Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Zájezdy a pobyty pro seniory po celé ČR

Zájezdy a pobyty pro seniory po celé ČR

Portál www.pobytyproseniory.cz je specialista na pobyty pro zákazníky 50+. Ve své nabídce má širokou paletu pobytů do více než stovky českých hotelů. Nejoblíbenější jsou lázeňské a wellness pobyty v západočeských lázních. Velmi často poptávané jsou víkendové pobyty, pobyty s vnoučaty a pobyty na horách, z nichž hlavní zájem vyvolávají Krkonoše, Beskydy a Šumava.

Portál www.pobytyproseniory.cz přináší jako první komplexní nabídku pobytů zaměřenou na zákazníky 50+. Hlavní výhodou balíčků pro seniory je široká nabídka různorodých pobytů a jejich atraktivní cenové zvýhodnění. Portál disponuje nejširší nabídkou pobytů pro seniory na trhu a garantuje kvalitu poskytovaných služeb pečlivým prověřováním všech prezentovaných hotelů.

pobytyproseniory.czVybírat svůj pobyt můžete na portálu dvěma způsoby. Buď hledáte dle tématu z kategorií pobytové balíčky, wellness pobyty, pobyty s vnoučaty, pobyty na horách, ale i pobyty lázeňské, víkendové či sezónní. Druhou možností, pro někoho příjemnější, je výběr dle turistických regionů. V mapě si jednoduše najdete místo, kde chcete strávit dovolenou, a poté v regionu vyberete hotel přímo pro vás. Proč jezdit za hranice naší země, když je u nás tak krásně a každý z nabízených hotelů poskytuje cenově zajímavé balíčky. Součástí balíčků je zpravidla ubytování s polopenzí, wellness procedury, masáže, volné vstupy do wellness zařízení, perličkové koupele, klasické lázeňské a relaxační procedury a mnoho dalších aktivit. Výběr konkrétního typu balíčku je už na vás.

 

Nejoblíbenější pobyty

lázeňské pobytyNejpopulárnější jsou lázeňské pobyty, jejichž výhodou je sestavení programu podle konkrétních potřeb každého klienta, zpravidla na základě vstupní prohlídky lázeňským lékařem. Podobně oblíbené jsou i wellness pobyty, které jsou nabízeny již od tří dnů. Objednat si samozřejmě můžete i týdenní wellness balíčky s rozsáhlým počtem procedur a doprovodných aktivit. Jestli máte čas na delší pobyt, určitě Vám ho doporučujeme, ale věřte, že i pár dní relaxace na wellness víkendu vaše tělo ocení.

Dárkové poukazy

Nejnovější službou je nabídka dárkových poukazů, takže pokud přemýšlíte nad vhodným dárkem pro své rodiče, zde máte zajímavou možnost. Pobyt nejen potěší, ale prospěje i zdraví.

 

Snadné objednání pobytů

Pobyty i balíčky objednávejte na www.pobytyproseniory.cz. Výběr pobytů i jejich objednávka je velmi jednoduchá, že ji zvládne každý alespoň trochu zkušený uživatel počítače.

Samozřejmě můžete volat i hotlinku 732 220 210.

Komerční článek


26.3.2012   Rubrika: Tipy na dovolenou   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz pobytyproseniory.cz  

Diskuse ke článku - Zájezdy a pobyty pro seniory po celé ČR

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Světlonoska
Světlonoska - 26.3.2012 17:05

smajlik - 66S Arabem bych se tam také potkat netoužila...

 
Almega
Almega - 26.3.2012 8:54

A hele,je tady obrázek bazénu u nás...ovšem již léta jsem tam nebyla,je to drahé (a prý bude ještě dražší...),ovšem přestala jsem tam chodit od doby,kdy tam pouštěli araby navlečené v hábitech jak noční košile a to se mi hnusilo....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 147338.
Archiv anket.