Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Manžel ztrácí zájem o sex

Manžel ztrácí zájem o sex

Jsme spolu 7 let a mezi námi je věkový rozdíl 14 let. Manželovi bude letos 50. Říkala jsem si, že jednou nastane doba, kdy si v milování nebudeme „stačit“. Prostě – že on bude „starý“ a já v nejlepších letech. Věděla jsem, že to jednou nastane, ale ne tak brzo.

Jsem náruživější, jedno milování týdně mi nestačí. Ve svých letech jsem na vrcholu svého sexuálního života, prožívám ho jinak než ve dvaceti – vím, co mi dělá dobře a jak nejlépe uspokojím muže. Asi se mnou budete souhlasit – vy, co jste kolem třicítky.

U nás doma vždycky platilo, že jsem byla první, kdo přišel s „návrhem“ na milování. Až teprve nedávno mi manžel řekl, že nechce začínat první, protože se bojí mého odmítnutí. Přitom mě moc dobře zná a ví, jak bych byla ráda, dvojicekdyby se přitulil první a dal najevo, že mě chce. Navíc, i kdyby se mi zrovna nechtělo, ráda bych mu vyhověla, protože by mě těšil jeho přístup… U mě nehrozí, že bych řekla „bolí mě hlava“, i v době, kdy se milovat nemůžu, se snažím manžela uspokojit jinak než pohlavním stykem, pokud má chuť. Naše milování je vždycky oboustranně příjemné, z mé iniciativy zkoušíme i jiné věci než „klasiku“, někdy se i nasmějeme, prostě pohoda.

Poslední dobou je to čím dál horší. Milování jednou týdně je skoro vzácnost. Pracuje pořád stejně, takže extra unavený není. Že by to bylo věkem? Musím se skoro doprošovat, a když to přeženu, tak se dozvím, že myslím jen na sex.

Prošli jsme si obdobím jeho mimomanželského vztahu, ale tvrdil mi, že nešlo o sex, jen si hodně dobře rozuměli. Navíc vše probíhalo v práci. S kolegyní se vídá (prý jen pracovně) pořád, vše skončilo. Nemyslím si, že jeho nezájem o mě pramení z náklonnosti ke kolegyni, navíc chodí do práce a z práce pravidelně, volní čas tráví výhradně doma. Píše mi zamilované vzkazy, říká, že mě má rád, píše hodně SMS, doma je s ním legrace, občas mě i jen tak obejme. Jen ten prachobyčejný sex nějak chybí…

Máte podobnou zkušenost?

Míla


1.3.2011   Rubrika: Erotika, milování   |   Komentářů 38   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Manžel ztrácí zájem o sex

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-38
sharon
sharon - 1.3.2011 10:21

tenhle problém nemám...vzala jsem si mladšího....takže neporadím, snad jen to, žes s tím musela tak nějak počítat....smajlik - 45

 
monja
monja - 1.3.2011 10:16

Lisa: smajlik - 34 s klikou od dveří - to bych teda chtěla vidět smajlik - 34

 
Lisa
Lisa - 1.3.2011 9:14

Moje sestřenka to vyřešila taky mimomanželským vztahem, je to ale riskantní. Její manžel měl v 47 letech infarkt a pak to trvalo asi 5 let, než se zase jakž takž "dal do kupy". V mezidobí párkrát kvůli srdci selhal a pak měl panickou hrůzu z toho, že by měl mít sex. Taky sestřence vyčítal, že na nic jiného nemyslí. Tak začala předstírat, že je jí mazlení milejší, několikrát se nechala uspokojit jinak a udržovala mimomanželský vztah. Manžel na to nepřišel a byl spokojený - mazlení a občasné uspokojení partnerky ho utvrdilo v přesvědčení, že na pohlavním styku jejich manželství nestojí. Pak ho jednou setřenka "vyrajcovala", věc se povedla a od té doby spolu občas spí - ale ona se vybíjí jinde, aby na muže příliš netlačila - a on náhodou znovu neselhal.
Uspokojování pomocí vibrátoru je jen náhražka, říkala mi, že se jí často tak moc chtělo, že by smajlik - 73 i s klikou od dveřísmajlik - 16

 
Nika1
Nika1 - 1.3.2011 8:58

A co si koupit vibrátor nebo jiné pomůcky a uspokojit se občas sama? Potřeba sexu v páru může být různá. Není za co se v dnešní době stydět.

 
Pentlička
Pentlička - 1.3.2011 7:55

V téměř každém vztahu se potřeba sexu u partnerů aspoň v nějakém období života liší. Sexuologové doporučují, že přizpůsobit by se měl vždy ten partner, který má potřebu větší. U tvého muže bych řekla, že se určitě podepisuje věk, protože muži po padesátce už začínají být pohodlnější a taky mívají problémy s erekcí. Holt musí nastoupit "ruční práce" pokud nechceš mít milence. A radila bych rozhodně na partnera neútočit, jinak u něj vypěstuješ přímo odpor k sexu a nebude to nejen 1x týdně, ale vůbec.

 
Draco
Draco - 1.3.2011 7:37

Mílo, ani nevíš jak Tvého manžela chápu, u nás je to totiž naopak. Mně je 30, partnerovi o 15 let více a je to on, kdo "pořád myslí na sex". Pro mě sex nikdy nebyl důležitý. Sice si jej dovedu užít, ale radši se tulím a mazlím, takže se sexem přichází jako první partner. A stejně jako Ty ani on nechápe, že někdo má prostě velkou potřebu sexu a někdo ne, aniž by to znamenalo, že se přestali mít rádi. Nevím, co Ti poradit, jestli je to pro Tebe opravdu tak nesnesitelný stav, najdi si prostě "kamaráda na sex" a pokud to nepraskne, budete spokojení všichni. Čím víc, ale budeš manžela nutit, tím dřív se mu zprotivíš, u nás to taky tak jeden čas bylo.

 
mashanka
mashanka - 1.3.2011 7:12

Musím se skoro doprošovat, a když to přeženu, tak se dozvím, že myslím jen na sex.

Podle mě je kámen úrazu v tomhle - připadá si jako štvanec.

 
sallie
sallie - 1.3.2011 0:25

je toho moc najednou - mimomanželský vztah, velký věkový rozdíl atd.... takže nevím kudy začít... ale fakt mi přijde, že ty myslíš jen na sex a ono to věčné vyžadování sexu dokáže zničit i zbytky chuti, kterou člověk na sex má... takže možná zkusit na pár týdnů přibrzdit...

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-38
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127751.
Archiv anket.