Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Bezva šance na přivýdělek!

Založila dadazou poslat vzkaz
Nedávno se mi naskytla příležitost,přivydělávat si ke své mateřské .Moc jsem tomu nevěřila ale chtěla jsem skusit jestli to zvládnu.A nyní žasnu,jde mi to jako po másle a korunky se blíží.A navíc jsem oběvila výrobky ze kterých jsem přímo nadšená.Doma mám voňavo a uklizeno za chviličku.Chcete to zkusit? tak mi písněte sem do vzkazů nebo na email duruska@seznam.cz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-173
Nikisek
Nikisek - 30.5.2008 21:17

Chcete si přivydělat?

Nabízím spolupráci s kosmetickou firmou Oriflame.
Z každého prodaného výrobku máte provizi 30% a navíc jsou pro vás připraveny dárečky v hodnotě 4600Kč. Registrace a úvodní materiály zdarma.
Určitě nebudete zklamané!!!!!

Pokud máte zájem o více informací, pošlete mailík: nikolsvobodova@centrum.cz

 
Alina
Alina - 13.5.2008 11:21

Nabízím přivýdělek formou katalogového prodeje španělských šperků, per, hodinek a kosmetiky. Zároveň krádných amerických šperků. Provize ihned 25%. Info na ajahu@seznam.cz

 
Ecinazuz
Ecinazuz - 19.4.2008 13:28

Činnost, kterou můžete dělat i když se zrovna bavíte s kamarádkami,popíjíte kávu, nebo při pauze v práci.
Spolupráce s HWC clubem je bez rizika a k ničemu nezavazuje,HWC club nabízí výrobky jak pro krásu, tak i zdraví a navíc i pro čistotu a péči o domácnost.Vysoká kvalita výrobků, nízké ceny! S výrobky jsem velmi spokojená (mám vše co potřebuji ve své domácnosti) já i moje okolí!
Mě to funguje - může i vám- šance bez rizika a závazků.
Více na www.hwcclub.websnadno.cz
obrázek - Registrace_PREMIUM_START__320x200_.JPG

 
L.K.
L.K. - 17.4.2008 16:39

přivýdělek pro všechny, vysoké výdělky pro aktivní - bližší info na http://perfumes.webgarden.cz

 
Slunecnice2
Slunecnice2 - 3.4.2008 11:17

dobrý den, nabízím přivýbdělek na internetu bez vstupních poplatků. Pro bližší info mi napište na slunecnice@inmail.cz

 
scheri
scheri - 2.2.2008 23:13

Přivýdělek z přímého prodeje kvalitní bytové kosmetiky české výroby, okamžitý zisk 20-30%, nebo také můžete ušetřit penízky jako registrovaný zákazník (20%), který nemá žádné závazky, ale výhodu nakupovat levněji.
Nebo slušný příjem z vybudované obchodní struktury. Nezkušeným pomohu v začátcích, je ptořeba však ochota a chuť se učit nové a nebát se komunikovat s lidmi.
Katalog i registrační listinu zašlu na vyžádání.
Stačí napsat mail na scheri@seznam.cz www.prozdravi.family24.cz

 
Ecinazuz
Ecinazuz - 4.1.2008 22:42

smajlik - 31
S firmou HWC si můžete vybrat- buď se spokojíte se ziskem z prodeje kvalitních a cenově dostupných výrobků nebo cílevědomě budete budovat svou finanční nezávislost!
Kdo má chuť to zkusit a zaujme ho sortiment výrobků z oblasti ZDRAVÍ,ČISTOTA a KRÁSA-je vítán!
Jste to Vy, kdo nejvíce ovlivní zdar Vašeho podnikání!
http://www.hwcclub.websnadno.cz/

 
L.K.
L.K. - 27.12.2007 10:02

Přemýšlíte o registraci u FM Group, ale počáteční investice do startovacího balíčku se vám zdá vysoká, popř. nechcete investovat do něčeho "předem"?
Napište mi na parfemy.fmgroup@seznam.cz, pošlu Vám mou nabídku, jak získat registraci u mne bez počátečních investic!

 
Anki
Anki - 18.11.2007 12:43

Výborná je spolupráce s firmou missiva okamžitý zisk 30% z prodeje zboží do 24 hod doma dobírka zdarma možnost registrace lidí a tvoření sítě veškeré čistící připravky mají eko zančku cenově na polovině trhu netestováno na zvířetech kosmetika dermální a klinické atesty potravinové doplňky originál pečeti.V dnešní době záleží lidem na penězích jak ušetřit a na zdravý a firma missiva to vše vyřeší za Vás.Pokud budete chtít bližší info můj mejl je AnnaVrablikova@seznam.cz

 
Anki
Anki - 18.11.2007 12:42

Výborná je spolupráce s firmou missiva okamžitý zisk 30% z prodeje zboží do 24 hod doma dobírka zdarma možnost registrace lidí a tvoření sítě veškeré čistící připravky mají eko zančku cenově na polovině trhu netestováno na zvířetech kosmetika dermální a klinické atesty potravinové doplňky originál pečeti.V dnešní době záleží lidem na penězích jak ušetřit a na zdravý a firma missiva to vše vyřeší za Vás.Pokud budete chtít bližší info můj mejl je AnnaVrablikova@seznam.cz

 
Nikitaxa
Nikitaxa - 3.11.2007 23:07

Nabízím přivýdělek , katalogový prodej nádherných šperků GM COLLECTION. Super práce, vhodná pro všechny. Pište si o více info, mohu zaslat katalog v elektronické podobě na e-mail.

 
L.K.
L.K. - 31.10.2007 14:27

Přemýšlíte, jak si teď před Vánocema něco přivydělat? Před rokem jsem si něco hledala k MD i já. Manžel tomu moc nevěřil, ale podpořil mně, dnes jen "kulí oči"! Ráda jsem dobře finančně ohodnocená. A co vy? ... Je to jednoduché a voňavé... S firmou Kosmetika FM Group Czech nemáte co ztratit, hlavně teď před Vánocema!!! Pište si nezávazně o informace na parfemy.fmgroup@seznam.cz (z časových důvodů nejsem schopná reagovat na tuto dizkuzi pravidelně) Pěkné předvánoční období!!! ...

 
Nikitaxa
Nikitaxa - 6.9.2007 12:03

Výhody spolupráce s kosmetikou L´ambre -
1. Vysoký zisk z maloobchodního prodeje pro distributory
2. Absence minimálně nutného vlastního nákupu pro uplatnění možnosti obdržení bonusu - % vycházející z práce skupiny jsou vyplácena Z KAŽDÉ ÚROVNĚ (tedy i nízké), směrem donekonečna, (není tedy nutno dosáhnout předem nastaveného objemu, obdobně, jak je tomu v mnoha jiných společnostech).
3. Neexistuje časové omezení. Smlouva je uzavírána pouze 1x a celoživotně, dědí se.
4. Neexistuje “přeskakování”, což znamená, že Vaši vlastní distributoři Vám budou vždy po stránce kvalifikační podřízení a nikdy “nepřeskočí” přes Vás, ve smyslu vstupu do osobní skupiny Vašeho sponzora.
5. Neexistují omezení, které mohou mít negativní vliv na kariérní růst (existuje několik různých variant konkursních kvalifikací na jedno a to samé ředitelské místo, pro jednu funkci, tzn., že podmínky jsou velice tvárné a pružné.
6. Přítomnost počátečního vkladu , - „dózy“, umožňuje vytvořit skupinu lidí, kteří si chtějí vydělat peníze a budou pracovat, a ne „brát si jen tak pro sebe“ občas něco třeba 1x za půl roku. Proto se nemůže objevit situace, že podepíšou všichni, tak, jak tomu mnohdy bývá i v některých známých firmách s nízkým vstupním vkladem, či při jeho úplné absenci.
7. Prodejce bude mít vždy k dispozici svůj vlastní seznam klientů, kterým může nabídnout produkty.
8. Pokud se nacházíte na vysoké procentuální hladině, jeví se jako velice výhodně pracovat s nováčky, tuto skutečnost lze velice snadno propočítat na základě marketingového plánu.
9. Nemá smyslu nakupovat produkty za větší sumy, což taktéž znamená, že lidé se nemusí zadlužovat a produkty „neleží pod postelí“. Pracujeme na principu zakázek.
10. Vysoká hodnota jednoho bodu, velký zisk z prodeje a dostupné ceny umožňují zajišťovat vysoký obrat zboží v rámci skupiny (prodejci, kteří nedosáhli vysokého procenta odměny, kompenzují svůj výdělek tak, že obdrží příjem z podílu prodeje produkce firmy).
11. S vysokou úrovní nesouvisí osobní prodej tehdy, když, tak jako tomu bývá u jiných společností, s růstem prodeje je spojena nutnost dosažení určité úrovně osobního prodeje, jako nutná podmínka pro obdržení prémií ze sítě.
12) Neexistuje potřeba stanovení existence ur

 
Nikitaxa
Nikitaxa - 5.9.2007 14:55

Nabízím přivýdělek s firmou L´ambre. Katalogový prodej francouzských vůní a kosmetiky. Nyní akce na září, každý nový konzultant dostane dárek v hodnotě 200,-kč. Jediná investice je koupě vzorníku (888,-kč), bez kterého se bohužel neobejdeme. K němu dostanete katalog, smlouvu a další potřebný materiál. Na trhu v ČR pouze 2 roky, ale spokojených jak konzultantů, tak i zákazníků přibývá. Vynikající doplněk k bytové kosmetice DEDRA, nebo EURONA. Při zájmu pište do vzkazů, poskytnu více info!

 
dadazou
dadazou - 17.8.2007 23:14

Swiss: Napsala jsem Vám vzkazík.Nabízím prodej ekologické bytové kosmetiky Dedra Innovations a prodej parfémů SAY INTERNATION.Ani v jedné firmě nejsou žádné poviné odběry.Ceny parfémů jsou 320,-kč Více najdete na mých stránkách
DEDRA: http://mojededra.webgarden.cz/
SAY : http://sayparfeme.wgz.cz/

 
swiss
swiss - 16.8.2007 14:54

Jaký by byly podmínky? Nějaké minimální prodané množství? A ceny parfému a kosmetiky?

 
papouch
papouch - 14.8.2007 18:45

nabízím prodej ekologických výrobků pro domácnost,od České společnosti,máte možnost prodávat se slevou a nebo si budovat svůj tým lidí a vydělat si mnohem víc peněz,nabídka platí pro všechny,pro celou ČR i SR,vlkova.jana@dvk.cz

 
L.K.
L.K. - 10.8.2007 13:38

Nabízím možnost registrace u firmy KOSMETIKA FM GROUP CZECH, pište si nezávazně o informace jak si pravidelně vydělávat prodejem úžasných vůniček a ostatního sortimentu (vody po holení, pěna na holení, dětské parfémky, sprchové gely,...)
KACE PRO MĚSÍC SRPEN - PŘI REGISTRACI OBDRŽÍTE 1PARFÉM ZDARMA!
parfemy.fmgroup@seznam.cz

 
dadazou
dadazou - 9.8.2007 14:37

Pokud by měl někdo zájem o katalogový prodej bytové kosmetiky,nabízím firmu Dedra Innovations.

Velmi kvalitní výrobky v nádherných vůních jsou zárukou úspěšného prodeje a když ještě přidáte možnost vytvoření vlastní sítě prodejců z čehož vám plyne pasivní příjem je to nabídka opravdu jedinečná.
Oficiální firemní stránky najdete na www.dedra.cz a moje vlastní kde se dozvíte podrobnější info na http://mojededra.webgarden.cz/
Klidně mě kontaktujte i do vzkazů nebo na email zouharova.d@seznam.cz
Pokud jste z okolí Zlína nebo Uh.Hradiště není problém i osobní jednání.

 
L.K.
L.K. - 2.8.2007 14:21

dada1: a podotýkám s vysokými zisky + možností dosáhnout dalších provizních slev smajlik - 5
parfemy.fmgroup@seznam.cz

 
dada1
dada1 - 1.8.2007 20:28

Podotýkám, levně.

 
dada1
dada1 - 1.8.2007 20:26

L.K. Máš pravdu, já taky. Jsem nadšená, že si můžu koupit kosmetiku a ještě si vydělat dost peněz. Pro ženské, které milují vůně a kosmetiku, je tento přivýdělek ideální. Holky neváhejte a zkuste to. Pokud máte zájem o bližší informace, pište na inahh@atlas.cz

 
L.K.
L.K. - 26.7.2007 13:18

Ruku na srdce, kdo nic nedělá, nevydělá. Já už toho na MD vyzkoušela hodně, ale k pořádným výdělkům jsem se dostala až díky firmě Kosmetika FM Group Czech smajlik - 47

 

Zvolte stranu: 1-50 | 51-100 | 101-150 | 151-173
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 128.
Archiv anket.