Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Nechce se mnou spát, může to být věkem?

Nechce se mnou spát, může to být věkem?

Potřebovala bych radu zkušených žen, nerada bych manžela nějak ranila. V průběhu posledního roku se rapidně snížila jeho potřeba sexu, já tím trpím, on se tváří, že je všechno v pořádku. Vím, že tahle oblast je pro muže hodně citlivá, tak se zatím držím zpátky a nijak to nekomentuju, ale přemýšlím, že bychom si s mužem asi měli nalít čistého vína. Jenže jak na to?

Manžel je o deset let starší, je mu 57 let, mně je 47. Jsme spolu skoro pětadvacet roků, máme dvě dospělé děti. Co se sexu týká, nikdy nebyl problém, ani z jeho, ani z mé strany. Spali jsme spolu průměrně dvakrát, třikrát týdně, když jsme byli mladší, tak skoro denně. Pak se to ustálilo na těch cca třech akcích za týden a oběma nám to vyhovovalo. Většinou to byl vždycky manžel, kdo dával k sexu první podnět.

Před přibližně rokem jsem zaznamenala postupnou změnu. Uplynul týden, dva a muž nic. Já jak byla zvyklá čekat, až začne on, jsem to nejdřív moc nevnímala, až po těch dvou týdnech mi to došlo. Tak jsem vyvinula iniciativu, pomilovali jsme se a všechno vypadalo v pořádku. Žádné problémy s erekcí neměl, připadalo mi, že si to i hezky užívá. Několik týdnů pak bylo všechno zase v pořádku.

Pak se to ale zase nějak zvrtlo. Sex už byl jen jednou týdně, pak jednou za dva. A vždycky jen na můj popud. Jednou jsem schválně nic neprovokovala čekala, kdy to manželovi začne chybět. Vydržel celý měsíc! Pak se sám připomenul a měli jsme pak sex čtyřikrát za sebou v průběhu dvou týdnů. A potom zase šlus.

V posledních dvou měsících už je to ale úplně někde jinde. On sám jakoby vůbec neměl potřebu a když začnu já, většinou mě odmítne a na něco se vymluví. Že je unavený, bolí ho hlava, nechce se mu, dívá se na televizi apod. Je to pro mne velice ponižující.

Jinak nám vztah funguje, máme se rádi, chodíme za kulturou, na výlety apod. Já o sebe dbám, držím si váhu, snažím se být upravená i doma, nechodím jako cuchta nenamalovaná a v teplákách. Vím, že se mu pořád líbím, často mě jen tak pohladí, políbí. Na první pohled fungujeme jako harmonický pár, což vlastně jsme, až na ten sex. Jednou jsem se ho opatrně zeptala, jestli nemá nějaký problém, stručně odpověděl, že opravdu nemá a dal najevo, že o tom nechce mluvit.

Co s ním? Naléhat asi nemá smysl, tahat z něj, co se mu děje, taky ne. Smířit se s tím, že budu od teď žít jako jeptiška se mi taky nechce. O variantě najít si milence neuvažuju ani náhodou, něco takového bych nikdy neudělala.

Myslíte, že je možné, aby muž v jeho věku absolutně ztratil zájem o sex? Neměla bych na něj nějak zapůsobit a dohnat ho případně k doktorovi? On nic neřekne, tvrdí, že je všechno v pořádku, ale já si tím jistá nejsem. Jenže tohle není rýmička, abych mu uvařila lipový čaj a donutila ho to vypít, tohle je na výsost citlivá mužská záležitost. Jak na něj? Poradíte? Předem děkuji.

Helena


17.1.2017   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 107   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nechce se mnou spát, může to být věkem?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-107
YXH
YXH - 4.2.2017 17:31

Olga (P+H): Ja jsem vice na FB, Twitter se mi moc nelibi a Dama a ty dalsi, nevim, mrkla jsem se tam, ale nelibilo se mi tam. Tady jsem nasla hodne kamaradu/dek ackoliv jsou jinak hodne daleko, tady nas spojuji stejne zajmy.

 
Jarča*
Jarča* - 4.2.2017 16:21

Olga (P+H): smajlik - 26já to jinde neznám, když někam nakouknu, připadá mi to tam takové páté přes deváté.

 
Jarča*
Jarča* - 4.2.2017 16:19

dadka: já jsem tady našla kamarádky napříč celou republikou a troufám si říct i napříč celým světem. S mnohými jsem se už poznala osobně a byla to fajn setkání. Myslím, že se tu vytvořila dobrá parta lidí, a příspěvky pod články byly v drtivé většině vždycky slušné a na úrovni. Proto by mi bylo líto, kdyby to tu mělo skončit, a na čtenářky bych to fakt nesváděla.
mariena: smajlik - 47 přesně tak.

 
Olga (P+H)
Olga (P+H) - 4.2.2017 15:25

A kam chodite jinam? Dama, Zena-in nebo kam?

 
dadka
dadka - 4.2.2017 9:23

Nezajímala jsem se o pozadí ŠŽ, ale nestačím se divit... Asi se podohlédnu jinde. Vždycky jsem se ráno těšila, jak si udělám kávu a zasednu k ŠŽ. Byly tady i různé soutěže, ankety...dnes tady visí jedna už rok.
Ale zase na druhé straně jsem tady získala kamarádku, bydl.ely jsme kousek od sebe v Brně a nevěděly jsme o sobě.Za tu jsem moc ráda.

 
YXH
YXH - 3.2.2017 18:00

mariena: smajlik - 47
Kdyz nebudou ctenari muzou si i reklamy strcit nekam.

 
mariena
mariena - 3.2.2017 15:15

Kadla: Taky si myslím,že už to dlouho nevydrží.Ostatně jsi první ,od koho slyším,že Meryl je "bývalá " majitelka.Pořád je tu uvedená dole pod čárou.Řekla bych,že magazín nejsou jen reklamy,ale hlavně čtenářky.A o ty se tu nedbá.Špatnou pověst magazínu neudělaly čtenářky,naopak,nějakým zázrakem sem ještě pár lidí chodí.Ale nikdo se s námi nebaví,asi za to nestojíme,nebo majitel nestojí o nás.

 
Kadla
Kadla - 3.2.2017 13:51

Almega: Ono nejde o to "to zničit". Jde o to, že a by magazín vydělal na provoz (programátor, nákup fotek z databanky, doména, webhosting, měsíční paušální platby za redakční systém a spousta dalších věcí - je toho hodně a vůbec to není levné), musí mít klienty na reklamu - je to jediný zdroj příjmů, který může pokrýt náklady. Velmi často je provozovatel takového magazínu rád, když "nula z nuly pojde" a nemusí to dotovat. Pokud se tady neustále probírají nepříjemné věci ohledně bývalé majitelky, tak je jasné, že to provozovatel pošle do kopru - každý klient, který chce někam dát reklamu, si daný server/magazín pořádně projede, aby viděl, jaká je čtenost, jaké příspěvky atd... Takže myslím, že tento server má odzvoněno. Špatná pověst magazínu se napravuje špatně.

 
Almega
Almega - 3.2.2017 13:39

Taky sem denně nahlížím,co je nového-a ono jaksi nic....Někdy se vyskytnou problémy,např. na Krajských listech byly asi týden nebo dýl ty samé články a pak se to zase rozjelo...Zde jsem sice dost dlouho,ale ne tak,abych znala pozadí,tak mě tedy dost zajímá,co ta Meryl byla zač,když dobře začala,něco rozjela a pak utrum??!! Kdo to pak dělal po ní? A proč nyní ticho po pěšině?? Je škoda něco zavedeného zničit,těžko se nachází "obecenstvo",tak to moc nechápu.

 
Jarča*
Jarča* - 3.2.2017 10:11

sharon: já o tom trošku něco vím, ono je to tak, že kubikm už zkoušela všechno možné, ale všude je nepropustná hradba mlčení. A zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Pokud je Meryl opravdu majitelka už bývalá, proč se nikdo z redakce Jitce neozve, třebas i soukromě, a neuvede to na pravou míru?
Hlavně by mě mrzelo, kdybychom se tu začaly hádat mezi sebou, i když někomu by se to možná hodilo. Ale bylo by mi líto, kdyby to tu zaniklo, už jen kvůli soukromým auditkům.

 
sharon
sharon - 3.2.2017 9:55

Jarča*: a není tu kontakt na redakci, napíšeme rovnou tam......

 
sharon
sharon - 3.2.2017 9:53

kubikm: Jitko, řešíš to všude možně jen ne tam kde by to mělo účinek.....myslím že je to vaše soukromá osobní věc a mě osobně to na magazínu otravuje a nezajímá.....nic ve zlém ale tady na magazínu to fakt nevyřešíš a mmj se přidájí k ostouzení Meryl i ty co mají máslo na hlavě............smajlik - 36konkretizovat nebudu ať se dotyčná chytne za nos..........................zjisti si na Meryl kontakt a řeš to soukromě, nikdo tě přece nenutil půjčovat...............smajlik - 45

 
Jarča*
Jarča* - 3.2.2017 9:52

Kadla: chápu, ale redakce snad má možnost do diskuzí zasáhnout, smazat, co se nehodí, případně poslat soukromý vzkaz, napsat je to takhle a takhle, bývalá majitelka už tu není. Ale když nikdo nereaguje na nic a vedení, o kterém ani nevíme jestli je staré nebo nové, dělá mrtvého brouka, je to dost divné, nemyslíš?

 
sharon
sharon - 3.2.2017 9:48

Kadla: to mě také vadí.....propírat tu Meryl která to vlastně ani nečte, to si mají vyřídit jinak, štve mě to tu číst.....

 
Kadla
Kadla - 3.2.2017 8:30

No, pochybuji, že by nový majitel měl chuť provozovat server, když se tu v diskusi řešívají dluhy bývalé majitelky... S takovou vizitkou žádné klienty na reklamu neseženou. Takže si myslím, že to odepsali..

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-107
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146972.
Archiv anket.