Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Krása podle znamení zvěrokruhu. Poznáte se?

Krása podle znamení zvěrokruhu. Poznáte se?

Vzhled je v dnešní společnosti pro člověka velice důležitý. Úpravy zevnějšku přitom nejsou nijak levnou záležitostí. Co vám osobně dodává na přitažlivosti a jaké úpravy nejčastěji potřebujete, abyste se cítili být krásnější?

Beran

Dokážete si na vlastním zdraví a kráse "zamakat". Patříte mezi sportovně založené osoby, proto dlouho udržujete svou tělesnou schránku zdravou. Takže vám dělají radost pevné svaly a vitalita, odrážející se i na kůži. Větším problémem se však ukazují oči, jejichž zdraví musíte jednak upravovat za pomoci kontaktních čoček, někdy taky menšími chirurgickými zákroky. Na čele se vám postupně ukazují vrásky, protože jste čilí, potřebujete tedy častěji peeling. Ze všeho vám ale nejlíp pomůže se více usmívat.

Býk

Vaše tělo má sice oblejší křivky, většinou ale přesto vypadá zdravě. I proto se jeho větší úprava přesunuje až do zralejšího věku. Vaše pleť potřebuje ochranu, proto musíte více používat noční krémy a bylinné zábaly částí těla. Vrásky se vám můžou ukazovat na krku a šíji, tam je ale lze upravovat jenom s problémy. Jste však esteticky založení, nešetříte proto penězi na pobyt ve wellness centru, kadeřnictví, zakládáte si i na kvalitních špercích. Zůstává vám tedy dobrá vitalita, jen je třeba víc omezit tučná jídla.

krása podle zvěrokruhuBlíženci

Musíte se více postarat o vlastní vzhled. Patříte sice k osobám, které vypadají dlouho pěkně a mladé, tělo se vám ale taky mění. Jste velice živí, takže máte dostatečné množství pohybu a postava tak neukazuje sklon ke tloušťce, přesto potřebujete menší úpravy. Někteří z vás si nechají upravit nos, ženy si pak stěžují často na horní ret a vrásky okolo něj. Díky práci v kanceláři nebo v kontaktu s veřejností musíte mít víc pěstěné ruce, proto na ně nešetříte penězi. Později se vám to vyplatí i pro lepší duševní pocit mezi lidmi.

Rak

Umíte myslet na sebe. Máte v sobě dostatek zdraví a to už je taky jedna z úprav. Většina z vás se ale potýká i s jedním známým problémem, a to několika kilogramy váhy navíc. Oblost vám přijde problematická především na břiše. Proto častěji podstupujete odsávání tuku, někdy musíte procházet dietou a pobyty v lázeňském prostředí. Úprava brady se vám zdá taky nutná, neesteticky na vás působí hlavně menší ´vole´. Horní objem u Račic je z hlediska mužů v pořádku, na ňadra tak myslíte často, abyste byly spokojenější.

Lev

Často toho děláte hodně pro svou kondici. V mládí vydatně sportujete, a když vám to vydrží i po vašich dvacetinách, budete tělesně dlouho v pořádku. I vaše kůže bude dost svěží, zvlášť, když se umíte tak kvalitně oblékat do vhodných materiálů. Ženy si zakládají na krásných zádech, proto si je nechávají masírovat a upravovat, stejně jako prohlížet celé tělo v salónech krásy. I muži tak rádi pobývají v soláriích. Potřebujete mírné úpravy horní části krku, taky se občas zajímáte o svá pigmentová znaménka a pihy.

Panna

Máte smysl pro každý detail. Cítíte potřebu vypadat dobře, i když v davu vynikáte nepříliš rádi. Na střízlivém a přesto půvabném vzhledu vám ale záleží jak ve vašem zaměstnání, tak i ve vztahu k partnerovi. Proto se o své tělo staráte i sami, holíte se rádi do hladka a pravidelně chodíte ke kadeřníkovi. Často si vybíráte kvalitní krémy a vizážisty, kteří umí dobře vyhovět vašemu vkusu. Nemáte v oblibě kilogramy na vlastním těle navíc, proto udržujete vhodné diety a štíhlost, taky nejednou vítězně bojujete proti celulitidě.

Váhy

Krása je u vás jasně vidět až na druhý pohled. Většinou tak působíte na lidi sympaticky, kvalitně umíte upravovat i vlastní postavu. Protože bývá souměrná, nedělá vám problémy kvalitní oblékání. Přesto máte osobité problémy s tukem. Často se vám usazuje v bederní oblasti, kde máte i citlivou kůži, potřebujete proto pro úpravu kvalitní, pokud možno přírodní masti. Celulitidy se můžete dobře zbavovat i operacemi, stačí ale kvalitní krémy a vířivé vany v lázních. Více pohybu a chůze na čerstvém vzduchu vám pomáhá stejně.

Štír

O úpravu těla se potřebujete postarat, i když si hodně pomáháte dlouhými koupelemi. Vaše postava není vždy štíhlá, to ale ne prožíváte vždy tak, že je nutné upravovat rychle vlastní tělo díky přístrojům. Někdy byste ale chtěli mít menší křivky, které vám jinak dodávají na korpulentnosti. Oblast konce zad můžete zahalovat tmavými látkami, nebo se pokusit o liposukci. Musíte si umět vyhladit pleť, dobře vám dělají noční krémy. Plavání je pro vás radost a výhoda, tvaruje totiž vhodně postavu. Podobně taky funguje erotika.

Střelec

Míváte zdravý životní styl, což vám hodně pomáhá. Vaše postava je tak často sportovní i proto, že máte neudolatelnou radost z pohybu, vaše tělo tak bývá pěkně stavěné. Po stránce oblečení potřebujete být krásně upravení, což vás stojí jisté částky. Ženy se taky více věnují krášlícím pomůckám z exotických krajin, což ale jejich typu osobnosti vyhovuje. Někdy však máte nejasný pocit ze svých lehce nadměrných stehen, přemýšlíte tak nad liposukcí. Nebojíte se však více investovat do nastřelování vypadávajících vlasů.

Kozoroh

Dokážete se vhodně omlazovat díky svému kritickému pohledu. Máte totiž potřebu dokonalosti a své tělo chcete upravovat do detailu. Hlavně ale v oblasti objemu kůže, především však na kloubech. Musíte si ji více mastit, aby vypadala lépe nejen na vzduchu. Ženy potřebují upravovat i někdy příliš úzké rty a tváře botoxovými injekcemi. Stejně tak chcete obecně zakrývat dlouhou bradu správným a někdy výraznějším líčením, hubený krk upravují zase různé šály. Na všechno máte dobrý grif a druzí se od vás dokážou poučit.

Vodnářkrása podle zvěrokruhu

Většinou působíte dlouho mladě a sympaticky. Především ženy bývají svěží díky své povaze a lehké stravě, takže jsou úpravy těla potřebné spíš ve zralejším věku. Musíte se však více věnovat své kůži na holeních a lýtkách. Nijak vám nevadí úpravy za pomoci laseru, moderní techniku naopak vyhledáváte, stejně zase jako přirozený lifting obličeje. Krásné, většinou lněné a světlé vlasy můžou ženám zakrývat poněkud širší ramena. U nich to však nepřehánějte s roztodivné střihy a chemickými změnami díky barvám.

Ryby

Kráse rozumíte dobře, postavy však často míváte různé. Přesto bývají hlavně ženy krásné a začínají brzy s úpravami těla, chtějí totiž zapůsobit. Rádi chodíte do salónů krásy, kde se věnujete aktivitám od manikúry přes chirurgické operace prsou až po úpravy nohou. Ty bývají vaší pýchou a dokážete k nim najít vhodné boty i šaty, které vás sladí dohromady. Nezřídka přitom jste profesionálové v oboru wellness a zdraví, u druhých proto přesně vidíte problémy s vizáži. Takže poznáte, jaké jsou ceny a co zvládnete udělat sami.

 

Krása je věc vkusu, člověk se ale může inspirovat. Naše věštkyně vám s chutí poradí, jaké barvy a střihy sednou vaší postavě i povaze. Taky tím, že vám doporučí, jak se upravit, abyste byli přitažliví pro druhé pohlaví. Tak toho využijte!

 

Váš David
Autor je členem Věštírny Květy Fialové


Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz

Věštírna K.Fialové


19.9.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 21   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Krása podle znamení zvěrokruhu. Poznáte se?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
loupák
loupák - 19.9.2011 8:26

Bóóóóóže můůůůůjsmajlik - 80smajlik - 36zase bláboly...absolutně nic na mě nesedí....smajlik - 96

 
Křeček
Křeček - 19.9.2011 8:11

smajlik - 26 nesedí

 
Markýza
Markýza - 19.9.2011 8:11

U nich to však nepřehánějte s roztodivné střihy a chemickými změnami díky barvám. - ježiš to je věta smajlik - 76 až se mi udělalo mdlo smajlik - 80

 
Markýza
Markýza - 19.9.2011 8:09

dobře, ramena teda nebudu stříhat ani barvit, slibuju smajlik - 68
smajlik - 68

 
evropka
evropka - 19.9.2011 7:11

dnes to sedí na 100%smajlik - 47

 
YXH
YXH - 19.9.2011 4:33

Vedle jak ta jedle pro celou rodinu smajlik - 68

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 61331.
    Archiv anket.