Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Hubnutí v přímém přenosu. 7. díl. Konečně dvouciferné číslo!

Hubnutí v přímém přenosu.  7. díl. Konečně dvouciferné číslo!

S týdenním zpožděním se opět hlásím ze zprávou, jak si vedu při svém snižování váhy. Minulý týden jsem, bohužel, z vážných důvodů nemohla jít na pravidelné převážení a konzultaci do Naturhouse, takže se vše o ten týden pozdrželo.

Tentokrát jsem byla opravdu hodně napnutá, protože při minulém převážení jsem měla už jen kousek nad sto kily a moc jsem se těšila, až se konečně přes tu magickou metrákovou cifru přehoupnu směrem dolů. Stravování a cvičení jsem poctivě dodržovala, takže jsem si říkala, že je velká pravděpodobnost, že se toho kýženého dvouciferného čísla dočkám. A skutečně. Úbytek se dostavil a já jsem na váze spatřila cifru 97,4 kg. Tolik jsem ani nečekala, byl to doslova skok. Od začátku hubnutí, tedy od konce května, jsem tedy zhubla cca 13 kg.  Ohromně mě to potěšilo a motivovalo k tomu, abych se nevzdávala a pokračovala.

Ještě nikdy se mi nedařilo hubnout tak dlouho, většinou jsem to po šesti týdnech, nejpozději dvou měsících postupně vzdávala. Tentokrát je to jiné a já věřím, že se ke svému stanovenému cíli – 85 kilogramům, skutečně dopracuji.

Myslím, že ztracená kila a centimetry jsou na mě už i vidět a konečně jsem schopná uvažovat o tom, že sem předložím i fotografie. Takže vám v tuto chvíli slibuji, že až bude můj úbytek 15 kg, zveřejním zde fotografie jak jsem vypadala na začátku a jak vypadám aktuálně. Pořád je mě ještě pěkný kousek, ale výsledky se dostavují a to je důležité.

Kalhoty, které jsem na začátku o pěkný kus nemohla dopnout, dnes obléknu zcela pohodlně a přes stehna jsou mi příjemně volnější, sukně, kterou jsem sice dopnula, ale měla ji nepříjemně obtaženou přes břicho,  mi dnes ležérně splývá. Je to pocit k nezaplacení. I cvičení je čím dál lepší, zvládám víc, hlavně na orbitreku postupně přidávám dobu šlapání a venku po chodníku nechodím, ale doslova lítám. Zrychlil se mi krok, nezadýchávám se, jak to bylo před tím.

Co se jídelníčku týká, model je stále stejný jako minulé týdny, každý týden mám naordinované dva odlehčené dny s větším podílem například ananasu nebo melounu, zeleninového pyré apod. V poledne k obědu si dávám plátek masa se zeleninou, k večeři rybu. Výhoda je, že při úpravě se fantazii meze nekladou a navíc si můžu dvakrát týdně dopřát i trochu nějaké přílohy.

Celkově jsem si na tento způsob stravování zvykla, nemám pocit nějakého omezování ani hladu. Určitě se mi smrsknul žaludek, takže mi k nasycení stačí menší porce a úplně mi zmizely záchvaty nekontrolovatelné žravosti, které jsem mívala dřív. Když mě občas přepadne chuť na něco dobrého, dám si pár sušenek, které si kupuji při převážení.  

Takže vzhůru do dalších týdnů. Když to půjde dobře jako dosud, tak možná už příště tady budou fotky. Zdravím všechny čtenářky a držím palce všem, které se rozhodly zhubnout taky. A pokud o tom zatím jen uvažujete, tak říkám – směle do toho! Vážně to stojí za to.

Slávka

Hubnutí v přímém přenosu:


12.8.2016   Rubrika: Hubnutí   |   Komentářů 49   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Hubnutí v přímém přenosu. 7. díl. Konečně dvouciferné číslo!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-48
Verera
Verera - 16.8.2016 16:07

kubikm: Jídelníček sem dát nemůžou, protože by to ti, co o jejich firmě aspoň trochu uvažují, použili zdarma, a spousta jiných by to odmítla jak nepoužitelné. Jestliže jídelníček vydají až poté, co člověk zaplatí, už je mu líto to aspoň nezkusit, zvlášť, když to zpočátku funguje jako jakýkoli jiný jídelníček, který vyřadí hodně tučné a spoustu sladkostí a zavede pravidelné jídlo.

Ale nějaké vágní náznaky tu byly a například snídat denně suchary s tvarohem, i když se při jejich úpravě fantazii meze nekladou, to nevím, jak se dá dlouho vydržet.

 
kubikm
kubikm - 16.8.2016 16:00

sharon: reklama to tady celé platí...o tom žádná...ale ať nic nepředstírají, tohle je nejapné a neprofesionálně udělanésmajlik - 48smajlik - 36

 
kubikm
kubikm - 16.8.2016 15:55

Verera: on za celou dobu tu žádný jídelníček nebyl, i to odflákli...smajlik - 48

 
sharon
sharon - 16.8.2016 15:54

chytrájakrádio: no a jasně že nic....ať si to vytiskne a dá třeba doma na ledničku.........magazín je na pokec a ne na reklamu......smajlik - 44

 
sharon
sharon - 16.8.2016 15:53

a je to pořád dokola...ať si každý dělá co chce jak chce a s kým chce ale a´t nám to tady necpe -
o reklamu nestojíme a naturhous je nám ukradený ...a mmj by se mohla dotyčná Slávka zapojit do diskuze......Verera: smajlik - 47

 
Verera
Verera - 16.8.2016 15:14

chytrájakrádio: Nikdo nemá nic proti tomu, že si platí poradkyni, to je její věc. Ale z těch článků trčí jako hlavní záměr upozornit na tuhle firmu a jaksi až na druhém místě je Slávka a její hubnutí. Ne,že by o tom taky nepsala, ale nic nového, pořád dokola, hlavně aby se tu ta firma co dva týdny ukázala.

Kromě toho, to co píše nevypadá jako zdravá a trvale udržitelná změna jídelníčku, takže to není moc přesvědčivé , ale to už může být subjektivní názor.

 
chytrájakrádio
chytrájakrádio - 16.8.2016 13:49

Tak si Slávka platí výživovou poradkyni, no a co? Třeba jinak vážně zhubnout nedokáže. Zrovna tak si lidi platí třeba trenéry ve fitku, přitom by jim stačilo dělat zadarmo dřepy a přitahovat se k větvi na stromu smajlik - 68

 
sharon
sharon - 16.8.2016 12:02

dadynekkk: hodně se mýlíš....píšem jen názory a od toho jsou diskuze......


Hezký den všem pokrytcům, závistivcům a všem dokanlým................kopíruju tvá slova a hodně se pleteš...................smajlik - 80

 
dadynekkk
dadynekkk - 16.8.2016 11:14

Dámy, nechápu, proč zde ztrácíte čas čtením článků, kterým evidentně nevěříte a jsou reklamní.

Doufám, že Slávku vaše komentáře neodradí a bude psát dál, protože věřím, že se tu najde ještě někdo kdo jí fandí,věří a zajímá ho to.

Hezký den všem pokrytcům, závistivcům a všem dokanlým, kteří zvládají hubnout sami smajlik - 76

 
sharon
sharon - 16.8.2016 11:11

tlustá nebo hubená každá budem jednou studená.....smajlik - 68smajlik - 68

 
sharon
sharon - 16.8.2016 11:11

Almega: smajlik - 5

 
Almega
Almega - 16.8.2016 9:27

No,já si hubnu sama,bez diet a nějakých chemií,jen tím,že nesedím,nežeru kdeco,hýbu se a chodím po schodech.Tak ještě 10 kilo,a budu spokojená,z 81 jsem na 70,měřím 163,tak je to jasné,že už to bylo moc.

 
Renee
Renee - 15.8.2016 16:29

sharon - 15.8.2016 13:32 : smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 47

 
Renee
Renee - 15.8.2016 16:26

Taky jsem úžasně zhubla. S firmou XYZ. Od začátku roku mám dole 28 kg, vypadám jako modelka a přitom jím, na co mám chuť. Kdo nevěří, ať tam běží! Fotky sem také dám. Jen co nějaké vygůgluju (nebo se naučím s fotošopem). Pa!

 
Verera
Verera - 15.8.2016 14:25

Ona by stačila maličkost. Pokud se potřebuje svěřit, tak mohla napsat, že hubne s poradcem, protože sama nemá dost pevné vůle, informací...Takhle obecně by to nikdo za reklamu nepovažoval. A když už to nedomyslela a napsala, tak to nemá v každém článku opakovat.

Samozřejmě, pokud je Slávka skutečná a články pravdivé, tak jí taky držím palce.

A třeba za tu reklamu dostává od oné firmy slevu, takže hubnutí je snesitelnější, co my víme smajlik - 34

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-48
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 439493.
Archiv anket.