Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 14.8. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 14.8.

Pirátka96 

Dobrý den paní Naďo,
syn (nar. 12. 2. 1992) má již dlouhou dobu zdravotní problémy, na které zatím žádná léčba nezabrala. Uzdraví se? Za jak dlouho? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Pirátko. Moc se omlouvám za minulou chybu. Odpověď je sice směřovaná vám, ale určena pro vás nebyla, tedy pro vašeho syna. Došlo k chybnému kopírování. Nyní tedy k vašemu synovi. Je toho vidět více, ale příčina bude nejspíš v ledvinách. Odtud jde naprostá většina problémů. Budu ráda, když se mi ozvete na mail. Jako kompenzaci za minulé nedopatření nabízím bezplatnou diagnostiku a následně léčbu. Jsem si jistá, že vašemu synovi pomohu. Prosím tedy o váš kontakt.


Elfa

Dobrý den,paní Naďoráda bych se zeptala,co říkají karty na můj úmysl podstoupit operaci zvětšení prsou?Začala jsem nad tím přemýšlet,ale nemohu se rozhodnout,zda do toho opravdu jít. Jsem se sebou nespokojená,ale zároveň se té operace a změny obávám. Narozena jsem 5.5.1979 v 2:40h ráno.Děkuji a hezký den.

Dobrý den, Elfo. Nevidím problém v takovém zákroku. Určitě dobře dopadne. Jen se ujistěte, že to tak chce i partner. Mohlo by dojít ke zklamání, i když je tento krok myšlen dobře. Přeji moc štěstí.


kristulda

Dobrý den, před měsícem sem se ptala na muže 22.4.1984 , bohužel se zachoval jako srab a vratil se k ženě, muj muž spachal sebevraždu a přežil ale žijeme odděleně. prosím vas, čeká mě nějaka láska? nějaký muž?když tito dva už nepřipadají v uvahu? já sem narozená 21.8. 1983. děkuji

Dobrý den, kristuldo. Neobávejte se toho, že vás už nic nečeká. Opak je pravdou. Čili, ujišťuji vás, že toho pravého potkáte a nebude to dlouho trvat. Chce to jen více trpělivosti. Přeji moc štěstí.


Darina

Dobrý deň, roky žijem sama so svojim synom a žiadny muž na obzore, záujem majú len muži zadaní alebo s nevyriešenou minulosťou a takých ja nechcem. Stretnem už poriadneho muža na celý život a kedy? Darina, nar. 27.12.1962 o 2:15 hod.

Dobrý den, Darino. Můžete se radovat, ten pravý nejenže přijde, ale bude to i velmi brzy. Rozhodně to bude ještě tento rok. Je vidět velmi krásný a smysluplný vztah. Přeji moc štěstí.


Libuše55

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zdraví našeho dědy. Měl úraz, nedávno operace páteře 6.1. 1943 Děkuji za odpověď .

Dobrý den, Libuše. Bohužel, je zde vidět dlouhá rekonvalescence a navíc, už ne úplné uzdravení. Vašeho dědečka čekají trvalé následky. Bude potřebovat velkou podporu. Přeji moc štěstí.


barka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdali se můj
syn (3.10.75) ožení a bude mít potomka?
Děkuji za odpovědˇ.

Dobrý den, barko. Váš syn potomka mít bude, ale svatbu nevidím. Má k tomu své postavení a nehodlá ho měnit. Bohužel ani v případě, že opravdu potká tu pravou. Přeji moc štěstí.


lobelka

Dobrý den,
v zimě čekáme miminko a chtěla jsem se zeptat, zda vše proběhne v pořádku. Já narozena 31.3.1979. Děkuji

Dobrý den, lobelko. Měla byste být na svůj zdravotní stav více opatrná, ale důvod k obavám nevidím. Jen se více hlídejte. Přeji moc štěstí.


Anipek

Dobrý den,víc jak rok mě omezuje bolest nohou,přesně vím jak trpěla Malá mořská víla.Chodím na léčbu rázovou vlnou a zkouším kdejakou mast.Co mám ještě udělat nebo zkusit,abych se bolestí zbavila.Nebo je to chronické a mám to už napořád??? 9.3.1968 děkuji

Dobrý den, Anipek. Vaše problémy jsou karmické a proto i tak vleklé. Je nutné jít po příčině, masti nepomohou. Ta je v krevním řečišti. Doporučuji čaje z kopřivy – intenzivní kůru v délce tří týdnů, pije se jeden hrníček denně. Dále mumio, tak jak je doporučeno na obale. Mělo by to být dostačující. Pokud ne, ozvěte se. Přeji moc štěstí.


1Hana

Dobrý den paní Naďo, již před několika měsíci jsem se
Vás ptala na výhled, kdy už budu mít možnost najít si stálé zaměstnání a tím i zlepšení mé současné finanční situace. Bohužel, stále se nic nevyskytlo, obávám se, že se mi to snad ani nepodaří. Jsem již psychicky na tom špatně, chtěla bych už také nějak zabezpečit své dvě děti, abychom už mohli žít trochu lépe. Prosím o vaši zprávu, jak to bude dál. Děkuji.( narozena 14.2.1969).

Dobrý den, Hano. Zkuste, prosím, být více optimistická, i když je zatím situace taková. Jde to, a čím více se budete dopředu dívat s nadějí, tím rychleji přijde i kladný výsledek. Zaměstnání prostě vidím a také velmi dobře zabezpečenou rodinu. Přeji moc štěstí.


Čůza

Přeji pěkný den, prosím o odpověď na otázku - nějakou dobu mám mravenčení v prstech a celé dlani, někdy dokonce dlaně zmodrají(hlavně v noci), jedná se o začátek artrózy?Datum narození 18.8.1957. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, čůzo. Problém je v páteři, někde uprostřed. Zaměřte se na ni. Dále také na játra a imunitní systém. Jsem si jistá, že vaše potíže mají řešení, jen je potřeba se zaměřit tam, kde to začíná. Přeji moc štěstí.


jasmine

Dobrý den.Datum narození 4.3.1961 jsem z dvojčat (dvojvaječné bratr)
Opět se mi ozvali bolesti trojklanného nervu,je to cca 2 měsíce,ačkoliv jsem byla úspěšně operována před půl rokem ve F.N.Ostrava.Nastupuji na hospitalizaci 18.9.do F.N.Ostrava,jsem pesimistka a po 5 letech utrpení,bolestí ,opiátů kvůli 2+3 větvě trojklanného nervu .Bojím se,že nenenjdou příčinu.Mám za sebou dvě operace+ozáření Gama nožem,jen v Ostravě byli úspěšní,krutě to řeže v oku a vystřeluje do tváře,bojím se,že už mi není pomoci.Najde skvělý lékař dr.Hrbáč v Ostravě příčinu,budu mít šanci se dívat na svět s mírnými bolestmi? Na život bez bolestí už nevěřím,je to jen přežívání .Moc děkuji za odpvědˇ

Dobrý den, jasmine. Zkuste se nyní na zákrok dobře připravit, protože bude opravdu úspěšný. Jen je nutné po zákroku být alespoň měsíc v naprostém klidu. To znamená, nerozčilovat se, myslet pozitivně a více relaxovat. Přeji moc štěstí.


 

 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou v úterý 11.9.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

 • Datum narození
   
 • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
 • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


28.8.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 49   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-50
Stanislava
Stanislava - 5.9.2012 18:44

Dobrý den, 9.9. to bude rok, co jsem se seznámila s přítelem Lubošem, svob. 51let, nar. 27.8.1961 žije s rodiči o které se stará, jezdíme spolu na výlety a nmáme se moc rádi. nechce ,abych jsme se setkávali u něho,trochu mě to trápí.jezdí za mnou někdy o víkendu,chtěla bych s ním bydlet dobudoucna. Nejsem zatím rozvedená,manžel zdeněk 6.2.1955 mě i syny před 4 lety opustil i když nám pomáhá,bydlíme v jeho domku na samotě.Jak karty vidí naši budoucnost?.. Budeme společně s přítelem bydlet?? děkuji. Stana. Nar.9.9.1957.

 
Stanislava
Stanislava - 5.9.2012 18:41

Oprava předchozího dotazu, přítel Luboš nar. 27.8.1961 v 15 hod.dík Stana.

 
Stanislava
Stanislava - 5.9.2012 18:35

Dobrý den, 9.9. to bude rok, co jsem se seznámila s přítelem Lubošem, svob. 51let, nar. 27.8.1953 žije s rodiči o které se stará, jezdíme spolu na výlety a nmáme se moc rádi. nechce ,abych jsme se setkávali u něho,trochu mě to trápí.jezdí za mnou někdy o víkendu,chtěla bych s ním bydlet dobudoucna. Nejsem zatím rozvedená,manžel zdeněk 6.2.1955 mě i syny před 4 lety opustil i když nám pomáhá,bydlíme v jeho domku na samotě.Jak karty vidí naši budoucnost?.. Budeme společně s přítelem bydlet?? děkuji. Stana. Nar.9.9.1957.

 
Hana
Hana - 5.9.2012 15:27

Dobrý den, prosím, co říkají karty k mému ev. budoucímu zaměstnání? Uspěji v září ve výběrovém řízení? Zvládnu dojíždění a práci samotnou? Budu tam spokojená (i finančně)? Moc Vám děkuji předem za odpověď.
Hanka 19.03.1958 smajlik - 46

 
aloewera
aloewera - 5.9.2012 9:03

Dobrý den paní Naďo, mám obrovský strach o svou novorozenou vnučku. Narodila se 2.9.2012 v 19:52 hod. jako zdravé miminko.Druhý den po porodu se velmi náhle zhoršil její zdravotní stav a nyní je v péči JIP. Moje dcera nar. 11.7.1992 je zoufalá a celá rodina s ní. Velmi Vás prosím o neději i když všichni pevně doufáme v uzdravení. Děkuji Vám.

 
YVANIE
YVANIE - 3.9.2012 17:56

Dobrý den,píši vám odezvu na výklad práce opravdu jsem práci našla dál jak jste psala.Už jsem tam pracovala a jsem ráda,že mě chtěli zpátky.Chtěla bych se zeptat jestli konečně potkám lásku.Nar.21.12.1964.Děkuji.

 
Pavli
Pavli - 3.9.2012 8:57

Dobrý den Nadi, prosím co karty říkají na náš vztah na dálku s mužem 1.9.1969. Já jsem 20.5.1984. Děkuji mockrát a přeji hezký densmajlik - 31

 
Rencek
Rencek - 3.9.2012 7:57

Dobrý den paní Naďo,
chtěla jsem se zeptat, jak vidí karty můj začínající vztah s mužem nar. 16.9.1976. Já 10.7.1972. Nerada bych se opět trápila. Mám se v tomto vztahu snažit, nebo to raději zavčas ukončit? Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

 
žížala
žížala - 2.9.2012 9:01

Dobrý den.
Pokládám svůj dotaz znova. Snad mi poradíte.
Jedna známá mi seznámila s jedním mužem, ale to je vztah bez budoucnosti,je chudý, ošklivý,starý, nemá pomalu kde bydlet a ještě je kuřák a má jinou představu o budoucnosti než já,zatím si rozumíme, ale můžeme spolu akorát tak chodit na procházky, což je fajn.Je narozený 14.4.1961.Jsem narozená 2.7.1971.Chtěla jsem se zeptat, jelikož je toto vztah bez budoucnosti, zda a kdy potkám muže se kterým budu mít budoucnost a budu s ním do konce svého života. Ještě jsem totiž opravdu nezažila lásku. Děkuji mnohokrát za odpověď.

 
bibusa
bibusa - 31.8.2012 21:12

Dobry den, s manzelom sa snazime o dieta uz vyse rok a napriek mojim pravidelnym cyklom sa nam stale nedari. Kedy sa nam podari pocat? Ja som narodena 23.9.1981 a manzel 9.6.1970. Vopred dakujem.

 
bibusa
bibusa - 31.8.2012 21:12

Dobry den, s manzelom sa snazime o dieta uz vyse rok a napriek mojim pravidelnym cyklom sa nam stale nedari. Kedy sa nam podari pocat? Ja som narodena 23.9.1981 a manzel 9.6.1970. Vopred dakujem.

 
bertice
bertice - 31.8.2012 20:00

Dobrý večer,
jak ovlivní situace, kterou syn zažil 22.8.2012 jeho další život? V čem? narozen 12.1.1983 Děkuji za výklad

 
ptah
ptah - 31.8.2012 12:21

Dobrý den. Prosím Vás, mohla bych se zeptat, zda v nějaké dohledné době (např. na začátku příštího roku) se mi podaří změnit zaměstnání a mít pracovní místo blízko svého domova (např. do 10 km)? V současné době dojíždím na velkou vzdálenost. Děkuji moc. Narodila jsem se 29.2.1968.

 
Darina
Darina - 30.8.2012 11:20

Dobrý deň pani Naďa, ďakujem za odpoveď, ktorá ma veľmi potešila a hneď ma napadla ďalšia otázka - či toho muža už poznám, alebo je to niekto o ktorom teraz ešte nič neviem, či je z mesta a blízkeho okolia, alebo z väčšej diaľky. Ak Vám zostane trochu čas, mohla by ste mi odpovedať, potešilo by ma to. Nar. 27.12.1962 o 2:15 hod. po polnoci. Darina

 
kristyna
kristyna - 29.8.2012 21:24

Dobrý den,

prosím Vás, zlepší se v dohledné době má zoufalá finanční situace? Děkuji Kristýna 20.7.1982

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-50
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

  Anketa

  Covid

  Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

  Celkem hlasovalo 60303.
  Archiv anket.