Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Dovolená pro mladé rodiny za hubičku

Dovolená pro mladé rodiny za hubičku

Pro mnoho mladých rodin s malými dětmi bývá často vidina dovolené u moře či na horách jen nesplěněným snem. Obzvlášť, když je maminka na mateřské, nebývá většinou peněz nazbyt. Dalším problémem pak bývá, že mnoho rekreačních objektů není přizpůsobeno těm nejmenším dětem.

Pokud do této kategorie patříte, anebo dáváte na dovolené přednost rodinnému prostředí a nevyhovují vám velké hotelové komplexy, mohl by pro vás být dobrou volbou výběr z nabídky cestovní kanceláře NOVASOL.

Před více než čtyřiceti lety ji založil jeden student v Dánsku. I on svoji rodinnou dovolenou stále odkládal do chvíle, kdy ho napadlo, že si s přáteli pronajmou domek u moře. Objevil tak zcela náhodou další dosud neznámou alternativu rodinné dovolené. Založil firmu, která po velmi skromném začátku vstoupila do dalších zemí Evropy po jménem NOVASOL.

Základním zákonem po celou dobu existence firmy, je solidnost a spolehlivost. Protože samotný zakladatel firmy věděl, jaké problémy mají mladé rodiny, stanovil ve své filozofii několik pravidel, která mají zaručit, aby i rodiče s omezenými prostředky našli optimální řešení pro svoji dovolenou.

 

NOVASOL s mladými rodinami zcela vážně počítá.

novasolKatalogy nabízí objekty, které jsou označeny jako „přátelské“ právě pro rodiny s dětmi. Na uzavřených pozemcích najdou děti pískoviště houpačky a další zařízení, která přispějí k jejich zábavě. K dispozici bývají dětské postýlky jídelní stoličky a někdy i hračky. Například v Rakousku jsou v nabídce statky, kde se vaše děti seznámí se životem na venkově. Řada domů má pro letní období k dispozici i bazén a zahradní nábytek, gril, saunu nebo whirlpool. Do některých objektů je možné vzít i čtyřnohého člena rodiny, bez kterého byste jinak nemohli odcestovat.

Nabídka, ze které si vybere každý

Pracovníci firmy poskytují svým zákazníkům užitečné rady, jak mají svůj objekt vybírat, na co brát ohled a případně jsou připraveni získat některé další informace o místě, kde se objekt nachází. Rodiče dostanou odpověď na takové dotazy, jako je například úroveň lékařské péče v místě, kam se chystají, případně dostanou informaci o tom, zda se nejedná o objekt, který využívají i kuřáci. Rodina poté odjíždí na svoji dovolenou vybavena nejen informacemi o objektu, ale má k dispozici popis cesty, telefonní čísla pro případ zdržení a vlastně po celou dobu pobytu je NOVASOL svým zákazníkům na blízku. I v tomto ohledu je NOVASOL naprosto výjimečný. Naše servisní kanceláře jsou k dispozici ve všech zemích, kde působíme a naši spolupracovníci poskytují více, než jen standardní služby. NOVASOL pamatuje i na případy, kdy některý z členů rodiny onemocní a všichni se vrací předčasně domů. Pojištění pro případ takového storna je již v ceně.

NOVASOL nabízí téměř 23.000 domů, chat, chalup, bytů a dalších objektů v 22 zemích Evropy. Díky své spolehlivosti a dobré pověsti je NOVASOL největším poskytovatelem těchto služeb v Evropě. Naše domy najdete v horách nebo nad hladinou moře, v blízkosti vinic jižní Evropy nebo v údolích řek a na březích velkých jezer. Zde všude tráví svoji dovolenou pod vlastní střechou rodiny z celé Eropy.

Naši zákazníci si mohou řadu informací o kterémkoliv z našich objektů najít na

www.novasol.cz

Jistě Vás však napadne, jak se to dá všechno pořídit, co to bude stát a kdo to zaplatí ?novasol

Na poslední otázku máme odpověď ihned – zaplatíte si to sami a budete na to mít!

Jak jste si přečetli na počátku, vše vymyslel mladý student, který přišel na to, že pokud se o náklady za pronájem rozdělí například dvě nebo tři rodiny, odpadá polovina starostí. Nebojte se hledat i mezi domy, které jsou v atraktivnějších letoviscích. Vždyť na to společně s ostatními můžete docela snadno dosáhnout. Vezměte si na pomoc kalkulačku a rozdělte cenu počtem účastníků. Teprve poté, co si sami spočítáte svoji cenu za osobu a přičtete výhody zdarma, přijdete na to, že NOVASOL je dobrá volba.

Některé objekty poskytují kompletní služby za konečnou cenu, jiné účtují spotřebu elektrické energie a dalších služeb. Stále je to však jen díl, který platíte vy.

Přesvědčte se sami, že NOVASOL není nějaká dovolená na zkoušku . Je to vždy trefa do černého. NOVASOL je tu pro vás.. NOVASOL to umí!

 

 

KONTAKTY:

www.novasol.cz

Novasol s.r.o. Zlatnická 4, 110 00 Praha l

Novasol s.r.o. nám. TGM 809 468 51 Smržovka

Telefon: 222 329 098; 602 663 645;   606 729 702;   724 753 230

 

Celá ČR


12.3.2009   Rubrika: Cestování   |   Komentářů 26   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

novasol novasol novasol novasol novasol novasol  

Diskuse ke článku - Dovolená pro mladé rodiny za hubičku

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-24
Jarmil
Jarmil - 12.3.2009 14:43

Za našeho mládí nic takového nebylo ale bylo by to dobré i pro dnešní skoro důchodce to je paráda hotel má své kouzlo ale samota je větší pohodlí smajlik - 105smajlik - 47

 
talenka
talenka - 12.3.2009 13:19

Křeček: a ty myslíš, že je děti na pláži nepotkají? smajlik - 26

 
Křeček
Křeček - 12.3.2009 12:58

To je dobrý ty dámy nahoře bez, u nabídky dovolené s dětma smajlik - 68

 
Almega
Almega - 12.3.2009 12:41

No to za mého mlada nebylo...jenom si neumím představit,že bych mojí chalupu někomu cizímu pronajala,byla bych asi celou dobu jak na trní,co kdo provede a zvlášť děti umí....

 
talenka
talenka - 12.3.2009 11:59

tak tohle se mi opravdu líbí smajlik - 47 mám tři malé děti a pořád hledám dovolenou, která by byla baby-friendly. Pokud má navíc příznivou cenu, tím líp smajlik - 60

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-24
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 64731.
    Archiv anket.