Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Vítězné narozeninové dorty pro Šťastné ženy

Vítězné narozeninové dorty pro Šťastné ženy

Po celý leden probíhala na našem magazínu fotosoutěž a názvem Narozeninový dort pro Šťastné ženy. Vyhlásili jsme ji u příležitosti šestých narozenin našeho magazínu a vyzvali vás, naše čtenářky, abyste, pokud máte chuť a náladu, vlastnoručně upekly nebo vytvořily dort přímo pro Šťastné ženy. Nám v redakci postačila pouze fotografie, kterou jsme zařadili do soutěže, takže ty z vás, které se do ní zapojily, určitě potěšily své rodinné příslušníky. Věříme, že jste si na vašich dortech dobře pochutnali.

Než přistoupíme k vyhlášení vítězů, tak bychom nejdříve ze všeho chtěli všem, které investovaly svůj čas a um a do soutěže se zapojily, moc poděkovat. Všechny zaslané dorty nás velmi potěšily a velmi se nám  líbily – jak by tak ne, když byly určeny přímo pro náš magazín – a kdyby to bylo možné, ocenili bychom každý, respektive každou z vás.  Děkujeme!

A teď již slíbené vyhodnocení. Výherkyně jsou celkem tři.

První vítězný dort jste vybíraly přímo vy, naše čtenářky. V jednotlivých mezikolech jste dávaly hlasy dortu, který vás nejvíce zaujal. Z tohoto předvýběru vznikla finálová trojka, do které se probojovaly Jehlička, Jarča* a tetička. Souboj byl napínavý, ale vaše čtenářská porota nakonec promluvila jasně. Výherkyní se stala

Jehlička. Moc gratulujeme!

dort - jehlička

Druhou vítězku vybírala přímo děvčata z redakce. A to byl pěkný oříšek. Jak jsem psala výše, nejraději bychom nechaly vyhrát úplně všechny. Každá z vás by si to rozhodně zasloužila. Po dlouhém přemítání a váhání jsme se nakonec shodly na tom, že vybrat ten opravdu nejlepší, je nemožné. Rozhodly jsme se tedy ocenit čtenářku, která zaslala svůj dort jako úplně první. A tou byla

formule. Moc gratulujeme a oceňujeme rychlost, s níž se soutěžního úkolu chopila.

dort - formule

 

Třetí výherkyně vzešla z náhodného losování ze všech došlých soutěžních dortů. Stejnou šanci tedy měly všechny bez výjimky. A na koho se naše pomyslné losovací osudí usmálo a přineslo mu štěstí? Z výhry se bude radovat

Ivi. Blahopřejeme!

ivi

A z jakých výher se budou výherkyně radovat? Připraven je pro ně velký balík produktů od Dr.Oetkera, v němž naleznou například kalendář s recepty pro rok 2012, kuchařku se sladkým pečením, směsi na přípravu krtkova dortu, muffinů, věnečků, zdobící trubičky, marcipán, pudingy, čokoládovou polevu… Je toho opravdu hodně a věřím, že všechny výrobky se budou vítězným čtenářkám hodit.

Závěrem bych chtěla ještě jednou našim výherkyním pogratulovat a všem, které jste se do soutěže zapojily, moc poděkovat. Svými narozeninovými dorty jste nám udělaly opravdu velkou radost. Děkujeme!

A úplně nakonec se s vámi rozloučíme tímto roztomilým medvídkem, kterého upekla čtenářka Kozoroh18. Bohužel, na náš redakční e-mail dorazil až po uzávěrce, v době, kdy již byl zveřejněný článek s finální trojící. Byla by však škoda, kdyby zůstal v utajení, protože je opravdu moc pěkný. Tak vám ho sem pro potěchu oka vkládáme alespoň takto mimo soutěž a čtenářce Kozoroh18 moc děkujeme.

kozoroh18
 

Meryl


3.2.2012   Rubrika: Výherci v soutěžích   |   Komentářů 52   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,6/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Vítězné narozeninové dorty pro Šťastné ženy

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-54
evropka
evropka - 3.2.2012 8:29

Moc všem gratulujismajlik - 61smajlik - 61ale stejně si myslím že druhé a třetí místo mělo být oceněno tak jak se halsovalo...jarča a tetička,bylo by to zasloužené...smajlik - 26

 
Kadla
Kadla - 3.2.2012 8:21

Výherkyním moc gratuluju a všem zúčastněným posílám své obdivné úklony. Všechny dorty byly skvělé..smajlik - 60 Fakt se z toho nedalo vybrat.

 
Kadla
Kadla - 3.2.2012 8:03

Výherkyním moc gratuluju a všem zúčastněným posílám své obdivné úklony. Všechny dorty byly skvělé..smajlik - 60 Fakt se z toho nedalo vybrat.

 
tetička
tetička - 3.2.2012 8:00

velká gratulace smajlik - 61

 
IVUSKA 56
IVUSKA 56 - 3.2.2012 7:18

všem velká gratulacesmajlik - 46

 
Jarča*
Jarča* - 3.2.2012 7:13

Moc gratuluji vítězkámsmajlik - 61
A medvídek od Kozoroha18 je krásnýsmajlik - 47

 
dadka
dadka - 3.2.2012 6:46

Gratuluji, Jehlička byla můj favorit.smajlik - 61

 
LenkaT
LenkaT - 3.2.2012 6:27

všem moc gratuluji smajlik - 61

 
Bety
Bety - 3.2.2012 6:16

smajlik - 46 gratuluji vítězkám, dorty jsou krásné a určitě pečené s láskou. smajlik - 45 smajlik - 38

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-54
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 433062.
Archiv anket.