Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Vyrazte na prima dovolenou „za kopečky“ 

Vyrazte na prima dovolenou „za kopečky“ 

Přemýšleli jste o letní dovolené, která neznamená ležení na pláži u moře? Možná by vás mohla oslovit dovolená v sousedním Bavorsku a to hned kousek od hranic. Do Německa se standardně na dovolenou nejezdí, ačkoliv stále více turistů přichází na to, že právě vysoká kvalita poskytovaných služeb, hlavně včetně možností pro trávení volného času a široké kvalitní nabídky co podnikat s dětmi, se promítne do pocitu hezky pro všechny aktivně a zajímavě strávené dovolené. Na své si přijdou všechny věkové kategorie a obava z jazyka?

Češi jsou zvyklí cestovat a s angličtinou se hravě v Evropě domluví.

hotel-bavorsko.czMy vás zveme do česko-německého hotelu kousek za hranicemi - ve Waldmünchenu (25km od Domažlic), který vám poskytne kvalitní zázemí a služby pro zajímavou dovolenou.

Největším trhákem je nedaleký zábavní park Churpfalzpark, kde lze za paušální částku strávit celý den na rozličných atrakcích (cca 70).

Jeden kilometr od hotelu se nachází krásný Aquapark Aquafit, který je hojně navštěvován právě českou klientelou, která v pohraniční oblasti umí využít výhod, které jí nabízí německá kvalita a vysoká úroveň služeb a to za velmi mírné ceny. Různá koupaliště, vodní přírodní plochy, sítě cyklostezek, značených turistických tras pro náročné i nenáročné, nedotčená příroda oblasti, kde dříve vedla železná opona - to jsou atributy, které zaručují hezké zážitky z dovolené ať již pro rodiny s dětmi, ale i vášnivé turisty, cyklisty a golfisty.hotel-bavorsko.cz

Pro letní měsíce je klienty nejvíce oblíben pobytový balíček “Letní dovolená za kopečky” - zahrnuje program na 6 dní, který je možno variovat dle počasí tak, aby si na své přišla mamka, taťka a samozřejmě hlavně ratolesti.

Prostřednictvím naší české cestovní agentury lze na tuto nabídku čerpat příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP) Vašeho zaměstnavatele.

 

Další infofmace lze nalézt na www.hotel-bavorsko.cz

 

Na Vaši návštěvu se těší Martina a Jakub Tučkovi.


Hotel Schmidbräu

Marktplatz 5

93449 Waldmünchen

Email: info@hotel-schmidbraeu.de

http://www.hotel-schmidbraeu.de

Telefon: +49 9972 94240

FAX: +49 9972 942440


Komerční článek


6.6.2012   Rubrika: Tipy na dovolenou   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

hotel-schmidbraeu.de hotel-schmidbraeu.de hotel-schmidbraeu.de hotel-schmidbraeu.de hotel-schmidbraeu.de hotel-schmidbraeu.de hotel-schmidbraeu.de hotel-schmidbraeu.de hotel-schmidbraeu.de hotel-schmidbraeu.de hotel-schmidbraeu.de hotel-schmidbraeu.de  

Diskuse ke článku - Vyrazte na prima dovolenou „za kopečky“ 

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Jarča*
Jarča* - 6.6.2012 6:50

V tom Churpfalzparku jsme kdysi s dětmi byli - moc pěknésmajlik - 47 Klidně bych si takovou dovolenou dala líbit.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146505.
Archiv anket.