Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Kam na podzim na dovolenou?

Kam na podzim na dovolenou?

do lázní na jižní moravuDo lázní na Jižní Moravu!

 

Máme pro vás hned několik důvodů, proč využít prodloužené víkendy a vydat se na Jižní Moravu

 

Při pohledu do letošního kalendáře je zřejmé, že se máme na co těšit! Státní svátek 28. září letos připadá na pondělí, v říjnu pak přichází na řadu podzimní prázdniny, a to od středy až do pátku (od 28.–30. října). Otázka je tedy jasná: co podniknout a kam vyrazit, abyste si chvíle volna užili dosyta? Máme pro vás tip! Vyrazte do lázní – na Jižní Moravu!

 

 

Do Hodonína za odpočinkem a jednodenními lázněmi 

Věděli jste, že místní lázně jsou vyhlášené procedurami se solankou? Jodobromová minerální voda patří mezi nejkvalitnější v Evropě. Díky vysokému obsahu jodových solí s nízkou mineralizací je často přirovnávána k vodě z do lázní na jižní moravuMrtvého moře, má také výrazné protizánětlivé a hojivé účinky.

Účinek solankových koupelí okuste na vlastní kůži – formou ambulantních balíčků!  Do lázní v Hodoníně hojně jezdí klienti, kteří čerpají lázeňskou péči hrazenou zdravotními pojišťovnami, i ti, kteří si pobyt hradí sami. Od podzimu se přímo v areálu lázní otvírá nový pavilon zaměřený na denní lázeňství neboli Bliss Day Spa. A co zde najdete? Kromě jodobromových koupelí například jodovou gradovnu nebo jodové sprchy, nechybí ani bahenní či parní lázně, kryokomora či světelná a laserová terapie. Další informace najdete přímo na webu www.laznehodonin.cz.

 

 

Lázeňský dům Perla nabízí odpočinek v samém srdci Lednicko-valtického areálu  

Chtěli byste zažít něco výjimečného? Vyberte pobytový balíček přímo v Lednici. Místní lázně se jako jediné v České republice nachází přímo v areálu zapsaném v seznamu světového a kulturního dědictví UNESCO. Kompletní informace o lázeňském domě Perla najdete na www.lednicelazne.cz.

Komerční článek


3.8.2015   Rubrika: Krásy naší země   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Kam na podzim na dovolenou?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Andrejeckaa
Andrejeckaa - 27.7.2016 12:48

Já mám na podzim naplánovaný wellness pobyt v hotelu Alexandria v Luhačovicích. Není to klasický lázeňský pobyt, ale na odpočinek to bude super. Jsem domluvená se sestrou, že pojedeme společně a manželé budou doma hlídat děti. Je to sice jen prodloužený víkend od čtvrtka do neděle, ale i to pomůže. Dlouho jsme spolu nic nepodnikli, takže si to užijeme. Navíc to máme na konci září, tak snad bude nějaké babí léto, to by v luhačovicíh bylo úžasně. Žádnou dovolenou letos neplánujeme, manžel toho má poměrně dost a sama s dcerou jet nechci, tak to hol oželím.

 
cawan
cawan - 28.8.2015 11:50

My pojedeme na Sardínii, už se moc těšíme. Je to luxusní dovolená, to bude foteček :) Hned si je založím do alba http://fotoknihy.net/

 
Světlonoska
Světlonoska - 23.8.2015 13:49

smajlik - 68Na zahrádku a na kole za vessmajlik - 33smajlik - 14smajlik - 16

 
sharon
sharon - 4.8.2015 10:20

v Lednici v Perle jsme byli ...paráda a chystáme se zase.....smajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146972.
Archiv anket.