Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Šťastné ženy si barví vlasy a nikdy by nešly na koridu

Šťastné ženy si barví vlasy a nikdy by nešly na koridu

Tak jsem po nějaké době jen tak z dlouhé chvíle brouzdala archivem našich anket a rozhodla se, že vám opět připravím malý výcuc, či spíše profil našich čtenářek. Myslím si totiž, že si to zasloužíte, neb v drtivé většině rozhodně patříte k perlám mezi ženami. A jistě víte, že mnohdy se musíme pochválit samy, nikdo jiný to za nás neudělá.

Pojďme si tedy trošku namasírovat ego. Falešnou skromnost odhoďte, veřejná pochvala pro všechny Šťastné ženy je tu. Jsme zkrátka dobré.

Už třeba takové sledování televize. Nejste žádné hloupé konzumentky a hltačky stupidních telenovel. Z nabízených pořadů si pečlivě vybíráte a díváte se jen na to, co vás zajímá. Se střízlivým nadhledem přistupujete i k domácím hádkám. Když už se nějaká objeví, je to většinou kvůli maličkosti a sladké usmiřování na sebe nenechá dlouho čekat.

Malinký nedostatek máte v sebevzdělávání. V tomto směru byste na sobě sice pracovaly rády, ale málokdy se vám dobré předsevzetí podaří dotáhnout do zdárného konce. Také na různé výstavy zavítáte spíš výjimečně. Na druhou stranu jste ovšem pilné čtenářky, které čtou takřka jako o život. Řekla bych, že tento klad vyrovnává oba předchozí drobné nedostatky.

Chvályhodný je i váš vztah ke zvířatům. Na španělskou koridu by vás nikdo nedostal ani za nic. To je mi velmi sympatické, také bych si takovou podívanou nechala ujít.

Další anketní postřehy mluví rovněž ve váš prospěch. Posuďte samy.

Nepatříte mezi uklízecí maniačky, nepořídily byste si dovolenou ani vánoční dárky na splátky a často a vydatně si zpíváte. Když běží na obrazovce reklamy, odběhnete si na toaletu a občas se necháte inspirovat nějakým receptem z televizního pořadu. S tělesnými tresty ve škole byste do jisté míry souhlasily, ale bojíte se, aby nebyly zneužity ze strany učitelů. Dokonce jste technicky zdatné, i když s některými věcmi hnout nedokážete. Tím se nemusíte trápit, je to úplně normální.

Nezanedbáváte ani svůj vzhled. Ačkoli ke kadeřnici zajdete, až když s tou spouští na hlavě nemůžete nic udělat, vlasy si barvíte samy a často a nebojíte se ani experimentování s různými odstíny. Módní trendy sledujete, ale nepodléháte jim, dáváte přednost tomu, v čem se cítíte dobře a co vám sluší.

Velmi sympatické také je, že když vaše rodina zmizí na pár dní z dohledu, nevrháte se bezhlavě do úklidu. Takto získaný volný čas využíváte samy pro sebe. Tak za tohle vám píši velkou jedničku!

Ke cti vám slouží i fakt, že jste pravdomluvné. S lehkým uzarděním jste se přiznaly k tomu, že jste alespoň jednou v životě měly náhodný sex, nicméně byla to záležitost skutečně ojedinělá. Což je třeba ocenit. Malinký problém však míváte s pamětí. Občas zapomenete na svátky a narozeniny svých blízkých. Tady bych radila zapisovat si významná data do kalendáře.

Zajímavý je také váš sklon k syslení. Nerady se loučíte se starými věcmi a vyhazujete je až ve chvíli, kdy se vám skutečně nedostává místa.

kuchyněVaši partneři jsou sympaťáci. Většina z nich dokáže občas něco dobrého uvařit a poradí si s různými drobnými i většími opravami. Přestože vaši muži o sebe dbají, nepřehánějí to a do metrosexuálů mají daleko. Pravidelně si holí jen vousy, ostatní partie pouze výjimečně. V případě partnerské krize byste vážně uvažovaly o návštěvě manželské poradny.

Zamávaly jste také všeobecně rozšířeným a často používaným mýtem, že „běžná žena“ se nevyzná v mapách. No, „běžná žena“ možná ne, ale ta Šťastná se tedy vyzná. Mapy jsou vaše kamarádky a vědci se svými výzkumy na téma dostatečnost a nedostatečnost ženského mozku se klidně mohou jít vycpat.

A tak bych mohla pokračovat ještě dlouho a vypočítávat všechny klady i drobné, zanedbatelné nedostatky. Ty totiž k životu potřebujeme. Málokdo je dokonalý, třebaže někteří jedinci jsou o své bezchybnosti skálopevně přesvědčeni. Jenže s nimi asi málokdo vydrží.

Co říct závěrem? Buďte stále skvělé, a to se svými klady i zápory. A hlavně buďte co nejčastěji šťastné.

Meryl


4.2.2008   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 16   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Šťastné ženy si barví vlasy a nikdy by nešly na koridu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-16
Libushe+3
Libushe+3 - 4.2.2008 1:52

smajlik - 5smajlik - 5smajlik - 5smajlik - 68

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-16
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77188.
    Archiv anket.