Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Hubnutí v přímém přenosu. 7. díl. Konečně dvouciferné číslo!

Hubnutí v přímém přenosu.  7. díl. Konečně dvouciferné číslo!

S týdenním zpožděním se opět hlásím ze zprávou, jak si vedu při svém snižování váhy. Minulý týden jsem, bohužel, z vážných důvodů nemohla jít na pravidelné převážení a konzultaci do Naturhouse, takže se vše o ten týden pozdrželo.

Tentokrát jsem byla opravdu hodně napnutá, protože při minulém převážení jsem měla už jen kousek nad sto kily a moc jsem se těšila, až se konečně přes tu magickou metrákovou cifru přehoupnu směrem dolů. Stravování a cvičení jsem poctivě dodržovala, takže jsem si říkala, že je velká pravděpodobnost, že se toho kýženého dvouciferného čísla dočkám. A skutečně. Úbytek se dostavil a já jsem na váze spatřila cifru 97,4 kg. Tolik jsem ani nečekala, byl to doslova skok. Od začátku hubnutí, tedy od konce května, jsem tedy zhubla cca 13 kg.  Ohromně mě to potěšilo a motivovalo k tomu, abych se nevzdávala a pokračovala.

Ještě nikdy se mi nedařilo hubnout tak dlouho, většinou jsem to po šesti týdnech, nejpozději dvou měsících postupně vzdávala. Tentokrát je to jiné a já věřím, že se ke svému stanovenému cíli – 85 kilogramům, skutečně dopracuji.

Myslím, že ztracená kila a centimetry jsou na mě už i vidět a konečně jsem schopná uvažovat o tom, že sem předložím i fotografie. Takže vám v tuto chvíli slibuji, že až bude můj úbytek 15 kg, zveřejním zde fotografie jak jsem vypadala na začátku a jak vypadám aktuálně. Pořád je mě ještě pěkný kousek, ale výsledky se dostavují a to je důležité.

Kalhoty, které jsem na začátku o pěkný kus nemohla dopnout, dnes obléknu zcela pohodlně a přes stehna jsou mi příjemně volnější, sukně, kterou jsem sice dopnula, ale měla ji nepříjemně obtaženou přes břicho,  mi dnes ležérně splývá. Je to pocit k nezaplacení. I cvičení je čím dál lepší, zvládám víc, hlavně na orbitreku postupně přidávám dobu šlapání a venku po chodníku nechodím, ale doslova lítám. Zrychlil se mi krok, nezadýchávám se, jak to bylo před tím.

Co se jídelníčku týká, model je stále stejný jako minulé týdny, každý týden mám naordinované dva odlehčené dny s větším podílem například ananasu nebo melounu, zeleninového pyré apod. V poledne k obědu si dávám plátek masa se zeleninou, k večeři rybu. Výhoda je, že při úpravě se fantazii meze nekladou a navíc si můžu dvakrát týdně dopřát i trochu nějaké přílohy.

Celkově jsem si na tento způsob stravování zvykla, nemám pocit nějakého omezování ani hladu. Určitě se mi smrsknul žaludek, takže mi k nasycení stačí menší porce a úplně mi zmizely záchvaty nekontrolovatelné žravosti, které jsem mívala dřív. Když mě občas přepadne chuť na něco dobrého, dám si pár sušenek, které si kupuji při převážení.  

Takže vzhůru do dalších týdnů. Když to půjde dobře jako dosud, tak možná už příště tady budou fotky. Zdravím všechny čtenářky a držím palce všem, které se rozhodly zhubnout taky. A pokud o tom zatím jen uvažujete, tak říkám – směle do toho! Vážně to stojí za to.

Slávka

Hubnutí v přímém přenosu:


12.8.2016   Rubrika: Hubnutí   |   Komentářů 49   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Hubnutí v přímém přenosu. 7. díl. Konečně dvouciferné číslo!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-48
Piafka
Piafka - 15.8.2016 13:34

Tak jak může být smyšlené tohle, za účelem reklamy, můžou být smyšlené všechny ostatní články. Upřímně těžko věřit, že by se v dnešní době někdo svěřoval s osobními problémy jakéhokoliv druhu na tak veřejný babinec jako je ženský internetový magazín.

 
sharon
sharon - 15.8.2016 13:32

kubikm: ......mě stačí že mám vagínu v pořádku.....smajlik - 68smajlik - 68

 
sharon
sharon - 15.8.2016 13:28

Pentlička: budu ráda když nám dovolíš naše názory ať jsou jaké jsou smajlik - 97....a vyloženě hnusný na ni nikdo není ...pouze na tu reklamu kterých je všude plno.......smajlik - 36

 
Haninka
Haninka - 15.8.2016 10:00

Linda: no a to je právě to, co nevíme - tedy alespoň někteří, někteří v tom mají úplně jasno smajlik - 68
Taky potřebuji nad sebou při hubnutí bič, kdy mě někdo kontroluje jídelníček a a každý týden mě převáží, sama nemám pevnou vůli smajlik - 26

 
Linda
Linda - 15.8.2016 9:56

Pentlička: pokud je Slavka opravdovy clovek tak ji drzim palce, zavidim tvrdou vuli a vysledky a je mi sumak jestli hubne tak ci onak. A jestli ji Naturhouse a nebo kdokoliv jiny usnadni zivot ci hubnuti jenom proto, ze nam o tom tady sem tam napise, tak je to jeji rozhodnuti a nikdo ji do toho nema co kecatsmajlik - 47 .
Ovsem pokud je Slavka imaginarni reklama a Naturhouse nam tady dela osvetu tak nadavam jako kazdy jiny smajlik - 82

 
chytrájakrádio
chytrájakrádio - 15.8.2016 9:45

Pentlička: smajlik - 47

 
Pentlička
Pentlička - 15.8.2016 8:54

Já nechápu, proč jste všechny na tu Slávku tak hnusné. Já jí držím pěsti ať se jí daří hubnutí, ať už s Naturhouse, nebo bez. Mám známou, která si koupila Cambridge dietu a zhubla 18 kg. Mám na ni být hnusná, protože to nezhubla sama bez jakékoli pomoci?

 
kubikm
kubikm - 14.8.2016 23:22

Verera: smajlik - 47a hlavně žádné light produkty, to je největší svinstvo...
a pozor na ovoce...je plné cukru, nikdy večer, jedině ráno
a pod.

 
Verera
Verera - 14.8.2016 22:54

sharon: Protože kupodivu hodně lidí používá vlastní hlavu a na stránky Naturhouse nezabloudí ani omylem. Tak je nutné se vtírat jinam.

Slávko, pokud existuješ, co takhle příští článek: "Konečně jsem pochopila, že s Naturhouse zbytečně vyhazuji peníze a hubnu dál sama. " Koneckonců, převážit a přeměřit se zvládneš sama, jídelníček už máš v malíku a potravinové doplňky nejsou potřeba, pokud je strava vyvážená. A pokud bys o ně přece jen stála, tak v lékárně seženeš víceméně totéž za mnohem nižší cenu, stačí si přečíst složení.

 
sharon
sharon - 14.8.2016 20:06

orinka: já si ten Naturhous našla a pročetla a fotek takových " Slávek" tam je spousty.......tak proč to cpát ještě tu ....smajlik - 26

 
surika7
surika7 - 14.8.2016 10:47

Slávko.... no valná část pisatelek tě má jen za imaginární propagátorku Naturhause doslova se nic nedá vyloučit, možné je vše ...ale já věřím že vážně hubneš s pomocí této firmy. Někdo to dokáže sám, někdo potřebuje pomoc, radu, oporu, pokud tedy zřejmě spadáš do té kategorie "opory" tak ať se ti dál daří i přes tyto negativní reakce....pravda, ještě tě čeká dlouhá cesta k normálnímu stavu což je tak zhruba 20kg což minimálně do konce roku i déle.Tak pokud tedy nejsi ono "imago" firmy Naturhause tak ať se ti dál daří.

 
orinka
orinka - 14.8.2016 5:58

sharon: A tady nám ani ty fotky před/po nedopřejí. Abychom mohly věřit, že ona Slávka není jenom imaginární postava z reklamy. Papír snese všecko a virtualita taky. Možná už by bylo lepší další díly sem nedávat, kvůli vzmáhajícímu se odporu proti vnucující se otravné reklamě. Výsledek začíná být kontraproduktivní. Souhlasím s těmi, kteří Slávku posílají do někam.

 
krasaka
krasaka - 13.8.2016 9:36

smajlik - 61orinka: tak proto jsem v uplynulem tydnu trpela nespavosti a nechutenstvim - nebyla jsem informovana o stavu HUBNUTI smajlik - 76
Teprve Ty jsi mi otevrela oci - budu se muset polepsit smajlik - 68

 
orinka
orinka - 13.8.2016 7:22

Božínku, až týdenní zpoždění?smajlik - 76 A já si říkala, proč mě přestával bavit život, neměla jsem ty reklamní informace o hubnutí!smajlik - 14

 
Verera
Verera - 12.8.2016 23:49

Arna: Vzhledem k tomu, že si sušenky kupuje při převážení, budou to nějaké úžasné od Naturhause, po kterých se pouze hubne. Uvádí se tady zatím jen zmínka, aby nás navnadili, příště budou jistě podrobně popsány jejich kvality.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-48
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 449593.
Archiv anket.