Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Jak můžu pomoci své dceři?

Jak můžu pomoci své dceři?

Milé Šťastné ženy, mám starost a dilema.

Jedna z mých dospělých dcer má  velké problémy s otěhotněním. Je vdaná deset let, je jí 35 a dítě stále nepřichází.Jednou ve slabé chvilce mi to naznačila, ale od té doby už se mnou o tom vůbec nemluví. Je uzavřená, je těžké s ní na toto citlivé téma začít a já to respektuji.

Vím, že prodělává nějaká vyšetření,  i léčbu, ale zatím bezvýsledně. Její občasné pobyty na gynekologickém oddělení mě v tom utvrzují.

Mám takové nutkání doporučit jí, aby se nevázala pouze na jednoho lékaře a zkusila to jinde, náhodou mám určitý tip na jednoho odborníka a pracoviště, shodou okolností jakoby osudově o něm často náhodně slyším, jak kdekomu pomohl.

Cítím, že bych i já, ačkoliv mi "po tom nic není", měla pro ni udělat vše, co je v mých silách, ale jak jí o něm říci, když přímo s ní o tom mluvit prostě nelze? 

Jak byste postupovaly vy?

Jolana


15.2.2017   Rubrika: Čtenářské příběhy   |   Komentářů 22   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak můžu pomoci své dceři?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-22
dadka
dadka - 15.2.2017 10:44

sharon:
Jestliže se léčí, tak jedna z prvních věcí je, že jde na vyšetření i partner.
myslím si, že dcera dávno o jiném odborníkovi ví a něco v tom podniká. Možná je to i psychický problém. Mám přítelkyni, která si zažádala s partnerem o adoci, zklidnila se a otěhotněla. Takže teď mají jedno dítě adoptované a jedno svoje.


 
thePlacheck
thePlacheck - 15.2.2017 10:32

V těhle případech hraje velkou roli psychika.Prostě když něco člověk hodně moc chce tak to tím tuplem nejde.Tak se snaží víc,víc se nervuje ,víc to nejde.......je to začarovaný kruh.

 
jolanakvetinka
jolanakvetinka - 15.2.2017 9:48

Ahoj Lindo, mně nikdo neradí,protože o tom s nikým nemluvím.Jen se ke mně pořád jaksi osudově to jméno dostává, a to úplně náhodně.Dcera o tom odborníkovi vůbec neví, protože žije v jiném městě,S tím lékařem jsme v podstatě vrstevníci, jako děti jsme se potkávali, ale už bychom se nepoznali.V partnerovi chyba není.

 
Linda
Linda - 15.2.2017 8:55

Sedla bych si s dcerou jednou jedinkrat, rekla ji ze vidim jak ji to trapi, rekla ji ze jsem slysela o dotycnem odbornikovi, zeptala se jestli ji muzu nejak pomoci (radou / financne (pokud muzes) / jit nekam s ni a "jenom" drzet zaruku atd), zduraznila bych , ze jsem tady pro ni a muze kdykoliv s cimkoliv prijit - suma sumarum tak 5-10 minutovy proslov, vic nema cenu do ni mluvit ...a vic bych do ni nerejpala.
Dcera toho ma sama nad hlavu a co nepotrebuje je prechytrala matka s milionem rad od pritelkyn a znamych - promin Jolano, ale tak na me tvuj clanek pusobi smajlik - 26

 
sharon
sharon - 15.2.2017 8:50

proč ona ? co když je chyba v partnerovi ?..............smajlik - 63

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 15.2.2017 8:21

znám pár případů, že to nebyl gynekologický problém, ale bylo to v hlavě - psychika. Možná potřebuje klid, nemyslet stále že to nejde.

 
sallie
sallie - 15.2.2017 4:32

Jolano, jestli se problémem zabývá, tak jistě o dotyčném odborníkovi slyšela. A nevylučovala bych, že k němu dávno chodí.... smajlik - 64

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-22
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127751.
Archiv anket.