Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Pronájem chalup a chat: Dobrý tip na dovolenou u nás i v zahraničí.

Pronájem chalup a chat: Dobrý tip na dovolenou u nás i v zahraničí.

Přemýšlíte, kam letos vyrazíte na dovolenou? Rádi poznáváte naši zem a její okolí? Pak pro vás máme zajímavý tip, jak takovou dovolenou efektivně zrealizovat.

Pro mnohé z nás je dovolená spojena s rodinným prostředím, rádi se ubytováváme na místech, která nám zaručují soukromí. Na rozdíl od penzionů či hotelů nám tyto služby mohou poskytnout hezky zařízené chaty či chalupy soukromníků. chata.cz 

Máte náladu si večer udělat oheň či grilovat maso a udělat si soukromou party? Vykoupat se v bazénu, kde se koupete jen vy a vaši blízcí? Kochat se přírodou, nebýt omezeni hotelovým pokojem?

Proč ne! Můžete si přece pronajmou objekt, který tyto podmínky splňuje. Navíc vyjde levněji než penzion či hotel.

Pokud sami nemáte chatu či chalupu, nebo jen chcete poznat jiné místo, není nic jednoduššího, než si vyhlédnout nemovitost, která by vám vyhovovala, a pronajmout si ji. Pokud chcete trávit dovolenou se známými, velká část chat či chalup nabízí prostory pro více osob. Je to jen o tom vytipovat si místo, kam chcete jet a poznat jej a podívat se, zda v tomto regionu není k pronájmu.

Rádi bychom vám nabídli zajímavý tip na stránky, kde určitě najdete k pronajmutí nemovitosti, které uspokojí vaše představy.  Specialistou je cestovní kancelář Régio www.ckregio.cz , pod kterou spadají stránky  www.chata.cz, www.pampeliska.cz, www.j-morava.cz, www.hory365.cz

 

chata.cz

www.chata.cz je portál se zaměřením na pronájem malých rekreačních objektů (chat a chalup, rekreačních domů, privátů apod.) u nás, na Slovensku a v dalších evropských zemích.

pampeliska.cz

Dovolenkový a informační portál www.pampeliska.cz se zaměřuje na nabídku všech tipů ubytování a užitečných turistických informací a služeb v celé ČR.

j-morava.cz Specializovaný portál www.j-morava.cz nabízí ucelené turistické služby na jižní Moravě.

hory365.cz

Na portálu www.hory365.cz naleznete celoroční nabídku horských rekreačních objektů v nejatraktivnější oblasti v Rakousku a Itálii

.

Stránky jsou přehledné, členění objektů je řazeno do kategorií, stránky mají parametrické vyhledávání, zobrazení objektů na mapách, fotografie objektů jsou samozřejmostí. Nabídka je z destinací České republiky, Rakouska, Itálie, Chorvatska a Maďarska.

Jaké jsou výhody dovolené v pronajaté chatě či chalupě?

 • Díky ceně to může být levná, ale luxusní dovolená.
 • Najdete objekty pro 2 i pro 20 lidí.
 • Cestovní kancelář Régio nabízí jen prověřené objekty (s WC, koupelnou a dalším zázemím pro kvalitní dovolenou).
 • Součástí pronájmu je obvykle lůžková výbava (čistě vypraná).
 • Kuchyňka vždy obsahuje pro daný počet osob příbory, skleničky, šálky, talíře a nádobí na vaření.

Pokud si již objekt pronajmete a trávíte na vybraném místě svou dovolenou, můžete čerpat z dalších výhod.

Ve všech turistických oblastech je připravena síť poskytovatelů výhodných slev na vstupy na koupaliště, do bazénů, muzeí, na rozhledny nebo slevy v restauracích a v obchodech se sportovním a turistickým zbožím. Tyto zvýhodnění a slevy můžete kdykoliv využít. Stačí Vám k tomu pouze ústřižek z poukazu na pobyt, který získáte 14 dnů před nástupem na pobyt.

Cestovní kancelář Régio nabízí další významné doplňkové služby:

 • bezplatná zelená linka 800 109 209
 • výběr z online katalogu i s možností online objednání
 • garance popisu (většinu objektů navštívil a popis objektu vytvářel produkt manažer)
 • možnost předfakturace od zaměstnavatele FKSP
 • pojištění storna
 • komunikace s majitelem přes operátora.
 •  

  ckregio.cz 

  CK Régio www.ckregio.cz je přední českou cestovní kanceláří zaměřenou na domácí cestovní ruch. Naší specializací jsou pobyty v chatách, chalupách a rodinných penzionech v celé ČR a na Slovensku. V současnosti je tato nabídka nejširší svého druhu na trhu v ČR. Od roku 2004 se nabídka rozšířila o pobyty s vlastní dopravou v Rakousku, Itálii, Chorvatsku a Maďarsku.

  Už jste si někdy pronajali chatu nebo chalupu? Máte to v plánu? Kam byste chtěli vyrazit? Napište nám o tom i o vašich zkušenostech, pokud jste takovou dovolenou podnikli.

  Komerční článek


  18.1.2010   Rubrika: Cestování   |   Komentářů 18   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

  Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

   

  Diskuse ke článku - Pronájem chalup a chat: Dobrý tip na dovolenou u nás i v zahraničí.

  Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
  Zvolte stranu: 1-15 | 16-18
  evelynne
  evelynne - 7.12.2016 12:37

  Docela budgetová a fajn varianta pro celou rodinu je také chatové "městečko" v Hnačově (http://www.nadrybnikem.eu/), nikoho tam neobtěžujete, ať děláte co děláte, jste ve volném prostoru a divoké přírodě smajlik - 41

   
  markule30
  markule30 - 6.11.2014 14:30

  My si pronajímáme chalupu každý rok a vždycky to bylo OK. Většinou hledáme na e-chalupy.cz. Loni jsme byli v penzionu Kilian na Kvildě a letos na chalupě ve Stachách http://www.sumava-dovolena.eu a obojí dobrý.smajlik - 2

   
  Lužka
  Lužka - 5.1.2012 16:19

  edna: Tak se mrkni na www.zars.cz S tím webem mám dobré zkušenosti, je tam velký výběr a asi si hlídají aby tam byly jen kvalitní chaty. Kamoška si tam vybírá taky a spokojenost.smajlik - 31

   
  Lužka
  Lužka - 5.1.2012 16:14

  Fakt, moře má svoje kouzlo, ale dovča na chatě - tu si nedám vzít. Už jsme byli několikrát u nás i na Slovensku a vždycky to bylo príma. Nechci dělat reklamu, ale docela dobrá nabídka je na www.zars.czsmajlik - 31

   
  IqTyQ
  IqTyQ - 1.3.2010 11:52

  Miluše Lodinová: Na Vysočině je fakt krásně, my jsme sice o kousek dál (někde uprostřed mezi Telčí, Jihlavou, Pelhřimovem a Jindřichovým Hradcem), ale je tam nádherně - v zimě i v létě.

   
  Frankova
  Frankova - 19.2.2010 9:28

  Určitě bych byla opatrná s výběrem.Neříkám ,že každé ubytování v soukromí musí být špatné ,ale já raději dávám přednost jistotě v penzionu.
  Všem rodinám s malými dětmi a všem kteří si chtějí odpočinout doporučuji Penzion U Hrádku ( www.penzionuhradku.cz ) . Krásné , čisté pokoje .Super zahrada s dětským hřištěm ,oplocená.Jedinečné jídlo a vždy velice vřelý přísup personálu a majitele.( majitel mám malého kloučka , takže má pochopení .smajlik - 94
  smajlik - 35

   
  Miluše Lodinová
  Miluše Lodinová - 28.1.2010 18:29

  rozmarýna: Děvčata-maminky,já jednu takovou chaloupku pronajímám..Podívejte se na www.chata-lodinka.cz-je to ráj na zemi....Střed Českomoravské vrchoviny-zdravý vzduch,kojenecká voda....nechci si dělat zadarmo reklamu-já jen,jak je u nás krásně

   
  rozmarýna
  rozmarýna - 23.1.2010 19:55

  Ještě jsme takovou dovolenou neměli.Ale letos o tom uvažujeme.

   
  edna
  edna - 18.1.2010 21:00

  Já takhle s touto agenturou byla. Bylo to narychlo, tak jsem byla ráda za zprostředkování. Jenomže majitelé zrovna měli doma početnou rodinu a přijeli taky na chatu. Hodně mi to vadilo. Bála sem se v kuchyni otevřít kredenc. Sice jsme přes den odjížděli ale přijet v noci a bát se osprchovat upocený tělo..... přes vanu bylo přehozený špinavý spodní prádlo. smajlik - 66 Od té doby zas raději penziony.

   
  Almega
  Almega - 18.1.2010 12:56

  Kadla: No to by stálo za zveřejnění,né?Ať se už nikdo nenachytá...

   
  Kadla
  Kadla - 18.1.2010 12:02

  Já mám s jedním z výše uvedených serverů docela nemilou zkušenost. Teda, oni za to možná ani nemohli, ale majitelka, která to pronajímala, byla pošuk. Nerada na to vzpomínám.

   
  Edera
  Edera - 18.1.2010 11:27

  Měli jsme takhle třikrát pronajatý dům v Dánsku, jednou v Itálii a teď chalupu v jižních Čechách na silvestrovský pobyt a vždycky naprostá spokojenost. Vyhovuje mi na tom hlavně ten větší prostor a víc soukromí, než bychom měli v hotelu. A narozdíl od vlastních nemovitostí (které teda taky máme) tak člověk není nucený trávit dovolenou léta na stejném místě.

   
  Almega
  Almega - 18.1.2010 10:38

  Myslím,že je to dobrý nápad...Já mám chalupu svojí a tak jsem tam,na dovolenou většinou nikam nejedu,neb všude dobře,ale doma nejlépe...(a nejlevněji).

   
  talenka
  talenka - 18.1.2010 9:48

  my takhle jezdíme každý rok. S kamarády pronajmeme chalupu a je to bezvasmajlik - 60 Na jednu chaloupku jsme se i několikrát vraceli,jak nám tam byl dobře smajlik - 16 Pán už nás znal jak své boty -jooo, vy jste ti, comají ten vozík pro dvojčatasmajlik - 34smajlik - 42
  Letos už mám vybranou jednu moc pěknou smajlik - 60smajlik - 32smajlik - 33

   
  Lubar
  Lubar - 18.1.2010 8:29

  Mně to přijde jako skvělá cesta, jak si užít dovolenou s dětma, už jsme takhle párkrát byli...má to však jedno ale... dost lidí pronajímá chaty a chalupy tak nějak bez rozmyslu, zaplevelený spoustou svých osobních věcí a člověk aby pak místo na odložení mobilu v kuchyni hledal lupou.
  Majitelé chalup by chalupu předtím, než jí nabídnou k pronájmu měli dost vyčistit, aby byla použitelná i pro cizí hosty. A hlavně - neměla by to být chalupa "odkladiště vyřazených věcí z domácnosti", ale chalupa k pronájmu, která mi vydělává, tak do ní holt investuju. Už se mi stalo, že v kuchyni byl vyřazený polorozbitý robot, presovač a elektrický zameták, ale chyběly takový základní věci jako struhadlo a prkýnko smajlik - 65
  Nicméně takhle jezdím dál, jen už jsem při výběru výrazně opatrnější než dřív...

   

  Zvolte stranu: 1-15 | 16-18
  Sponzori

  Prohledej


  Výherci v soutěžích

  Anketa

  Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

  Zpíváte si občas doma?

  Celkem hlasovalo 146862.
  Archiv anket.