Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Dcera chce jít na potrat. Mám šanci jí to rozmluvit?

Dcera chce jít na potrat. Mám šanci jí to rozmluvit?

Řešíme s dcerou velmi těžkou situaci, která je pro nás obě velmi bolestná. Jsem toho plná, nemůžu spát, strašně se trápím. Tím víc, že na konečné rozhodnutí je velmi málo času a já se obávám, že to dopadne špatně.

Jsem rozvedená, jedinou dceru jsem vychovala v podstatě sama, její otec nás opustil když chodila do školky. Já jsem si nikdy žádného stálého partnera ve smyslu že bych ho přivedla domů, nenašla. Občas jsem měla nějakou známost, ale nikdy to nepřerostlo v něco víc.

Dceři je teď třiadvacet let, je moc šikovná, má dobrou práci, která ji baví a dálkově studuje vysokou školu. Mám z ní opravdu radost. Před rokem začala chodit s jedním mladým mužem, hodně se do něj zamilovala a prožívala opravdu krásnou lásku. Přála jsem jí to.

No a teď se stalo něco, co s námi oběma pořádně zacloumalo. Před týdnem se mi dcera svěřila, že je těhotná. Zatím v úplném začátku, u doktora ještě ani nebyla, ale opakovaně si dělala těhotenský test a vždycky jí vyšel jasně pozitivní. Musím přiznat, že v první chvíli mě to zaskočilo, ale hned vzápětí jsem pocítila obrovskou radost. Jenže ta netrvala dlouho.

Pár dní na to přišla dcera domů s pláčem, že se s ní její přítel rozešel, že se prý na dítě ještě necítí a byl by radši, kdyby šla na potrat. A ona o tom začala opravdu uvažovat, i když předtím se na miminko těšila a z těhotenství měla radost. Teď si myslí, že když půjde na interrupci, dají to s přítelem zase dohromady a všechno bude jako dřív. Pořád je do něj moc zamilovaná a rozchod ji hodně zasáhnul.

Dlouho jsme o tom spolu mluvily, říkala jsem jí, že jít na potrat není jen tak, že ji to může psychicky a možná i fyzicky poznamenat, že si myslím, že by jim to pak už stejně neklapalo, dávala by mu za vinu, že ji k tomu donutil. Ptala jsem se jí, co cítí ona při představě potratu a bylo vidět, že jí to jedno není. Ona je teď strašně zmatená, bojí se, jak by sama zvládala dítě, neví, jak s prací, se školou, nejvíc ze všeho ale trpí tím, že ji přítel opustil.

Slíbila jsem jí, že pokud se rozhodne si miminko nechat, budu jí pomáhat jak jen to půjde, že sama s ním nebude a ve mně bude mít vždycky oporu. Ale ona to prý takhle nechce, vždycky chtěla založit rodinu jak se patří, aby mělo její dítě správného tátu.

Já jí rozumím, chápu ji, ale její rozhodnutí dát miminko pryč mi doslova drásá srdce. Je to pro mne něco absolutně nepředstavitelného. Vím, že nutit jí k ničemu nemůžu, je to její život, její rozhodnutí, je dospělá. Ale přesto, jsem její máma, prožila jsem si v životě dost, mám o ni strach. Bojím se, aby svého rozhodnutí nelitovala.

Myslíte, že je nějaká šance že si to ještě rozmyslí? Co bych proto já mohla ještě udělat? Jsem z toho úplně na dně.

Helena


21.6.2018   Rubrika:   |   Komentářů 158   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Dcera chce jít na potrat. Mám šanci jí to rozmluvit?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-135 | 136-150 | Další strana
stephgrey
stephgrey - 20.10.2018 21:55

Koupit Registrovaný řidičský průkaz, Passport [quickdoccuments@gmail.com] (WhatsApp +237673581889)
Jsme jedinečními výrobci pasů o vysoké kvalitě autentických, skutečně registrovaných a neregistrovaných cestovních dokladů a dalších občanských dokladů.
Zaručené dokumenty jsou připraveny do 24 hodin. Občanství, průkazy totožnosti, průkazy řidičů, diplomy, diplomy, diplomy
turistických a obchodních vízových služeb dostupných pro obyvatele všech 50 států a všech národností po celém světě.
Mohu vám zaručit novou identitu, která vychází z čistého nového původního rodného listu, průkazu totožnosti, průkazu řidičů, pasů, karty sociálního zabezpečení s SSN, kreditních souborů a kreditních karet, školních diplomů, školních titulů v úplně novém názvu a registrované ve vládním databázovém systému.
OBJEDNAT VŠECHNY UNIVERZÁLNÍ DOKUMENTY, KTERÉ VÁM POTŘEBUJÍ
 -PASSPORTS
 -ID karta
 -Řidičský průkaz
 -Socialní bezpečnostní karta
 -Canada karty
 - Karty Spojených států
 -Studentské karty
 -Mezinárodní karty
 - soukromé karty

KONTAKTUJTE NÁS

Obecná podpora: ====================> quickdoccuments@gmail.com

Kontakt E-mail: =====================> quickdoccuments@gmail.com

Co kontakt: ________________________________ (((+237673581889)))

Nabízíme také vysoce kvalitní padělané bankovky pro následující měny;
 EUR - Euro
 USD - americký dolar
 GBP - Britská libra atd
 
Používáme vysoce kvalitní vybavení a materiály k výrobě autentických dokumentů. Všechny tajné funkce reálných pasů jsou pečlivě zdvojeny pro naše registrované a neregistrované dokumenty. Jsme jedinečným výrobcem kvalitních falešných a skutečných dokumentů.

Koupit registrované a neregistrované pasy USA (Spojené státy)

Koupit Registrované a neregistrované australské pasy,

Koupit Registrované a neregistrované belgické pasy,

Koupit registrované a neregistrované brazilské (Brazilské) pasy,

Koupit Registrované a neregistrované kanadské (Kanadské) pasy,
 
Koupit Registrované a neregistrované fínské (finské) pasy,

Koupit Registrované a neregistrované francouzské (Francie) pasy,

Koupit Registrované a neregistrované německé (Německo) pasy,

Koupit registrované a neregistrované holandské (Nizozemsko / Holandsko) pasy,

Koupit Registrované a neregistrované kanadské řidičské pr

 
Emma 131
Emma 131 - 15.8.2018 9:07

Nějak mě toto téma zaujalo..sice jsem nečetla všechny příspěvky, ale z velké části, co jsem přečetla, tak se zastává názor, že však holka si najde správného chlapa, vdá se a bude mít děti.
Víte, takhle by to mělo být, já to vůbec nepopírám. Ale vzhledem k tomu, že jsem poznala spoustu lidí a spoustu životních příběhů..toto je hodně idylické..a dnes těžko reálné. Rozhodně souhlasím s tím, že takového partnera je potřeba "kopnout do zadku". Ať už se cítí nebo necítí na dítě, rozejít se s ní je pěkný hnus v takové chvíli. Ale co se týče dítěte..pokud jí těhotenství nejdříve potěšilo a o potratu začala uvažovat až po rozchodu..tak by potrat byl pěkná blbost..můj názor. Ono dneska najít někoho s kým si rozumíte a s kým budete napořád je čím dál tím těžší..ženy jsou samostatnější, nahánějí kariéru a že chtějí dítě si většinou uvědomí pozdě, v lepším případě za 5min 12 a pak to řeší oplodněním s neznámým dárcem, nebo že s kamarádem, který je taky sám si pořídí dítě, ale nežijí spolu..toto je opravdu realita, zažila jsem za poslední dva roky už víc jak 10 těchto případů..
Takže podle mě, by si to dítě nechat měla..ono když najde milujícího muže, bude mít rád to dítě jako své vlastní. Když to bude blbec, tak nebude mít rád ani ji..
Nevím..ale pro potrat jsem asi jen v případě, že by člověk opravdu dítě nemohl uživit, což tady zmíněno nebylo, nebo v případě nějakých zdravotních problémů matky nebo dítěte..ale jinak není vhodné zasahovat takto..ale je to můj pocit

 
kubikm
kubikm - 10.7.2018 20:15

ber to tak, proč se NIKDY neozve pisatel/ka?

 
kubikm
kubikm - 10.7.2018 20:14

risina: hele...já kdysi dělala externí redaktorku...pod meryl...zdejší majitelkou...
na tom jiném vebu mi zadali námět...a já si prostě něco vycucala z prstu...
nejdříve mi to připadalo zajímavé...ale časem prostě nefer...a tak jsem odešla....

 
risina
risina - 9.7.2018 13:39

Jakpak to asi dopadlo - šla na ten potrat, nebo si dítě nechala? smajlik - 64

 
Arna
Arna - 8.7.2018 9:08

Nika1: To jsi nemohla otěhotnět po interupci? Pokud ne, pak je tvůj názor trochu mimo mísu.
Vhodnější jsou názory těch co si dítě nechaly a byly na vše samy nebo jen s maminkou. Jak šel jejich život dál, zda byly šťastné, zda bylo dítě přítěží v práci, v dalším partnerství a pod. Jak na tom byly finančně, co si mohly a nemohly dovolit,...
Doufám že těm rejpalkám můj názor nepřipadá zlý.

 
Nika1
Nika1 - 4.7.2018 22:32

Diskuzi jsem necetla a na clanek mam subjektivni nazor ovlivneny svou zkusenosti, kdy jsem 6 let delala vse mozne i nemozne, abych mela dite. Lekari davali 15 % na uapech. Na potrat bych nesla. At dite porodi a da ho k adopci. Zivot fakt nenu fair.

 
sharon
sharon - 4.7.2018 19:25

orinka: jóóó žije to tu.....smajlik - 68lepší jak potrat.....

 
orinka
orinka - 4.7.2018 18:50

Co je to tu za cirkus??smajlik - 76 Jdu sem, jestli se furt řeší ten potrat a ono se tady propírá špinavé prádlo bůhvíjak staré. No teda....smajlik - 20

 
máša h.
máša h. - 4.7.2018 18:24

Barča Z: smajlik - 54smajlik - 54smajlik - 54

 
YXH
YXH - 4.7.2018 16:59

Kozoroh18: Jo jo hlidala jsem vcera a dneska, pak nasi jedou na dovcu, tak budu cas venovat domacnosti. Mam hodne siti a prace venku smajlik - 68 aspon se mi nezkrati zily smajlik - 68

 
sharon
sharon - 4.7.2018 15:54

kubikm: mě nic nevyskakuje.....smajlik - 68...nekecám

 
Barča Z
Barča Z - 3.7.2018 17:35

máša h.: smajlik - 75kristova nozicko au au au ausmajlik - 68

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 3.7.2018 16:50

YXH - 3.7.2018 1:36
smajlik - 25
ty jsi si dovolovala, dlouho jsi tu nebyly.
Nyní asi budeš hlídací babička jsou prázdniny - nevím jak u vás.

 
kubikm
kubikm - 3.7.2018 15:33

sharon: vpravo dole vyskočí žlutý čtverec...síťová hrozba...atd

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-135 | 136-150 | Další strana
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76958.
    Archiv anket.