Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Návštěva v nevěstinci prý není nevěra

Návštěva v nevěstinci prý není nevěra

Dlouho jsem váhala, jestli sem mám napsat, protože to, co mi provedl můj manžel, považuji za něco naprosto příšerného a nevhodného. A nevím proč, i když jsem já nic neudělala, vlastně se za to stydím. Nikomu v okolí to říct nemůžu, rodině už vůbec ne, přitom bych potřebovala slyšet, co si o tom myslí ostatní ženy.

Nejdřív stručně něco o nás. Mně je devětadvacet, manželovi o šest let více. Chodili jsme spolu tři roky, vzali se a já teď čekám naše první dítě, jsem v sedmém měsíci. Od čtvrtého měsíce mám rizikové těhotenství, začala jsem se otevírat, takže mám nařízený klid a pouze pomalé procházky, žádné přepínání a zapovězený je i klasický sex. Manžel to nenese zrovna dobře, byli jsme zvyklí žít dost aktivně. Řekla jsem mu proto, že není nutné, aby se mnou byl, když není v práci, pořád doma, že ho chápu a ať si jde klidně pobavit nebo si zasportovat s kamarády. Opravdu mi to nevadilo a neměla jsem nejmenší důvod mu nějak nevěřit nebo si představovat kdoví co.

Jenže on si to asi vyložil po svém. A teď půjdu rovnou k věci. Dozvěděla jsem se totiž, že jeden jejich kolega, který slavil kulaté narozeniny, zorganizoval pro pár kamarádů (tedy i pro mého manžela) „super“ oslavu v nevěstinci ve vzdálenějším městě. Tak daleko patrně proto, aby ta akce zůstala pokud možno v utajení. Jenže nezůstala. Nebudu popisovat, jakým způsobem se ke mně ta informace dostala, ale prostě dostala. Jednoho krásného dne jsem se tedy dozvěděla, že si můj manžel užíval v bordelu. Zpočátku jsem nevěřila, ale vrtalo mi to v hlavě, tak jsem se ho přímo zeptala. V skrytu duše jsem doufala, že mi to vyvrátí a označí to za naprostý nesmysl.

Jenže to se nestalo. Řekl jen, jak jsem se to mohla dozvědět, že to byla tajná jízda pár kamarádů. Asi nepočítal, že všude jsou jen lidi a svět je v podstatě malý. Nenapadlo ho, že ho tam někdo uvidí a pozná. A že ten někdo zná i mě a ví, že jsem těhotná.

No, bez nějakých vytáček se přiznal, že ano, byl tam, bavili se. Hned to ale začal otáčet proti mně, co prý mi na tom vadí, že to přece není nevěra, že tam byl jednou jedinkrát a nemá potřebu to opakovat. Místo toho, aby se kál a omlouval, vyčetl mi, že se chovám jako hysterka a dělám z komára velblouda.

Jenže já to cítím jako zradu, velkou. Úplně se mi zhnusil, když si představím, co tam asi s kdoví jakou ženštinou prováděl. Začala jsem se ho štítit, nechci mu dát ani pusu, natož něco ještě intimnějšího, i když sex máme kvůli mému těhotenství zapovězený. Ale náhradní praktiky jsme prováděli, to ano. Já toho teď ale opravdu nejsem schopná, doslova se mi zvedá žaludek, že bych ho třeba měla orálně uspokojit a přitom mít v hlavě představu, jak souložil s nějakou, která jich vystřídá za noc několik. Omlouvám se, že to píšu takhle otevřeně, ale tak to cítím.

Je mi zle. Z dva měsíce se má narodit naše první děťátko, místo toho, abychom se spolu těšili a užívali si to, on to takhle pokazil jen kvůli nějaké pochybné zábavě. Myslíte, že mě ten odpor k němu přejde? Jinak je to prima chlap, ale tímhle mne tak strašně zklamal a ublížil mi, že nevím, jestli se přes to dokážu někdy vůbec přenést.

Adriana


24.4.2013   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 112   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Návštěva v nevěstinci prý není nevěra

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-113
Bellana
Bellana - 24.4.2013 18:14

Kaliban: My nevíme, jestli došlo k sexu. Ale vycházím z toho, že se tam nechodí jen na pořádně drahý drink. To za prvé. A za druhé - kdyby ten sex neměl, řekl by, že tam jen seděl a pil a došperkoval to líbeznými řečičkami o tom, že celou dobu myslel na to, že jí nemůže takto ublížit. Když se ale vymlouvá, že návštěva nevěstince není nevěra, tak má s osmdesátiprocentní pravděpodobností máslo na hlavě. Přinejmenším neví, co v opici vyváděl.
To ale nemění nic na věci, že není důležité, co si o tom myslíme my, důležité je, co si o tom myslí Adriana a co cítí ona. Pokud ji miluje, tak to bude to jediné, co ho na tom zajímá. A bude se snažit, aby ji buď přesvědčil o své "nevině" nebo ji přesvědčil, že mu má dát šanci na omluvu a že už se to nebude opakovat, protože jí nechce ubližovat. Když ji ale označuje za hysterku, tak se mu nedá věřit.

 
Rema
Rema - 24.4.2013 18:12

tak to je docela nářez. Nikdy jsem nemusela nevěru řešit, aspoň prozatím, ale na místě Adriany jsem si takřka jistá, že bych to nerozdýchala, i kdybych sebevíc chtěla. Už jen proto, že by se mi taky zhnusil a čím víc bych se rozumově přesvědčovala, že nerozbiju děcku rodinu kvůli takové kraviny, tím horší by to bylo. Pokud tam jen šel, aby netrhal partu, je slaboch. Až půjdou kolegové do kasina, tak taky rozhází rodinné úspory, jen aby nevypadal jako pitomec? Pokud nevěrný byl, tak je to hovado, které ho neudrží v kalhotách, ať s prostitukou nebo jakoukoli jinou. Za dobrého otce nepovažuju bezmozka, který klidně zdravotně ohrozí rodinu. A jak tady někdo zmínil, kondom neochrání před vším a už vůbec ne před těmi viry, co způsobují rakovinu děložního čípku. Takže pro mě to není jen tělesná záležitost, ale hlavně zodpovědnost vůči své ženě i dětem, které ta nemoc může připravit o maminku. Opravdu těm chlapům hodně usnadňujeme život na náš vlastní úkor.

 
Gorawen
Gorawen - 24.4.2013 18:11

Kaliban: otazka co jeji muz povazuje za baveni se? Taky muze prijit s tim, ze se opil nic si nepamatuje atd...smajlik - 26 Pravda, vymluva, milosrdna lez???

 
Kaliban
Kaliban - 24.4.2013 17:36

Bellana: Ale tam se nikde nepíše, že spal s prostitukou. Tam se píše, že byli v bordelu a bavili se. Jo, mohl si do rozdat s lehkou holkou, ale nemusel. Takže Adriana by měla přestat "hysterčit", normálně mu říct, že pokud s prostitutkou spal, nechť jde na testy, protože .... a už to neřešit. My, opakuji po sté, nevíme, jestli se tam se někým vyspal nebo ne. To se domnívá Adriana. Pikantní by ovšem bylo, kdybychom zjistili, že jí to donesla nějaká kamarádka, které za to zaplatil, ale to už by bylo hodně bizarní.

 
Kaliban
Kaliban - 24.4.2013 17:31

Nika1: Ale on si nevyrazil s prostitutkou, on byl na pánské jízdě. To je jako kdybych já šla na pánský striptýz. Takže to přirovnání kulhá.

 
Gorawen
Gorawen - 24.4.2013 17:00

Ze zivota - pohledny chlap jeho nazor "porad se stejnou zenou to je jako jist kazdy den gulas....Jedl bys kazdy den gulas, gulas, gulas???..." I takto nekteri muzi uvazuji...Podotykam vzorny manzel, manzelku oslovoval pouze zdrobnelinami, vsude ji vychvaloval do nebe...Lazne, sluzebni cesty....smajlik - 48

 
Gorawen
Gorawen - 24.4.2013 16:50

Pripadne mi to jako stourani do vosiho hnizda cim vic se budes v tom rypat tim hur pro Tebe...smajlik - 26 Musis se sama rozhodnout co chces...Myslim, ze vetsina zen ma predstavu dvou vernych labuti - az do konce zivota spolu, verne, byt jeden druhemu oporou...
Ty lehky holky daji jenom telo, zadny cit, jde jim jenom o penize pro ne je to pouhy ukon...
Ten kompletni test jak pise Sheeni (13:54) = vysledky od lekare bych chtela videt...Tak to bohuzel je...smajlik - 48
Myslim, ze jednou (!!!) se da odpustit, pokud bys videla, ze ho to opravdu mrzi, snazi se to nejak napravit, lituje toho...Pokud se k tomu stavi, ze za tyden to udela znovu tak myslim, ze nemas co resit...smajlik - 26 Jinak to chce urcite cas zase ziskat duveru v toho cloveka...

 
Nika1
Nika1 - 24.4.2013 16:08

Kaliban: Je otázkou, jak by manžel zkousnul, že například při jeho zánětu močového měchýře (jeho neschopnost zásunu) si manželka vyrazila s gigolem.

 
Piafka
Piafka - 24.4.2013 15:06

Bellana: 12:23 smajlik - 47

 
Piafka
Piafka - 24.4.2013 14:33

Bohudíky za partnera, který má spoustu zajímavějších koníčků a zálib než je vymetání podobných podniků.

 
Verera
Verera - 24.4.2013 14:00

Hm, ta teď nevím, po prvním přečtení jsem měla dojem, že manžel přiznal sex s prostitutkou s tím, že jednorázově to není nevěra a co Adriana hysterčí. To by byl hnus.

Teď ale mám dojem, že možná jde zase o nadpis redakce, který je zavádějící, pán se tam sice bavil, ale na sex nedošlo, jenže Adriana mu to nevěří a domýšlí se bůhví co, vystupňovala hádku a na to on jí řekl ať nehysterčí, že o nic nešlo.

V takovém případě ovšem je reakce Adriany poněkud přehnaná, zase záleží jak moc svého muže zná a jak mu věří.

Možná by tedy neškodilo si s manželem v klidu promluvit, pokud není jasné, co se vlastně dělo, protože pokud si kamarádi užívali a on tam seděl u skleničky s tím, že má doma těhotnou manželku a nemohl by jí to udělat, tak se cítí vcelku oprávněně dotčený.

I když pokud by můj manžel plánoval něco takového, ráda bych to věděla dopředu. Když jde s kamarády do hospody, taky se zmíní, tak pokud nemíní dělat něco co by mi vadilo, neměl by mít problém to dopředu říct. Aspoň se předejde takovýmhle dohadům.

 
Sheeni
Sheeni - 24.4.2013 13:54

Nedovedu si představit, jak bych se nad touto "maličkostí" povznesla a šla zase dál...přijde mi to dost pod úroveň a partnera bych si zřejmě už nemohla vážit jako člověka (když tohle provede v době, kdy čekám naše dítě). Bez kompletního testu na pohlavní choroby bych se ho ani nedotkla a je mi úplně jedno, jak často chodí v bordelu na kontroly k lékařům. Ale jak říkám, nedovedu si představit, jak bych dál pokračovala v tomto vztahu, neb bych to měla pořád před sebou.

 
Bellana
Bellana - 24.4.2013 13:42

Kaliban: Udělali jsme i spoustu chyb, o kterých víme. Do světců máme hodně daleko. Ale po každé chybě si ten chybující uvědomil, že to bylo jeho selhání a je na něm, aby to řešil, ne aby to házel na partnera. A v tomto případě - kdyby šlo jen o to, že se tam bavil, ale k sexu nedošlo, tak by netvrdil, že to s prostitutkou není nevěra, ale snažil by se vysvětlit, že tam fakt jen byl a fakt k ničemu nedošlo. A jako chápající žena bych mu to spolkla, protože bych neměla důvod mu věřit. Jsemť naivní.

 
Nessie
Nessie - 24.4.2013 13:38

Kaliban: Souhlasím, naprosto. Taky bych se cítila ponížená zcela jinými věcmi než touto. Já dodkonce vím, že manžel byl několikrát v bordelu na nějaké pánské jízdě, sám mi to řekl, navíc některé majitele bordelů zná....řekl, že vždy jen chlastali, protože ho za těch 15 let docela znám, tak si myslím, že je to asi pravda, ale jestli není - je mi to jedno. Ponížená bych se tím rozhodně necítila - manželova nevěra mou osobní lidksou hodnotu přece nijak nesnižuje smajlik - 71

 
Kaliban
Kaliban - 24.4.2013 13:14

Bellana: Ale my přece nevíme, co se tam stalo. Ani nevíme, jestli proběhla nevěra. Jo, on byl na pánské jízdě v bordelu. Ano, nějaká drbna jí to přinesla. jestli v tom bordelu chlastal nebo se vyspal s prositutkou nevíme. Víme jen, co nám píše Adriana. Z toho vyplývá, že se doslechla, že byl v bordelu, on to přiznal s tím, že to byla pánská jízda, ale s nikým nic neměl. To, jestli to Adriana začala vytáčet to ječivých rozměrů, to se nedozvíme, protože k tomu se Adriana nepřizná. Jen to, že se jí manžel hnusí a ává mu to najevo. Nevyplývá z toho, že ten chlap chodí pravidelně do bordelu za děvkama. Zatím z toho vyplývá, že z toho opravdu"hysterčí" Adriana. A my nevíme, jestli se jí neomluvil s tím, že o nic nešlo. My víme, že ona očekávala, že se bude kát. Ponižující jsou zdaleka jiné věci, než úlet, o němž nevíme, zda se stal. Ponižující je lakomý chlap, ponižující je žít s člověkem, který si myslí, že jsi míň, než on. Jak už poněkolikáté opakuju, každý někdy udělá chybu. Myslím, že pokud žiješ s manželem 40 let, udělali jste oba mnoho chyb a o některých možná vzájemně ani nevíte. Život není černobílý. Já ve svém věku, kdyby mi něko sdělil, že můj muž byl v bordelu na pánské jízdě, bych pokrčila rameny a možná bych se ho doma zeptala, jaký to bylo. Ale uvědomuju si, že mé meze tolerance jsou jinde.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-113
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77184.
    Archiv anket.