Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 3.7. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 3.7.

october

Krásný den, milá Naďo, od října začnu dálkově studovat magisterské studium - mediální studia. Ráda bych se Vás zeptala, zda toto studium dokážu úspěšně dokončit? Mé datum narození je 13.10.1986. Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, october, klidně studujte, máte na to. Je vidět bezproblémové ukončení, rozhodně to ale neznamená, že polevíte ve svém snažení. Přeji moc štěstí.


Peggy

Hezký den Naďo. S manželem jsme absolvovali již 7 pokus umělého oplodnění. Opět neúspěšně. Vyzkoušeli jsme různé lékařské metody, různé léky, všechny možné i nemožné vyšetření, piji kontryhelový čaj, beru B komplex a stále nic. Podle lékařů jsme naprosto zdraví. Ti si s námi neví rady a jen nevěřícně kroutí hlavou. Cítím obrovský smutek, prázdnotu a jsem z pokusů vyčerpaná. Pět let mi kartářky tvrdí, že hned otěhotním a miminko stále nikde. Kdy vidí příchod miminka Vaše kartičky, pokud vůbec přijde? Můj datum narození je 18.12.1972 a manželův 20.5.1970. Děkuji Vám za odpověď a přeji Vám hezký den.

Dobrý den, Peggy. Ani já nevidím zdravotní problém. Nyní už je ale blokem psychický stav, který je vidět velmi mnoho. Je nutné jít úplně jinudy, zaměřte se na psychiku a odblokování některých věcí z minula. Doporučuji začít třeba kineziologií. Děťátko do budoucna opravdu vidět je. Přeji moc štěstí.


Ivušee

Dobrý den ráda bych věděla zda manžel narozen 19.3.1971 se má pustit do podnikání nebo si má raději najít novou práci u zaměstnavatele. Moc děkuji za odpověď

Dobrý den, Ivušee, zatím není vhodný čas začít podnikat. Doporučuji manželovi si najít práci a podnikání odložit minimálně o rok. Přeji moc štěstí.


Remek

Dobrý den,
ráda bych se opět zeptala na své současné zaměstnání. Mám si hledat něco jiného, nebo vytrvat a doufat, že se vše zlepší k lepšímu? Chápu, že člověk nemůže chtít všechno, ale čeho je moc... Jedná se mi hlavně o vztahy v kolektivu a nějaké mé osobní realizace. Vdaná, narozena 6.10.1974.
Děkuji a přeji hezké prázdninové dny

Dobrý den, Remku. Změna zaměstnání vás opravdu čeká, ale rozhodně to nebude hned. V současném budete muset ještě nějakou dobu vydržet. Přeji moc štěstí.


radulenka

Pěkný den, jsem narozena 8.4. 1975 a zajímá mne zda najdu vhodné bydlení co nejdříve. Mám nyní něco rozjednaného a nevím zda to vzít.

Dobrý den, radulenko. Není potřeba se obávat, bydlení najdete a to velmi brzy, bude přesně podle vašich představ. Přeji moc štěstí.


drahušška

Dobrý den paní Naďo.Několikrát jsem se již dotazovala a nedostala odpověď.Věřím,že toho máte hodně,přesto prosím ještě jednou.Jedná se mi o syna nar.17.4.1987..co ho čeká ve vztahu,zda potká ženu a založí si rodinu..Děkuji Vám moc moc a přeji krásné léto a hodně energie.Drahuška.

Dobrý den, drahušško. Zkuste nechat průběh událostí na synovi, postará se o sebe. Vidím nejen šťastné manželství, ale i děti. Všechno to bude mít. Přeji moc štěstí.


Anna1234

Dobrý deň.
Chcela by som Vás poprosiť o výklad kariet.
Žijem s priateľom v spoločnej domácnosti už niekoľko rokov, a v poslednom čase to akosi medzi nami neklape, vzťah ochladol,najmä zo strany môjho priateľa,zdá sa mi , že ma už nemá rád.Ako to vyzerá s naším vzťahom do budúcna.Anna 26.8.1962 Robert 12.2.1969
Ďakujem pekne za odpoveď.

Dobrý den, Anno. Bohužel, nevidím, že by tento vztah měl budoucnost. Zatím tedy není vidět ukončení, ale jednou opravdu ano. Najdete si jiného muže. Přeji moc štěstí.


iška

Dobrý den.Prosím o výklad karet.Nepohodly jsme se s kamarádkou.Docela mne urazila.Má trochu nevymáchanou pusu.Mám se přesto pokusit o usmíření?Já 6.11.1949,ona 13.7.1952.Děkuji za odpověď.

Dobrý den, iško. Tak nevím, ale neudobřily jste se už? Alespoň karty ukazují, že by tomu tak mělo být. Pokud ne, bude to velmi brzy, takže klid, vaše kamarádka bude dál vaše kamarádka. Přeji moc štěstí.


jelena

Dobrý den,posledních pár let se mi víc jak nedaří,můžu konečně doufat ,ve zlepšení? 10.10.1959 .Děkuji Jelena

Dobrý den, jeleno. Měla byste změnit trochu myšlení. V kartách je velmi mnoho negativa, ale zbytečně. Do půl roku zaznamenáte změny, které v příštím roce vyvrcholí, dojde k ukončení vývoje nových událostí. Tak se můžete těšit. Přeji moc štěstí.


Aknalbf

Dobry den. Jsem vdova nar.12.4.1953. Bydlim na ubytovne,kam se stale vracim,kdyz momentalne nemam podnajem apnd.. Mam tu,ne zrovna perspektivni vztah s pritelem nar.1.4.1949. Z fin.duvodu bych si ale chtela pro sebe najit podnajem,ale mam obavy ze samoty,z noveho prostredi a ze jednou zase budu muset hledat azyl v tehle ubytovne. Moc vas prosim,poradte,co mam delat. Moc dekuji,Aknalbf

Dobrý den, hledejte klidně dál, protože je opravdu vidět stálé místo, kde budete šťastně bydlet. Pomůže vám v tom žena, kterou znáte. Přeji moc štěstí.


Sadria

Dobrý večer, rada by som sa spýtala na riešenie našej situácie. Momentálne riešime s dcérami vrátenia sa do bytu, ktorý stále nemám majetkovo vyrovnaný. V podstate patrí mne je to len otázka finančného vyrovnania od ktorého sa všetko vlastne odvíja. Momentálne bývame s dcérami u mojich rodičov, je nás však plný dom, nakoľko sa dosťahovala sestra s deťmi a druhá rieši opravu domu. Takže nás je v dome rovný tucet a ako to tak chodí, tak súkromie žiadne a pomaly situácia hustne. Aj napriek tomu, že nám je to proti srsti sa vrátiť s dcérami do bytu rozhodli sme sa pre túto variantu, aj keď našim veľkým prianím je mať svoj vlastný domček so záhradou. Byt je krásny, prerobený a v osobnom vlastníctve no prostredie a spomienky na všetko čo sme v ňom prežili vyvoláva v nás smútok a odpor. Rada by som sa teda spýtala či toto rozhodnutie bolo správne, či konečné alebo či je šanca na pozitívne zmenu či iné východisko z tejto situácie. Ďakujem za pomoc a radu. S láskou Adriana. Nar.: 1.8.1970

Dobrý den, Sadrio, bohužel, zatím není vidět změna, k té dojde později. Ale dojde. Je vidět i zajímavý vztah, který vás posune dál. Dočkáte se i lepšího bydlení. Přeji moc štěstí.


amulka

Dobrý den paní Naďo,
ráda bych se zeptala na zaměstnání.Smlouvu mám na dobu určitou do konce roku 2012, bude mi smlouva prodloužena nebo si budu muset hledat nové zaměstnání a najdu ho brzy? V práci jsem spokojená. Datum narození 17.12.1965. Moc Vám děkuji.

Dobrý den, amulko. Smlouvu vidím opravdu prodloužit. Můžete být tedy klidná, není důvod k obavám. Přeji moc štěstí.


henka.s

Dobrý den paní Naďo, chtěla bych se zeptat, zda moje sestra 3.10.1988 otěhotní ještě v letošním roce (moc si s partnerem přejí miminko) a zda i já 16.5.1980 v budoucnosti budu mít ještě dítě - mám již dcerku.

Dobrý den, henko. Vaše sestra otěhotní někdy na přelomu roku. Narodí se nejspíš chlapec. U vás těhotenství již moc nedoporučuji, zkuste to důkladně probrat s lékaři. Přeji moc štěstí.


Eruvie

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na mou práci, jak to vypadá do budoucna. Co mě asi tak čeká a nemine :-) Datum narození 22.11.1982 - 20:30
děkuji předem za odpověď a hezký den přeji :-)

Dobrý den, Eruvie, nevím, čeho se bojíte, ale změna zatím vidět není. Ta nastává trochu později, ale bude to vaše rozhodnutí. Přeji moc štěstí.


vannila

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na dlouholeté problémy mé matky se spánkem. Vůbec nespí a žádný způsob léčby nefunguje. Zda budou vyřešeny nebo co jí je způsobilo nebo způsobuje. Nar. 27.2. 1947.
Mockrát děkuji za jakoukoliv odpověď

Dobrý den, vannilo. Vaše maminka si prošla vztahovými problémy, vypadá to, že právě tohle odstartovalo cosi v její hlavě. Změní to jiný muž, který jí přichází do života. Doporučuji terapii třeba kineziologií, která by ale mohla leccos odhalit. Přeji moc štěstí.


masaa

Dobrý den paní Naďo. Narodila jsem se 14.10.1956. Našla jsem si v prsu bulku, biopsie potvrdila karcinom. Chtěla jsem se zeptat karet, jak to semnou dopadne? Děkuji

Dobrý den. Zkuste se více zaměřit na finance. Odtud pramení vaše problémy. Měla byste se od otázky peněz více odpoutat a soustředit se hlavně na rodinu a v klidu si jí užívat. Vaši nemoc vidím vyléčit, i když to nebude hned. V každém případě bojujte, svůj boj vyhrajete. Karty hovoří jasně. Přeji moc štěstí.


Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou v úterý 31.7.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


17.7.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 40   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-40
betynka87
betynka87 - 19.7.2012 17:52

Dobrý den,chci se zeptat na sebe 4.9.1987 jestli najdu už brzo (kdy?) muže pro vztah,lásku,partnera pro život - moc mě to trápí,děkuji předem za odpověď

 
betynka87
betynka87 - 19.7.2012 17:51

Dobrý den,chci se zeptat na sebe 4.9.1987 jestli najdu už brzo (kdy?) muže pro vztah,lásku,partnera pro život - moc mě to trápí,děkuji předem za odpověď

 
betynka87
betynka87 - 19.7.2012 17:51

Dobrý den,chci se zeptat na sebe 4.9.1987 jestli najdu už brzo (kdy?) muže pro vztah,lásku,partnera pro život - moc mě to trápí,děkuji předem za odpověď

 
bertice
bertice - 19.7.2012 14:06

Vydrží vztah syna odloučení stovky kilometrů, on má práci v Praze, ona v Bratislavě, vytrvají? Najde syn uspokojení v nové práci?
Děkuji za odpověď.

syn je narozen 8.1.1978 kozoroh

 
koll
koll - 19.7.2012 9:10

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je a hlavně bude v blízké budoucnosti vztah muže nar. 22. 12. 1950 a mně - narozená 7. 7. 1952. Předem děkuji za odpověď.smajlik - 61

 
gemstone
gemstone - 18.7.2012 23:20

Dobrý den.
chci se zeptat 14.7.1979, zda bude moje matka 22.4.1958 časem mít nějakého přítele? Moc děkuji za odpověď

 
vowi
vowi - 18.7.2012 22:59

Dobry den,ceka me spolecny zivot s timto muzem?On 25.8.74,ja 11.12.82.Dekuji.

 
Fatimas
Fatimas - 18.7.2012 21:18

Dobrý večer paní Naďo, už je tady na vás spousta dotazů, ale doufám, že Vám vyjde čas i na mne. Jsem dlouhodobě, už rok nezaměstnaná a bohužel mne nikde nechtějí. Kombinace krize na prac. trhu a dvou malých dětí je děsivásmajlik - 11. Nyní se mi podařilo najít práci alespoň na částečný úvazek, ale zatím smlouvu nemám, prý od srpna a na jeden rok. No beru cokoliv. Vyjde tahle práce a budu tam dýl než jen ten slíbený rok nebo mne čeká konečně trocha štěstí v téhle oblasti a podaří se mi najít trvalé zaměstnání, kde budu spokojená? Bude to v mém oboru nebo úplně jinde? Jsem z toho už dost na dně. Narodila jsem se 22.12.1978 v 6 ráno. Děkuji moc za případnou odpověď a přeji krásné létosmajlik - 62. Helena

 
bubak
bubak - 18.7.2012 14:34

Dobrý den,ač jsem muž ,a těch je u "vás" málo,rád bych se zeptal,zda se už mě a mé rodině bude po finanční stránce konečně dařit ,zatím je to víc jak děsivé?
Díky Bubak

 
jelena
jelena - 18.7.2012 11:24

Dobrý den,potýkám se již velmi dlouho s finančními problémy,s tím souvisí bydlení,obživa,zdraví a mám pocit,že to už dlouho nebudu zvládat,zlomí se to konečně k lepšímu ?Nar. 10.10.1959
Děkuji Jelena

 
gianna
gianna - 18.7.2012 11:17

Dobry den pani Nado, minule jsem svuj dotaz polozila jeste pred pulnoci, protoze mam spatny pristup na internet a bohuzel nebyl otisknut. tak to zkusim znovu. chtela bych se zeptat jestli me ceka nejaky novy vztah, laska. dekuji za odpoved. jsem narozena 6.8.1985 ve 11.10 hodin. dekuji krasny den

 
norolka
norolka - 18.7.2012 9:35

Dobrý den p.Naďo, minule asi na mě nevyšla řada, tak to zkouším nyní..:) Chtěla jsem se Vás zeptat, jak vidí karty můj partnerský život, zda mi do života brzy vstoupí nějaký muž, nějaký vážný vztah, láska....žiju víceméně sama se svým 7 letým synem už 6 let..Já 16.04.1976.
Moc děkuji a přeji pěkný den smajlik - 2

 
masaa
masaa - 17.7.2012 19:53

Hezký den Naďo a děkuji za odpověď. V mém životě je hodně smutku, vy jste mě potěšila. Děkuji.

 
formule
formule - 17.7.2012 17:46

Ještě asi moje datum narození : 31.5.1970

 
formule
formule - 17.7.2012 17:45

Dobrý den,mám dceru na vysoké škole(nar.23.4.1990), v říjnu by měla jít do třetího ročníku, ale ještě jí v srpnu a září čekají opravné zkoušky ze tří předmětů. Zvládne je úspěšně? 30.8. dělá zkoušku z matematiky, vyjde jí už konečně? Co říkají prosím Vás karty? Děkuji moc za Vaši odpověď.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-40
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 126730.
Archiv anket.