8. května od 10 do 17 hodin v areálu Chvalské tvrze, Praha 20 – Horní Počernice. Cílem akce je najít nový domov pro co největší počet koček z útulků a získat krmení pro ty, které si noví majitelé neodnesou (hlavně nechtěná koťata, která se s každým jarem do péče útulků a ochranářských organizací dostanou). Proto je vstupenkou na výstavu konzerva krmení pro kočky, kterou je možné koupit na místě.

Co Vás na výstavě čeká:

V Chvalské tvrzi bude k vidění zhruba 150 koček a koťat, která se těší na nový domov. Většinou se jedná o bytové mazlíčky, mezi vystavenými zvířaty se ale najdou i kočky vhodné k domku se zahradou. Seznámit se budete moci s kočičími dorostenci, kteří potěší vaše dítě, i rozšafnými staršími kočkami, které snadno zapadnou do poklidného života většiny rodin.

Všechny vystavované kočky jsou vakcinované a v dobrém zdravotním stavu, který ještě na místě prověří veterinář. U zvířat starších 8 měsíců je samozřejmostí kastrace. Kočky, jež na výstavě uvidíte, momentálně žijí v některém z 10 soukromých útulků. Akce se účastní pozvané útulky z Prahy a okolí, Klecan, Kladna, Berouna, Loun, a kočkaHodonína na Moravě. Právě pro tato zařízení jsou určeny konzervy, které se získají ze vstupného. Umožní nakrmit další kočky a koťata, dokud se i pro ně nenajdou vhodné domovy.

Tradice výstavy pro kočku:

Výstavy pro kočku pořádáme již osmým rokem. Akce jsou úspěšné jak z hlediska návštěvnosti, tak počtem umístěných zvířat. Na výstavě, která v prostorách Chvalské tvrze proběhla loni v neděli 18. dubna 2010, našlo domov 73 koček ze 112 vystavených.  

Proč umísťovací výstava opuštěných koček?

 • Zájemci o adopci zvířete oceňují, že si mohou svého budoucího domácího mazlíka vybrat z více než stovky koček různého vzhledu i povahy.
 • Výstava je příležitostí najít dobrý domov pro zvířata z lokalit, kde je o kočky minimální zájem. 
 • Krmení, které se vybere na "vstupenkách" a od sponzorů, zásadním způsobem pomáhá soukromým útulkům uživit jejich svěřence. 
 • Jak se na výstavu dostanete?

  Výstava pro kočku se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 20 - Horní Počernice), 8. května 2011

  od 10 do 17 hodin. Tvrz se nachází jednu zastávku "Chvaly" autobusem od konečné metra B Černý most. Použít můžete autobus číslo 220, 221, 223, 261, 273, 303, 304, 323, 344, 353 nebo 398. Do výstavního areálu není možné během dne vnášet či vodit žádná zvířata, a to ani pejsky či fretky. Výstavy se účastní pouze zvířata z pozvaných organizací.

  Doplňkový program Výstavy pro kočku

  Pro děti je přichystán tradiční výtvarný program. Navíc děti, které přinesou na výstavu vlastnoručně namalovaný obrázek kočky (čtvrtka velikosti A4), mají vstup zdarma!

  Na výstavě si budete moci koupit za výhodné ceny chovatelské potřeby (krmivo, stelivo, kočičí toalety, hračky, škrabadla, pamlsky, vitaminy aj.) pro své domácí mazlíčky.

   

  www.kocky-online.cz

  Kočky on-line


  3.5.2011   Rubrika: Příroda, zahrádka   |   Komentářů 10   |   Vytisknout

  Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

  Související odkazy:

   

  Diskuse ke článku - Chcete mě? Výstava pro kočku.

  Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
  Lucie777
  Lucie777 - 12.12.2022 19:24

  Já už bych další kočku nechtěla, protože ta co máme doma vydá tak za 100. Ale zase si to taky nedokážu představit bez ní. Já mám naši kočku fakt ráda, a tak jsem jí i koupila gps trasovací zařízení https://www.smartomat.cz/smartomat-gps-lokator-pro-psy-a-kocky-smt02/ Teď si ji díky tomu můžu kdykoliv najít.

   
  Teruuula
  Teruuula - 26.10.2020 10:58

  Kupujeme filetky a konzervy brit fish dreams https://www.pytelgranuli.cz/konzerva-brit-fish-dreams-trout-tuna-80g/? Koupíte je v podstatě kdekoliv, kde prodávají krmiva pro zvířata. Jsou velice kvalitní a obsahují pro kočku vše potřebné

   
  Miluskova
  Miluskova - 25.10.2020 3:35

  Můžete my teda poradit co přesně kupujete? které filetky kupujete? a konzervy? a případně kde?

   
  Teruuula
  Teruuula - 24.10.2020 10:33

  Zkuste vyměnit výrobce nebo druh konzervy. Někdy se to stane, protože kočky si dokáží hodně vybírat co budou žrát a co ne. Pokud jste ji pořád dávala ty stejné, tak si to převeďte na sebe, že by jste pořád jedla to stejné. My se snažíme co nejvíce druhů krmiva kupovat pro kocoura. Dostává masové filetky ve šťávě, konzervy obsahující celé kousky masa nebo granule

   
  Miluskova
  Miluskova - 23.10.2020 12:53

  Zdravím, stává se vám někomu, že vaše kočka nechce žrát konzervy? z ničeho nic?

   
  kobližka
  kobližka - 9.5.2011 18:58

  Křeček: a k lidem,co je budou mít rádi smajlik - 24

   
  YXH
  YXH - 3.5.2011 14:38

  Drim kockam palce at se libi a maji nove dobre domovy. smajlik - 41

   
  Křeček
  Křeček - 3.5.2011 9:00

  orinka: můžeš - tady:
  http://www.kocky-online.cz/release2/index.php/podpora/novy_dar

  taky jsem posílala touto formou menší pomoc

   
  orinka
  orinka - 3.5.2011 8:28

  Škoda, že to mám daleko, tohle bych určitě podpořila.

   
  Křeček
  Křeček - 3.5.2011 8:27

  Všem kočičkám držím palce, ať se dostanou do dobrých domovů. smajlik - 45

   

  Sponzori

  Prohledej


  Výherci v soutěžích

  Soutěže na Soutez.cz

   Anketa

   Covid

   Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

   Celkem hlasovalo 76952.
   Archiv anket.