Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Mravenčí polepšovna. Filmový špión.

Mravenčí polepšovna. Filmový špión.

Mravenčí polepšovna

(Ant Bully)
Animovaný, akční, komedie; USA

Co se stane zlým dětem, které ubližují mravencům a jiné havěti? Jednoho dne se mu v noci vloudí do pokoje, pokročilou technologií ho zmenší a pošlou do mravenčí polepšovny.

Desetiletý Lucas Nickle (hlasově oživen Zachem Tylerem) se přestěhuje do nového města. S tím přicházejí i nové problémy: zapadnout do nového kolektivu, zaneprázdnění rodiče i jeho sestra a navíc nudná babička. Aby toho nebylo málo, stává se cílem místního násilníka - klasického dareby, který krade svačiny a tahá za uši menší a mladší děti. Chudák Lucas si pak vybíjí svou zlost a depresi na někom mravenčí polepšovnaslabším a bezmocnějším – na mraveništi. Mravenci ovšem nejsou žádní slaboši a začnou plánovat rychlou, tvrdou a dobře mířenou odvetu. Ke konečnému řešení je nakonec přizván mravenčí kouzelník Zoc (hlas Nicholase Cage), který "dá do placu" magický nápoj. Ten dotěrného útočníka zmenší do té míry, že si to s ním budou moci spravedlnosti chtiví mravenci vyřídit sami. Jeho velikost bude totiž právě tak akorát na to, aby stanul před mravenčí radou, vedenou královnou s hlasem Meryl Streep, pověřenou rozhodnout, co bude dál. Pochopitelně jsme v pohádce, takže mravenčí kolonie zmenšeného človíčka neukřižuje, ale spíše mu ukáže, jak to v jejich společenství vlastně funguje, s čím je třeba se denně potýkat a jaké strasti miniaturní stvoření čekají vinou zákeřných a zlých lidí.

 

Režie: John A. Davis
Scénář: John A. Davis
Herci: Nicolas Cage, Julia Roberts, Meryl Streep, Paul Giamatti, Lily Tomlin, Cheri Oteri, Alan Cumming, Regina King, Ricardo Montalban, Zach Tyler Eisen

PREMIÉRA: 28.9.2006

 

 

Hrochuška


26.9.2006   Rubrika:   |   Komentářů 6   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Mravenčí polepšovna. Filmový špión.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77178.
    Archiv anket.