Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Vyfoťte se na Titaniku

Vyfoťte se na Titaniku

Velkolepá filmová klasika Titanic, která se na plátna kin vrací v nové 3D verzi, vpluje také do kina IMAX na největší plátno v Čechách. V úterý proběhne v kině IMAX slavnostní předpremiéra a od distribuční premiéry ve čtvrtek 5. dubna bude Titanic 3D ověnčený roku 1997 11ti Oscary v denním programu kina IMAX.

Jednu z nejslavnějších scén filmu si pak diváci v Praze na Flóře budou moci vyzkoušet na vlastní kůži. Před kinem IMAX totiž vyroste několikametrová příď slavného Titanicu, která bude připravená nejen pro hosty slavnostní premiéry, ale po dobu dvou týdnu pro všechny diváky. Na příď Titanicu bude možné vstoupit a každý si bude moci sám zažít jednu z nejromantičtějších scén filmové historie vůbec. Scénu, v níž Leonadro Di Caprio a Kate Winslet s rozpřaženýma rukama na samotné špičce Titanicu „létají”.

„Je to ideální příležitost pro zamilované páry pořídit si společně fotografii z ikonické scény jednoho z nejslavnějších filmů všech dob a stát se na chvíli Jackem a Rose, kteří na palubě Titanicu prožili svou osudovou lovestory,” říká k titaniknápadu Robert Švec, marketingový manažer kina IMAX.

Během premiérového víkendu filmu, v sobotu a v neděli 7. a 8. dubna, bude u „skutečného” Titanicu před kinem připravený oficiální fotograf kina IMAX. Všechny zájemce o romantickou fotku z Titanicu vyfotí a osobní filmovou fotografii pošle v úpravě filmového plakátu Titanic 3D.

Příď Titanicu přístupná veřejnosti pro prožitek z vlastní filmové scény bude v prostorech před kinem IMAX instalována minimálně do 15. dubna 2012. To je přesně sto let od doby, kdy se 15. dubna 1912 Titanic potopil.

Redakce


6.4.2012   Rubrika: Filmové recenze   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Vyfoťte se na Titaniku

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Světlonoska
Světlonoska - 6.4.2012 13:54

smajlik - 68Myslím,že to není třeba,v naší zemi to jde i tak ke dnusmajlik - 37smajlik - 76smajlik - 23

 
Almega
Almega - 6.4.2012 10:53

Jo už tam běžím...bez takovýchhle blbostí se neobejdeme.....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 454393.
Archiv anket.