Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Partner se šťourá v mé minulosti. Je to normální?

Partner se šťourá v mé minulosti. Je to normální?

Je mi čtyřiadvacet, mému příteli o osm let víc. Poznali jsme se před necelým rokem a od té doby spolu chodíme. On už by se mnou i rád bydlel, zatím žije u rodičů, protože jít samostatně do nájmu se bojí, že by to neutáhl. Já bydlím s kamarádkou, pronajaly jsme si společně byt a každá tu máme jeden pokoj.

Přítel by byl rád, kdybych se s ním přestěhovala do našeho společného pronájmu, ale já zatím váhám. Mám ho ráda, máme společné zájmy, rozumíme si, ale nevím, jak to říct, něco uvnitř mě mi říká, ať nikam nespěchám. Prostě je tam nějaké vnitřní varování s otázkou, jestli to, jak se v určitých situacích přítel projevuje, je v pořádku. Proto jsem se rozhodla obrátit na vás tady, na zkušené ženy, které máte s muži odžito více než já a možná tak dokážete včas rozpoznat něco, co by se časem mohlo ukázat jako zásadní problém.

U nás jde konkrétně o jeho nemístné narážky nebo spíš dotazy na mou minulost. Abyste mi rozuměly, nemám za sebou nic pikantního nebo kdoví jak zajímavého. Normální život, pár lásek, školu, asi jako každý. A přítele to všechno strašně zajímá, vyptává se na všechno, na detaily, je schopný sáhodlouze rozebírat určité situace, které mu popíšu. Samozřejmě se vyptává i na moje předešlé známosti, doluje ze mě takové věci, jako kdy jsem se poprvé líbala a jak se mi to líbilo, kdy jsme měla první pohlavní styk, s kým, jak dlouho jsme spolu chodili, jestli to nebylo jenom ze zvědavosti, kolik kluků jsem měla, s kým jsem zažila v sexu něco neobvyklého nebo šokujícího. Jsou toho mraky, takových otázek.

Je mi to nepříjemné. Jsou věci, které jsou jenom moje, nemám potřebu před ním něco zatajovat, ale zároveň ani všechno mu o sobě říkat. Připadám si, jako bych tím ztrácela samu sebe. Tak se tyhle hovory snažím utínat, nebo převedu řeč někam jinam a když je hodně neodbytný, tak mu na rovinu řeknu, že mi jeho otázky nejsou příjemné. To se ho vždycky dotkne, proč prý mu nedůvěřuju, že mě miluje a chce mě poznat se vším, co ke mně patří a já pak mám výčitky svědomí, že jsem ho ranila.

Asi se sama v sobě pořádně nevyznám. Mám ho ráda, když nemá tuhletu vyzvídací náladu, tak je mi s ním fajn, ale tohleto mě vážně hodně deptá. Vídáme se tak čtyřikrát, pětkrát do týdne a z toho jen na jedné schůzce se drží zpátky. Jinak do mě hučí a hučí a tahá ze mě intimnosti a nejniternější pocity, které jsem kdy v různých situacích zažívala.

Já vám nevím. Možná vám budu připadat jako blázen, ale není to už nějaká úchylka? On se vyptává hlavně na ten sex. Přitom když jsme po téhle stránce spolu, tak je všechno v pořádku. Připadá vám normální, když se partner takhle přehnaně zajímá o minulost toho druhého?

Ivana


4.11.2016   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 33   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Partner se šťourá v mé minulosti. Je to normální?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-33
Betyyna
Betyyna - 4.11.2016 6:43

V tomhle mám naprosto jasno - takovéhle týpky nesnáším. V mém případě už by byl dávno "odejit" - jen čeká na to , až začne v případě společného bydlení buzerovat.

 
kubikm
kubikm - 4.11.2016 0:22

proč s ním vlastně jsi?

 
kubikm
kubikm - 4.11.2016 0:19

no asi je to žárlivec...já bych se s ním rozešla
špatné vlastnosti se budou navyšovat
hlavně s ním nebydli

řekni mu
naše historie začíná okamžikem našeho seznámení, pokud to nebudeš respektovat - je konec
a fakt, jak začne, zvedni se a odejdi

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-33
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 56836.
Archiv anket.