Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Tvoření, malování, ruční práce

Samolepící oboustranné archy Glue Dots

Samolepící oboustranné archy Glue Dots

Glue Dots přichází s novinkou, která je jako šitá na míru všem šikovným tvořilkám. Zlaté české ručičky, které se nespokojí s nabídkou hotových ozdob a většinu rozličných ozdůbek a detailů na svých stránkách a přáníčkách si vyrábí samy, nyní mají dalšího pomocníka pro svůj kreativní rozlet.

Řeč je o samolepícím oboustranném archu. Z aršíku je možné vystřihnout či pomocí raznice vyrazit jakýkoliv tvar, písmeno, celý nadpis apod. a pomocí různých sypkých materiálů jej dotvořit přesně tak, jak si představujeme. Můžeme použít třpytky, drobné korálky, kamínky, písek, slámu, možnosti jsou takřka neomezené. Kolikrát vás folieuž napadlo, že na albu z dovolené u moře by byl hezký nadpis z písku?

Práce s takovým archem je velmi jednoduchá. Požadovaný tvar vyrazíme nebo vystřihneme, sejmeme folii z jedné strany, touto stranou přilepíme, kam potřebujeme, a sejmeme fólii i z druhé strany. Nyní zasypeme tvar třpytkami, pískem apod. a zbytek sklepeme. Tam, kde jsme nalepili náš tvar, zůstane posypáno.

Jedná se o tzv. suché lepení, nikde nám nic nekape, neteče, třpytky jsou přesně tam, kde potřebujeme, a tímto způsobem můžeme ozdobit i ty nejjemnější vyražené tvary. Vyzkoušejte, uvidíte, že vás nadchne, jak je to snadné a efektní.

V nabídce E-shopu www.svetvzpominek.cz nyní najdete samolepící aršíky i třpytky v různých barvách.

 

Věra Baumgartnerová

Komerční článek


20.5.2010   Rubrika: Náš domov   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

folie folie folie folie  

Diskuse ke článku - Samolepící oboustranné archy Glue Dots

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 20.5.2010 19:43

Zajímavá věc.My jsme to dříve dělali tak,že se namazalo lepidlo(asi kanagom??) ,trochu to zaschlo a na to se nasypaly ty např.roztlučené ozdoby.....No dnes je to pokrok.

 
babkatapka
babkatapka - 20.5.2010 15:37

nemám sice samolepící, lepím herkulesem, ale jak zakrýt díry, nebo odřenou zeď, před malováním tak se dá taky použít. I opakovaně se dá používat, jen při sundavání to jde i trochu s malbou. Ale když se čeká, že se bude malovat, tak to nevypadá zase až tak špatně???obrázek - P5170010(1).JPG

obrázek - P5170011(2).JPG

 
sharon
sharon - 20.5.2010 11:28

Elen: objednej si na e-schopu........

 
Elen
Elen - 20.5.2010 9:43

co bych za to dala, mít to teď doma s dlouhodobě nemocným dítětem! Už nám docházejí nápady...

 
sharon
sharon - 20.5.2010 9:17

tak jsem e-schop prohlédla, jen oddělení kamínků je prázdné.....ale na vánoce jako dárek naobjednávám, pro vnučku-tvořilku.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 124945.
Archiv anket.