Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Co právě čtete? Poraďte mi...

Co právě čtete? Poraďte mi...

Prosím o pomoc, milé Šťastné ženy. Téměř rok jsem už pohlcena Zeměplochou Terryho Pratchetta a nastaly u mě tři závažné problémy.

1) Blbnu. I sny se se mi dost často zdají zeměplošské a občas se po probuzení potácím na hranici reality.

2) Okolí si čím dál častěji ťuká na čelo, protože se každou chvíli uchechtávám reálným situacím nebo osobám, které mi přijdou v zeměplošských souvislostech strašně vtipné. Nikoho ze svého okolí jsem nadšením nenakazila (i když - sestra si knížky půjčuje, ale fanouškovství ji nepotrefilo). Bohužel. Chybí mi spřízněná duše, která by se mnou absolvovala například únorový Zeměplošský maškarní bál. Psychicky chřadnu nepochopením.

co právě čtete?3) Ač toužím po přestávce a strašně ráda bych si přečetla něco jiného, všechno mi nyní připadá nudné a odkládám to po pár stránkách.

A tak moc prosím – dejte mi tip. Co stojí za to si přečíst? Čím právě žijete vy? Toužím po knize, která by byla zábavná a oddechová, žádný drasťák. Poradíte mi? Děkuji předem moc a moc.

Sofffie


18.1.2012   Rubrika: Život a vztahy   |   Komentářů 156   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Co právě čtete? Poraďte mi...

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: Předchozí strana 151-154
orinka
orinka - 18.1.2012 6:54

Asi je to spíš pro pamětníky, ale velmi dobře se čtou Sňatky z rozumu...a následující díly. Já teď čtu autobiogafickou knížku Vzorek bez ceny a pan biskup - rovněž od Frýda.

 
sallie
sallie - 18.1.2012 2:41

momentálně jsem dočetla Game of Thrones (Hra o Trůny)... jestli chceš vybřednout ze Zeměplochy, zkus Good Omens - to napsal Pratchett s Gaimanem. Vůbec můžeš zkusit nějakýho Gaimana... no a pak záleží na tom, jeslti si obecně potrpíš na fantasy, nebo jestli chceš zkusit něco jiného.
Zajímavé knížky píše Picoultová - to jsou takové psycho detektivko romány - nějaká kontroverzní situace z pohledu těch zúčastněných. Nebo něco od Philippy Gregory - mám ráda její serii o manželkách Jindřicha VIII.

 
Yitka
Yitka - 18.1.2012 1:12

me se moc libil "Zapisnik jedne lasky" (Nicholas Sparks), v originale se to jmenuje "The Notebook"....bylo to i zfilmovano!

 
Bellana
Bellana - 18.1.2012 0:38

Teď čtu Pratchettasmajlik - 2. Moc se mi líbil Král od Kare Holta. Neromantizující pohled na sjednocení středověkého Norska.

 
vosmajda
vosmajda - 18.1.2012 0:27

Napadá mě Lenka Lanczová a Vstupenka do ráje, jedna z mála jejích knížek o dospělých a pro dospělé. To, co zažívá hlavní postava, zná aspoň polovina žen - předhazování schopnější švagrové, kuchyňské potřeby jako dárky, atd.

 

Zvolte stranu: Předchozí strana 151-154
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.