Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 14.8. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 14.8.

Pirátka96 

Dobrý den paní Naďo,
syn (nar. 12. 2. 1992) má již dlouhou dobu zdravotní problémy, na které zatím žádná léčba nezabrala. Uzdraví se? Za jak dlouho? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Pirátko. Moc se omlouvám za minulou chybu. Odpověď je sice směřovaná vám, ale určena pro vás nebyla, tedy pro vašeho syna. Došlo k chybnému kopírování. Nyní tedy k vašemu synovi. Je toho vidět více, ale příčina bude nejspíš v ledvinách. Odtud jde naprostá většina problémů. Budu ráda, když se mi ozvete na mail. Jako kompenzaci za minulé nedopatření nabízím bezplatnou diagnostiku a následně léčbu. Jsem si jistá, že vašemu synovi pomohu. Prosím tedy o váš kontakt.


Elfa

Dobrý den,paní Naďoráda bych se zeptala,co říkají karty na můj úmysl podstoupit operaci zvětšení prsou?Začala jsem nad tím přemýšlet,ale nemohu se rozhodnout,zda do toho opravdu jít. Jsem se sebou nespokojená,ale zároveň se té operace a změny obávám. Narozena jsem 5.5.1979 v 2:40h ráno.Děkuji a hezký den.

Dobrý den, Elfo. Nevidím problém v takovém zákroku. Určitě dobře dopadne. Jen se ujistěte, že to tak chce i partner. Mohlo by dojít ke zklamání, i když je tento krok myšlen dobře. Přeji moc štěstí.


kristulda

Dobrý den, před měsícem sem se ptala na muže 22.4.1984 , bohužel se zachoval jako srab a vratil se k ženě, muj muž spachal sebevraždu a přežil ale žijeme odděleně. prosím vas, čeká mě nějaka láska? nějaký muž?když tito dva už nepřipadají v uvahu? já sem narozená 21.8. 1983. děkuji

Dobrý den, kristuldo. Neobávejte se toho, že vás už nic nečeká. Opak je pravdou. Čili, ujišťuji vás, že toho pravého potkáte a nebude to dlouho trvat. Chce to jen více trpělivosti. Přeji moc štěstí.


Darina

Dobrý deň, roky žijem sama so svojim synom a žiadny muž na obzore, záujem majú len muži zadaní alebo s nevyriešenou minulosťou a takých ja nechcem. Stretnem už poriadneho muža na celý život a kedy? Darina, nar. 27.12.1962 o 2:15 hod.

Dobrý den, Darino. Můžete se radovat, ten pravý nejenže přijde, ale bude to i velmi brzy. Rozhodně to bude ještě tento rok. Je vidět velmi krásný a smysluplný vztah. Přeji moc štěstí.


Libuše55

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zdraví našeho dědy. Měl úraz, nedávno operace páteře 6.1. 1943 Děkuji za odpověď .

Dobrý den, Libuše. Bohužel, je zde vidět dlouhá rekonvalescence a navíc, už ne úplné uzdravení. Vašeho dědečka čekají trvalé následky. Bude potřebovat velkou podporu. Přeji moc štěstí.


barka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdali se můj
syn (3.10.75) ožení a bude mít potomka?
Děkuji za odpovědˇ.

Dobrý den, barko. Váš syn potomka mít bude, ale svatbu nevidím. Má k tomu své postavení a nehodlá ho měnit. Bohužel ani v případě, že opravdu potká tu pravou. Přeji moc štěstí.


lobelka

Dobrý den,
v zimě čekáme miminko a chtěla jsem se zeptat, zda vše proběhne v pořádku. Já narozena 31.3.1979. Děkuji

Dobrý den, lobelko. Měla byste být na svůj zdravotní stav více opatrná, ale důvod k obavám nevidím. Jen se více hlídejte. Přeji moc štěstí.


Anipek

Dobrý den,víc jak rok mě omezuje bolest nohou,přesně vím jak trpěla Malá mořská víla.Chodím na léčbu rázovou vlnou a zkouším kdejakou mast.Co mám ještě udělat nebo zkusit,abych se bolestí zbavila.Nebo je to chronické a mám to už napořád??? 9.3.1968 děkuji

Dobrý den, Anipek. Vaše problémy jsou karmické a proto i tak vleklé. Je nutné jít po příčině, masti nepomohou. Ta je v krevním řečišti. Doporučuji čaje z kopřivy – intenzivní kůru v délce tří týdnů, pije se jeden hrníček denně. Dále mumio, tak jak je doporučeno na obale. Mělo by to být dostačující. Pokud ne, ozvěte se. Přeji moc štěstí.


1Hana

Dobrý den paní Naďo, již před několika měsíci jsem se
Vás ptala na výhled, kdy už budu mít možnost najít si stálé zaměstnání a tím i zlepšení mé současné finanční situace. Bohužel, stále se nic nevyskytlo, obávám se, že se mi to snad ani nepodaří. Jsem již psychicky na tom špatně, chtěla bych už také nějak zabezpečit své dvě děti, abychom už mohli žít trochu lépe. Prosím o vaši zprávu, jak to bude dál. Děkuji.( narozena 14.2.1969).

Dobrý den, Hano. Zkuste, prosím, být více optimistická, i když je zatím situace taková. Jde to, a čím více se budete dopředu dívat s nadějí, tím rychleji přijde i kladný výsledek. Zaměstnání prostě vidím a také velmi dobře zabezpečenou rodinu. Přeji moc štěstí.


Čůza

Přeji pěkný den, prosím o odpověď na otázku - nějakou dobu mám mravenčení v prstech a celé dlani, někdy dokonce dlaně zmodrají(hlavně v noci), jedná se o začátek artrózy?Datum narození 18.8.1957. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, čůzo. Problém je v páteři, někde uprostřed. Zaměřte se na ni. Dále také na játra a imunitní systém. Jsem si jistá, že vaše potíže mají řešení, jen je potřeba se zaměřit tam, kde to začíná. Přeji moc štěstí.


jasmine

Dobrý den.Datum narození 4.3.1961 jsem z dvojčat (dvojvaječné bratr)
Opět se mi ozvali bolesti trojklanného nervu,je to cca 2 měsíce,ačkoliv jsem byla úspěšně operována před půl rokem ve F.N.Ostrava.Nastupuji na hospitalizaci 18.9.do F.N.Ostrava,jsem pesimistka a po 5 letech utrpení,bolestí ,opiátů kvůli 2+3 větvě trojklanného nervu .Bojím se,že nenenjdou příčinu.Mám za sebou dvě operace+ozáření Gama nožem,jen v Ostravě byli úspěšní,krutě to řeže v oku a vystřeluje do tváře,bojím se,že už mi není pomoci.Najde skvělý lékař dr.Hrbáč v Ostravě příčinu,budu mít šanci se dívat na svět s mírnými bolestmi? Na život bez bolestí už nevěřím,je to jen přežívání .Moc děkuji za odpvědˇ

Dobrý den, jasmine. Zkuste se nyní na zákrok dobře připravit, protože bude opravdu úspěšný. Jen je nutné po zákroku být alespoň měsíc v naprostém klidu. To znamená, nerozčilovat se, myslet pozitivně a více relaxovat. Přeji moc štěstí.


 

 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou v úterý 11.9.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


28.8.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 49   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-50
Elfa
Elfa - 28.8.2012 6:17

Dobrý den,paní Naďosmajlik - 31děkuji za odpověď z minulého výkladu,dnes bych se ráda zeptala na moji budoucnost ohledně financí,zda mohu v zaměstnání smajlik - 21čekat nějaké zvýšení mzdy v dohledné budoucnosti,zda se mnou budou i nadále tak spokojeni,že mi mzdu zvýší?smajlik - 55Narozena 5.5.1979 v 2:40h ráno.Děkuji moc za odpověď a mějte se krásně.Esmajlik - 105

 
Lenah
Lenah - 28.8.2012 6:05

Dobrý den paní Naďo, jsem narozená 24.2.1973 a ráda bych věděla, jak na tom do budoucna budu se zdravím. V současné době zvažuji invalidní důchod, (práci na plný úvazek přestávám zvládat), ale nerada bych měnila místo. Jak to se mnou bude? Moc děkuji za odpověď. Lenka

 
modroočka
modroočka - 28.8.2012 1:30

Dobrý den, paní Naďo, moje současná cesta se uzavírá všemi známými směry... ukáží karty, kterým směrem se mám vydat? Uvítám každý nápad.
Nar. 28. 5. 1962
Děkuji za odpověď.

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 28.8.2012 1:19

Hezký den paní Naďo :)
Jsem narozena 3.2.1978, můj partner 8.8.1971. Náš vztah je jak na houpačce - Vodnář/Lev , v čínském znamení Had/Prase. Chtěla bych se zeptat na náš budoucí vývoj. Není sice idylický - pro mě - za to velmi vášnivý :)
Předem děkuji za Vaši odpověď a přeji hezký den. Katka

 
grenadina
grenadina - 28.8.2012 0:06

Krásný den, milá Naďo, ráda bych se Vás zeptala, co ke mně cítí muž narozený 5:1:1987? Já jsem se narodila 13:10:1986. Moc Vám děkuji.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-50
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 56835.
Archiv anket.