Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Vztah z rozumu. Přijde i láska?

Vztah z rozumu. Přijde i láska?

Jsem rozvedená, je mi 33 let, mám pětiletá dvojčata, holčičky. S jejich otcem spolu nejsme už skoro čtyři roky. Kráte poté, co dcerky oslavily první narozeniny, od nás odešel. Upřímně, ani jsem toho tenkrát moc nelitovala. Náš vztah byl omyl, než jsem přišla do jiného stavu jsme se znali jen pár měsíců.

Když jsme spolu začali žít a narodily se nám dcery, šo všechno tak nějak do kopru. Naplno se projevily rozdílnosti našich povah, které jsem já před tím neviděla, neboť jsem byla hodně zamilovaná. On se nikdy nezačal chovat jako táta, pořád si jel ve svém svobodném modelu – kamarádi, záliby, i ta hospoda byla na můj vkus moc často. Doma se nijak neangažoval ani v zapojení do domácnosti ani v péči o své děti. Když jsme se rozešli, ulevilo se mi. Naštěstí jsem na něm nebyla finančně závislá, i na mateřské jsem pracovala z domova.

Až donedávna jsem byla s dcerkami sama, jejich otec se o ně moc nezajímá, alimenty posílá a to je všechno. Naposledy je viděl před rokem.

Před časem jsem poznala jednoho muže, který se mi začal dvořit. Je o pět let starší, vdovec, bezdětný. Jeho žena před třemi lety zemřela při autonehodě. Byla prý tenkrát zrovna čerstvě těhotná. Je to hrůza, ani si nic takového nedokážu představit. On byl až dosud sám, nikoho prý nehledal, až když se seznámil se mnou, tak jakoby znovu ožil.

Je moc milý, galantní, ohledupný, citlivý, inteligentní. Má rád i mé dcery, párkrát jsme se viděli všichni společně, šli jsme do ZOO apod. Dcerkám jsem řekla, že je to můj kamarád, vzaly to neprosto přirozeně a hned se o něj začaly zajímat, pověsily se na něj a švitořily jedna přes druhou. Jemu se to líbilo a na další setkání, kdy s námi budou i moje dvojčata, se vysloveně těšil.

Všechno se jeví jako úžasné a ideální, až na jednu věc. Já do něj nejsem zamilovaná. Je mi sympatický, je mi s ním hezky, dobře si popovídáme, máme dost společných zájmů, ale chybí tam ten elektrický náboj. Žádné chvění, když se mě dotkne, nic takového. V sexu celkem dobré, ale asi je to z mé strany spíš fyzická záležitost.

Sama v sobě se nevyznám. Vím, že ideálnějšího partnera nenajdu, rozumově jsou všechny kladné body na jeho straně, citově tam ale cítím nějakou mezeru. Co myslíte, má cenu v takovém vztahu pokračovat? Může se z mé strany ta láska nějak opožděně dostavit? Nebo by bylo férovější to ukončit?  

Hanča


23.11.2016   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 31   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Vztah z rozumu. Přijde i láska?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
dadka
dadka - 23.11.2016 5:57

Jestli má takové vlastnosti, jak píšeš a ještě si rozumí s tvými dětmi, držela bych se ho.Určitě to bude milý člověk a jestli ti není vyloženě nepříjemný, tak bych ho neodháněla.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127553.
Archiv anket.