Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Prachy dělaj člověka. Filmový špión.

Prachy dělaj člověka. Filmový špión.
Prachy dělaj člověka
Krimi, komedie
ČR, 2006

Film Prachy dělaj člověka je rekonstrukcí dvou největších českých loupeží uplynulých let. Při první z nich bylo ukradeno osmadvacet miliónů korun, při druhé sto padesát.

Film vypráví o trojici kamarádů, kteří se po letech dávají opět dohromady. Kdysi se pokusili utéct před totalitou z ČSSR. Pokus se nezdařil a následkem bylo vězení a doživotmí frustrace. Trojice se rozhodne, že si ztracená léta vynahradí. Nástrojem k satisfakci je loupež. První je tzv. zaškolovací, tudíž se spoustou chyb, avšak další je už prací čistě profesionální. Lupičům se podaří zmizet beze stopy, ale zjištují, že tím to nekončí. Nejde jen o to bezpečně zmizet, ale také vyřešit otázku, jak obrovský balík peněz legalizovat, aniž by je přitom policie vypátrala. To se jim nemůže podařit bez podpory mezinárodního zločinu.

Režie: Jiří Chlumský, Jan Kulhavý
Scénář: Radek John
Herci: Tomáš Hanák, Ondřej Vetchý, Michal Suchánek, Renata Visnerová, Eva Aichmajerová, Petra Pudová, Marek Taclík, Marek Vašut

Premiéra: 28. září 2006

Hrochuška


29.9.2006   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Prachy dělaj člověka. Filmový špión.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77178.
    Archiv anket.