Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Co se zatoulaným kotětem?

Co se zatoulaným kotětem?

Prosím, poraďte mi. Naše desetiletá dcera před několika dny přinesla domů malé kotě. Hladové, uplakané, špinavé. Buď se ztratilo, nebo ho někdo vyhodil. Míša ho našla schované v křoví za naším domem.

Nejsem zrovna příznivec zvířat v bytě, jenže to bych musela být nelida, abych ji s ním vyhodila. O koťátko jsme se postaraly, zajely s ním na veterinu, udělaly mu pelíšek. A jak to tak vypadá, už u nás zůstane. Pořád je ještě vyplašená (je to kočička), ale už tolik nepláče. Jen nevím, co na to manžel. Až do pátku je služebně pryč a až se vrátí, asi moc nadšený nebude. Musím ho na to nějak připravit aspoň po telefonu.

Chtěla bych se zeptat těch, kdo mají s chovem kočičky zkušenost: Jak ji máme vychovávat? Musí se naučit chodit na písek, neškrábat nábytek a spoustu věcí, aby s námi mohla v klidu žít. Jenže já jsem kočku nikdy neměla a v těchhle věcech jsem úplně bezradná.

Vím, že po vás asi nechci nic světoborného, ale vaše rady mi určitě pomůžou.

Asi jsem cvok – do toho kočičího miminka jsem se doslova zamilovala a chtěla bych, aby mu u nás bylo co nejlépe. Děkuji všem.  

Hana


4.4.2007   Rubrika:   |   Komentářů 12   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Co se zatoulaným kotětem?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76952.
    Archiv anket.