Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Naše bílé vrány souloží každý den, ale ptáčky nekrmí

Naše bílé vrány souloží každý den, ale ptáčky nekrmí

V úterý jste se, milé čtenářky, mohly seznámit s typickou čtenářkou našeho magazínu. V článku Šťastná žena souloží jako dračice a v zimě krmí ptáčky jsem použila výsledky anket a odpovědi, které měly nejvíce vašich hlasů.

Nyní vás seznámím s protipólem tzv. „průměrné“ Šťastné ženy. Jako vodítko k sestavení tohoto profilu mi posloužily rovněž ankety. Tentokrát jsem však použila odpovědi s nejmenším zastoupením.

Hysterická, pořádkumilovná a něvěrná. Taková je naše "neprůměrná" čtenářka.

Začalo to, už když byla malá holka. Ačkoli se neučila a dodnes se považuje za polovičního analfabeta, který zatím nepřečetl ani jednu knihu, patřila k vyhledávaným mazánkům učitelského sboru. Málokdy sice měla z chování lepší známku než dvojku, avšak patrně byla obdařena nějakým kouzlem osobnosti, jemuž podléhalo celé okolí. Dokonce jí odpouštěli i velkou dávku škodolibosti, kterou oplývala. Ráda se totiž bavila na cizí účet.

Tento rozporuplný osobnostní základ nemohl v dospělosti způsobit nic jiného než výsledný hysterický charakter. Sama sebekriticky přiznává, že je skutečně velmi hysterická. Že nemluví jen tak do větru, dokazují další výzkumy a sondy do její duše. O rozpory a vzájemně se vylučující nejasnosti v nich totiž není nouze.

„Neprůměrná“ Šťastná žena má rodiče v domově důchodců, bíléděti jako andílky a nesnesitelného partnera. Domácnost má v dokonalém pořádku, ačkoli se nepovažuje za pečlivou hospodyňku. Vánoční úklid dělá v dostatečném předstihu, aby všechno stihla, a nikdy by rodině neuvařila konzervu nebo polotovar! Na druhou stranu se nezdržuje takovými přízemnostmi, jako jsou třeba květinové truhlíky za oknem. Ke květinám má vůbec takový divný vztah – vlastně ani neví, zda doma nějaké má. O třídění odpadu možná ještě nikdy neslyšela, zato má vzorný pořádek v kabelce. Zvíře v domácnosti by nesnesla a i hladoví ptáčci přijdou zkrátka. Kvůli ptačí chřipce by jim za okno nenasypala ani v nejkrutějších mrazech.

Často mívá chuť na alkohol a přála by si větší ňadra a světlejší pleť. Intimní partie si neholí, i nohy poměrně často odbývá... Do divadla by si klidně oblékla džíny a hlavu by si s tím nelámala.

Je vidět, že se v tom chuděra tak trochu plácá, že? Na druhou stranu není divu. Její partner jí velkou oporou skutečně není. Nejčastěji se totiž válí na gauči, a když už se jí podaří přimět ho k nějakému úklidu, tak to nezřízeně fláká. Dostat ho na velký nákup se už ani nepokouší. Když je nemocný, je vzteklý a nedůtklivý a jako vrchol všeho se po milování odvalí a usne. Divíte se, že naše „neprůměrná“ čtenářka by si s sebou na pustý ostrov vzala raději třeba Billa Clintona? Já tedy ne. Dokonce chápu i to, když ji nechávají chladnou jeho nevěry.

Co se týče milostného života, naše „neprůměrná“ čtenářka je hodně nadprůměrná. Nejraději se miluje v přírodě, zezadu a pozor – každý den! Když partner jejímu tempu nestačí, bez výčitek svědomí se poohlédne někde jinde a klidně si zaskotačí s nějakým mladým zajíčkem. Zajímavé ovšem je, že přes svůj kladný přístup k sexu se zatím ještě nikdy nelíbala francouzsky. Inu, je vidět, že určité zábrany přece jen má.bílé1

Jako matka je, ehm... tak trochu drsoňka, řekla bych. Mateřskou dovolenou pokládá nebo pokládala za nutné zlo a se svými dětmi se zrovna nemaže. Jako výchovný prostředek nejčastěji používá pohlavky a neváhá dítě násilím nutit do různých zájmových kroužků. V důsledku autoritativní výchovy má však doma učiněné andílky, kteří se nehádají a celé dny si jen způsobně hrají nebo studují.

Co bychom tak ještě o naší „neprůměrně“ čtenářce řekli. Je to sucharka bez špetky humoru, nejvíce ji pobaví neštěstí někoho jiného. Není ani příliš bystrá – považte, že prostitutky u silnice považuje za žebračky. Také slaví každý rok pravidelně MDŽ, a když jsou v televizi reklamy, ráda se na ně podívá. Nejšťastněji se cítí pokaždé, když „to“ dostane.

Navzdory překvapivé analýze se naše „neprůměrná“ čtenářka považuje za dítě štěstěny a život je pro ni jako procházka růžovým sadem.

A to je moc dobře. Protože přes veškerou rozporuplnost, leckdy i nelichotivost této analýzy, je i „neprůměrná“ Šťastná žena naše a patří mezi nás. Mezi námi – tak trochu „neprůměrné“ jsme asi úplně všechny, že? Také jste se v některých bodech bezpečně poznaly?

Skoro by se dalo říct: co je lepší – být průměrná, nebo neprůměrná? S „neprůměrnou" se člověk určitě nenudí, že? :o)))

Meryl


6.9.2007   Rubrika:   |   Komentářů 24   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Naše bílé vrány souloží každý den, ale ptáčky nekrmí

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-24
catcat
catcat - 6.9.2007 11:42

Bohamýho, je ještě nejaká jiná kategorie? Zásadně nepreferuju misionářskou polohu, mám velmi kladný vcztah k sexu, ale francouzky se líbám taky ráda. Tímto vypadám ze škatulky normální i nenormální smajlik - 76smajlik - 68

 
Aja
Aja - 6.9.2007 10:53

Mery: Mě z tebe klepne...smajlik - 34smajlik - 34

 
Sheeni
Sheeni - 6.9.2007 8:14

kat: A s kterým mladým zajíčkem to bylo????smajlik - 68smajlik - 68smajlik - 68smajlik - 42

 
kat
kat - 6.9.2007 8:09

Poznala jsem se a dokonce mi to připoměla i ankety na kteoru mo¨žnost jsem kliklasmajlik - 42

 
Ch.Z. Kochanská
Ch.Z. Kochanská - 6.9.2007 8:02

Asi jsem partner neprůměrné šťastné ženy: po milování se odvalím a hned usnu smajlik - 68smajlik - 68smajlik - 42

 
Sheeni
Sheeni - 6.9.2007 7:40

Poznávám se jasně v kytkáchsmajlik - 68 Všechno mi totiž zdechne...ne, že bych se o ně nestarala, ale nějak mi chybí cit pro to pěstitelství...smajlik - 68 A vlasy jsem chtěla vždycky zrzavé a zelené oči. JInak děti ještě nemám, rodiče poměrně mladé...a protivná bývám jásmajlik - 68 A po vzoru "šťastné ženy elephant" hupsnu odpo rovnou do postele, protože přechod počasí se na mě podepisuje...smajlik - 74

 
elephant
elephant - 6.9.2007 7:34

smajlik - 68 já se teda našla v tom vztahu ke kytkám smajlik - 72 u nás doma jsem protivná já, když jsem nemocná smajlik - 82 a asi budu budu protivná dneska, páč na mě něco leze smajlik - 80 no až přijdu z práce, zalezu pod deku ke knížce smajlik - 74 a bude smajlik - 68

 
manka
manka - 6.9.2007 7:14

teda Merylko, pěkně přečtený nás máš, jen co je pravdasmajlik - 76smajlik - 4

 
dadka
dadka - 6.9.2007 5:45

Tak v tomhle se poznávám v tom, že nevařím z konzervy a když je manžel nemocný, tak je taky protivný, ale to snad každý chlap při rýmě už umírá a za dítě štěstěny se považuji taky. Toť asi vše.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-24
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471694.
Archiv anket.