Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Vadí mu, že nejsem v sexu spontánní

Vadí mu, že nejsem v sexu spontánní

Je mi pětatřicet, jsem rozvedená, mám dvě děti. A také mám přítele, s nímž si rozumím, až na jednu „maličkost“. Neklape nám to totiž v sexu. Asi jsme každý naladěný na jinou notu. A já začínám zjišťovat, že i když si ve všech ostatních záležitostech rozumíme, tak nesoulad v intimní oblasti je opravdový, nepřekonatelný problém. Přesto se s ním rozejít nechci, doufám, že ani on se mnou, možná mi zdejší zkušené ženy poradí, co s tím.

Já jsem nikdy nebyla nijak zvlášť sexuálně náruživá. Nepotřebuji to denně, ani třikrát do týdne, stačí mi milovat se párkrát do měsíce a většinou jsem ráda, když už je po všem. Patrně jsem úplně nebo částečně frigidní. I když možná jen částečně, občas se stane, že si to opravdu užiju a je to nádhera.

S bývalým manželem jsme v tomto ohledu problém neměli, celkem jsme si vyhovovali, důvod našeho rozvodu byl, že on propadl herním automatům a hrozilo, že totálně zruinuje celou rodinu. Proto jsem podala žádost o rozvod a před pěti lety bylo naše manželství ukončeno.

Současného přítele jsem potkala před dvěma lety, už rok bydlíme společně. Rozumí si i s dětmi, je inteligentní, zodpovědný. Je mu 42 let a je také rozvedený. Máme spoustu společných zájmů, prakticky neustále si máme o sexčem povídat. Rozcházíme se pouze v postoji k sexu.

On je totiž můj pravý opak. Vášnivý, náruživý, jak se říká, nikdy nemá dost. Může ráno, v poledne i večer, obrazně a s trochou nadsázky řečeno, samozřejmě. A na mne je to moc. Já se na milování potřebuji naladit, duševně připravit, nemám ráda takové ty rychloakce, kdy mne (samozřejmě když nejsou děti doma) skolí ve chvíli, kdy zadělávám na knedlíky. On to takhle přímo miluje.

Už z toho začínám mít docela nervy na pochodu, pořád se před ním mám na pozoru, čekám, kdy vystartuje a bude se dožadovat milování. Vadí mi, že v takovou chvíli nejsme já ani on čerstvě umytí, navíc já mám v tu chvíli myšlenky někde úplně jinde a nedokážu se okamžitě přeladit na jeho notu.

Mockrát jsem mu to říkala, že je pro mne tenhle způsob nepřijatelný, ale je to jako bych mluvila do dubu. Jak mi sdělil, předsevzal si, že mne naučí si sex užívat, prý mi chybí spontánnost a nedokážu odhodit zábrany. To zase vadí jemu. Někdy mi můj přístup k milování až vyčítá, občas je uražený, když se neovládnu a dám své znechucení a odpor důrazněji najevo.

Milé ženy, vím, že je to takové delikátní téma. Přesto vám budu moc vděčná, když mi k mé situaci napíšete svůj názor. Víte, mám ho ráda, nechtěla bych, aby náš vztah skončil kvůli sexu. Ale pokud se něco nezmění, myslím, že je jen otázka času, kdy buď já nebo on to rozsekneme. Chtěla bych se v tomto ohledu nějak změnit, přijít na to, co je na milování krásné, naučit se užívat si. Ale nějak toho nejsem schopná.   

Darina


30.4.2012   Rubrika:   |   Komentářů 44   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Vadí mu, že nejsem v sexu spontánní

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-44
Bellana
Bellana - 30.4.2012 11:39

Verera: Kdysi jsem měla kolegu, který trpěl touhle poruchou. Žila s ním kolegyně. Vydržela to pár let. Budil ji několikrát za noc, protože to na něho přišlo. Já bych ho zabila už po druhé noci. Jemu by se hodil harém a žádná žena z harému by nestrádala.smajlik - 2

 
Verera
Verera - 30.4.2012 11:12

Bellana: Tak na to nepotřebují ženskou, ne? Tu už zredukují vážně jen na nějakou sexuální pomůcku. A tomu se říká náruživost? smajlik - 80 Není to spíš nějaká porucha, která by zasluhovala odbornou pomoc?

 
sharon
sharon - 30.4.2012 11:12

ona to bohužel není " maličkost" jak píšeš....je to hodně důležitá věc ve vztahu....smajlik - 100

 
Bellana
Bellana - 30.4.2012 11:09

Nessie: Všichni muži nejsou posedlí sexem. Vztah bez sexu by mě nebavil. Ani teď, kdy se pomalu učím skákat do rakve. Ani rychlovka není špatná, když to chtějí oba a když se jim jindy byt hemží kazišuky. smajlik - 2

 
Renee
Renee - 30.4.2012 11:06

Bellana: smajlik - 16

 
Bellana
Bellana - 30.4.2012 11:05

Verera: Ti muži, kteří chtějí a mohou několikrát denně, tím nestráví denně mnoho času. 8 vteřin a dost. V podstatě to mají jako jiní s kouřením. Teď mám chuť, hodím jednu rychlou a vracím se k předchozí činnosti. Co tihle vědí o sexu? smajlik - 58

 
Renee
Renee - 30.4.2012 10:35

Nessie: smajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47
Naštěstí nejsou posedlí všichni. Ale trvalo mi, než jsem takového našla smajlik - 34

 
dadka
dadka - 30.4.2012 10:35

Mám sex ráda, ale musím na to mít náladu. Aby se na mě manžel vrhal při každé příležitosti,to by mně vadilo.
Nedá se naučit,abys byla jako on. Spíše naopak, jak ho uvidíš, tak budeš mít po chuti na sex. Raději bych se s ním rozešla, pokud by ti nevadila milenka.

 
Verera
Verera - 30.4.2012 10:19

Nessie: 10:11 smajlik - 47smajlik - 34

 
Verera
Verera - 30.4.2012 10:17

Nessie: No jenže to je právě to. Zjistil, že jste na tom každý jinak, přebral si to, usoudil, že to pro něj není tak zásadní, abyste se rozcházeli, že se to dá řešit jinak .
Nevím, kdo to tě chlapům natloukl do hlavy, že čím víc a častěji, tím jsou jejich kvality vyšší. Pokud to někdo vážně provozuje 5x denně, tak když uvážíme, že chodí do práce, spí, jí, tak už mu moc času na nějakou intelektuálnejší zábavu nezbývá a na to má jako být někdo pyšný? smajlik - 80

Vždyť je to stejné jako se vším, pokud jsou spolu dva lidi. Pokud chce každý něco jiného, je potřeba najít dohodu a je jen na nich, jestli je pro ně důležitější ten druhý, tj. mají snahu se domluvit a nebo on sám a pak nemá cenu být spolu.

 
Nessie
Nessie - 30.4.2012 10:12

Omylem jsem odpověděla sama sobě - to mělo být pro Rennee smajlik - 68

 
Nessie
Nessie - 30.4.2012 10:11

Nessie: Tak já myslím, že chlapi jsou prostě sexem posedlí. Já nevím - osobně by mi hrozně vadilo, kdybych byla na něčem tak závislá, kdyby takovej kousek masa se mnou mohl tak strašně cloumat a ovlivňovat můj život, moje chování, moje vztahy...divím se, že jim to nevadí.. smajlik - 66
Já myslím, že se se sexem strašně moc (a zbytečně) nadělá....já nevím. Můj názor je, že jo, je to hezký, ale že bych to musela mít pořád?? Taková bomba to zas není teda. smajlik - 26

 
Renee
Renee - 30.4.2012 9:53

Nessie: Mojí kamarádce manžel řekl, že když mu odpírá sex (neodpírala mu ho úplně, jen nechtěla třikrát denně a o víkendu pětkrát), nemusí být ženatý. Takže možná jsou i muži, co se žení především kvůli zásunu smajlik - 26 No, už manželé nejsou......

 
Nessie
Nessie - 30.4.2012 9:47

Verera: Tys viděla chlapa, navíc skutečně náruživýho, který by se spokojil jen s "intimními dotyky"????? smajlik - 68 Já teda ne a nemyslím si, že by skutečně náruživý muž něco takovýho zvládl - jakože chvilka mazlení u pltny a dost - zase třeba za hoďku.
Já to vím - mám takovýho manžela - jeho potřeba je asi tak 50x větší než mám já. smajlik - 68Ano skutečně by mohl několikrát denně a kdybych chtěla aspoň jednou denně, byl by patrně přešťastný. Bohužel jsem na tom tak nějak jako pisatelka Darina, i když mě by to bohatě stačilo nanejvýš 1x týdně. No, můj muž se to naučil řešit jinak (ručně), ale ze začátku jsme s tím taky měli problém - prostě nedokázal pochopit, že to někdo má jinak než odn, mohla jsem mu to vysvětlovat jak jsem chtěla - a nic. Myslím, že hodně mužů s tím má velký problém pochopit to, že žena SKUTEČNĚ nemá takovou potřebu a berou si to osobně, ať jim to vysvětlujete jak chcete.... smajlik - 55

 
Renee
Renee - 30.4.2012 9:47

Souhlasím s ostatními, taky to nevidím dobře. Samotné se mi to nestalo, ale mám kolem sebe několik lidí, co jsou po rozchodu/rozvodu právě z tohoto důvodu smajlik - 65 Upřímně, kdyby na mě chlap dorážel třikrát denně, budu radši navždy sama smajlik - 16 Celkem často se stává, že to chlapy přejde s věkem. Baví je to čímdál míň a míň. Jenže tomuhle z článku je už 42..... tak to nevidím moc na to, že by chtěl v dohledné době ubrat smajlik - 26

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-44
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 148385.
Archiv anket.