Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 12.3. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 12.3.

october

Dobrý den, milá Naďo, nedávno jsem nastoupila do nového zaměstnání ke své kamarádce. Zajímalo by mě, jestli zde budu úspěšná a spokojená? Narodila jsem se 13.10.1986. Děkuji Vám.

Dobrý den. Vaše poslední zaměstnání to není. Nějakou dobu vás sice v této pozici vidím, ale rozdělí vás nějaký muž, proto pozor. Přeji moc štěstí.


slaměnka

Dobrý den, minule jsem napsala dotaz,kde jsem se ptala na svou dceru. Bohužel jsem napsala špatně datum narození, správně je 29.9.1979. Ráda bych se zeptala, jak to bude s ní a s jejími dětmi.Je v rozvodovém řízení, její manžel nadělal spoustu dluhů, stále dělá jen problémy a naschvály. Děkuji

Dobrý den. Vaše dcera sice ještě nějaké problémy řešit bude, ale nic, co by nezvládla. V každém případě jí pomůže muž, se kterým bude velmi šťastná. Přeji moc štěstí.


monja

Milá Naďo, mám poslední dobou pořád nějaké zdravotní obtíže ... můžete mi prosím říct, zda to není něco vážného ? Výsledky mám dobré, ale není mi úplně OK. Jsem rozv. narozená 10.5.1967. Děkuji

Dobrý den. Určitě nevidím nic, co by vás ohrožovalo na životě. V každém případě v tomto jarním období je skvělá doba na pročištění krve – kopřiva, zažívání – lněná semínka a také věnujte pozoronost páteři. Přeji štěstí.


Ivušee

Dobrý den ráda bych se zeptala jak dopadne vztah dcery narozené 9.12.1992 a jejího přítele narozeného 27.3.1983 zda je pro ni ten pravý. Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den.

Dobrý den. Tento vztah sice moc jednoduchý nebude, ale je osudový. Rozhodně by si oba měli více hlídat finance. Přeji moc štěstí.


drahušška

Dobrý den paní Naďo.Jsem nar.31.7.1954 a chtěla bych se zeptat na muže nar.16.12.1958..jedná se mi o partnerský vztah.Zatím je to v začátku,má toto budoucnost,je to ten pravý pro mě?Děkuji Vám moc za odpověď,velice bych si přála,abyste mi odpověděla.Krásné blížící se Velikonoční svátky přeji.Drahuška

Dobrý den, Drahuško. Začíná doba, která bude po vztahové stránce velmi zajímavá. Přiznám se, že tento vztah sice na delší dobu nevidím, ale do cesty vám jde muž další. Budete se rozhodovat. Nakonec zjistíte sama, že tohle není to pravé. Přeji moc štěstí.


jana224

Dobrý den, chci se zeptat na moje zdraví, jestli je to na delší léčení nebo uzdravení. Ještě jestli už skončí psychicky špatné období, které nás trápí od loňského podzimu. 22.4. 1944 Děkuji mockrát.

Dobrý den. Léčení sice vidět je, ale pravdou je také to, že psychiku musíte řídit sama. To, co si do hlavy vložíte, v ní budete i mít. Přemýšlejte o tom. Není důvod se trápit. Přeji moc štěstí.


Pentlička

Dobrý den!
Chtěla bych vědět, zda se mi povede najít si práci. Jsem narozená 31.5.1959. Děkuji.

Dobrý den. Práci opravdu vidím, budete pracovat hlavně mezi muži. Rozhodně to tedy nevzdávejte. Přeji moc štěstí.


andrea224

Dobrý den,
ráda bych se zeptala kdy potkám svého pana osudového?
Děkuji za odpověď
8.8.1976

Dobrý den. Vše přichází v ten pravý čas, i váš osudový tedy přijde. Jen je potřeba, abyste se na to přestala upínat a soustředit. Přeji moc štěstí.


.slunecnice.

Dobry den, chtela jsem se zeptat jestli nase rodina, ja 7.3.1974, manzel 1.5.1976 a dcera 6.3.2007 budeme trvale zit v USA a nebo tam vidite navrat do Evropy..dekuji

Dobrý den. V USA vás do konce života určitě nevidím, i když návrat do Evropy ještě nechystejte, dojde k němu později. Přeji moc štěstí.


petula66

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svůj zdravotní stav 14.8.1981 Děkuji

Dobrý den. Měla byste se více zaměřit na lymfatický systém, krevní oběh a také zažívání. Pozor na bederní část páteře. Přeji moc štěstí.


Anipek

Dobrý den, v lednu roku 2010 si moje přítelkyně(7.3.1964) zlomila nohu a podstoupila operace a vložení štěpu atd.Po operacích se jí vytvořil na hýždi,kousek od konečníku absces,který jí vyřízli,ale rána se jí nezacelila a často krvácí a způsobuje hodně nepříjemností a omezení.Přítelkyně vyzkoušela alternarivní medicínu,včetně živého uhlí a hadího jedu,ale rána je živá a krvácí.Nutno dodat,že v krvi má antigen australského typu.Může te ji nějakým způsobem pomoci.Moc děkuji.

Dobrý den. Potřebuji, aby se mi vaše přítelkyně ozvala na mailovou adresu, která je zde uvedená. Pokud může poslat zatím fotografii, bude to skvělé. Zatím přeji moc štěstí.


Abinka

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať na svojho syna, nar. 22.3.1993: prvým rokom študuje VŠ..ukončí ju úspešne a bude sa venovať tomu, čo má rád, tj. jazykom? Ďakujem Vám za odpoveď

Dobrý den. Nevidím důvod, proč by syn nemohl dostudovat vysokou školu. Určitě ji dodělá. Co se týká jeho budoucí práce, je vidět rozhodování a nějakou dobu i práce v zahraničí. Přeji moc štěstí.


Markýza

Mám jeden dotaz skládající se ze tří P - práce, peníze, partner.
Uvažuju o změně profese a chtěla bych vědět, jestli se mi bude dařit a jestli mi tato změna přinese ona třo P?
Děkuji.
9.2.1970

Dobrý den. Tak změnu profese opravdu vidím, ale zkuste o tom ještě zauvažovat. Hlavně proto, že si nejsem zcela jistá, zda vám právě tohle přinese vaše kýžené tři P. To je mimochodem především v hlavě, ne v činech. Přeji moc štěstí.


prema

Dobrý den, ve firmě, kde jsem zaměstnaná, je stále větší a větší "optimalizace " míst, tedy propouštění. Ráda bych věděla, jak to s mou pracovní pozicí v této firmě vypadá do budoucna, popřípadě kterým pracovním směrem bych se měla vydat. Narodila jsem se 29.4.1964 v 10.15 hodin ve Slaném. Moc Vám děkuji.

Dobrý den. Nevím, zda vám udělám radost, ale práci budete měnit. Zkuste na to připravit a již teď podnikat první kroky. Tím rychleji se budete moci orientovat jinam. Přeji moc štěstí.


petrakro78

Dobrý den paní Naďo, chtěla bych se Vás zeptat, jestli budeme mít s manželem další miminko :-).
Moje datum narození - 6.2.1978, manželovo 1.2.1980. Přeji Vám krásný den a moc děkuji.

Dobrý den. Miminko opravdu vidím, proto předem gratuluji. Mimochodem, vypadá to na holčiču. Přeji moc štěstí.


 

 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou na magazínu za dva týdny.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

 • Datum narození
   
 • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
 • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 


www.futurum.mypage.cz

N.Kucerova@seznam.cz


26.3.2013   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 52   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-58
nikiniki
nikiniki - 14.4.2015 1:57

Dobry den,jsem s mym prvnim pritelem skoro pet let.Ja narozena 15.2.1995 on 27.3.1991.Chtela jsem se zeptat jestli to,ze jsme spolu je spravne.Potkalo nas hodne smuly,a me hodne trapeni,tak nevim jestli patrime k sobe.Dekuju za odpoved

 
nikiniki
nikiniki - 14.4.2015 1:57

Dobry den,jsem s mym prvnim pritelem skoro pet let.Ja narozena 15.2.1995 on 27.3.1991.Chtela jsem se zeptat jestli to,ze jsme spolu je spravne.Potkalo nas hodne smuly,a me hodne trapeni,tak nevim jestli patrime k sobe.Dekuju za odpoved

 
Klara19941
Klara19941 - 7.9.2014 15:41

Dobrý den,s přítelem se snažíme už delší dobu o miminko,chtěla bych se zeptat zda se nám v nejbližší době už konečně zadaří nebo ještě ne ? děkuji 11.12.1994

 
likra
likra - 21.2.2014 23:34

Dobrý den.(*03.06.1949 rozvedená)
Přítel ( *06.11.1947 rozvedený ) se odmlčel, že prý si musí odpočinout.Už je to 3 týdny.Za krátkou dobu jede na 10 dnní dovolenou,asi né sám.
Ozve se a vrátí se ke mně ?

 
Replay
Replay - 7.9.2013 14:26

Nabídkasmajlik - 33: Dobrý den,chtěla bych vám nabídnout fungující přivýdělek. Je vhodný zejména pro maminky na MD,ale tak i pro ostatní,co si chtějí vydělat nějakou korunku navíc !

S jednorázovým bonusem 5000 Kč !
více zde :
http://bg-browngoldacademy.com/wp.php?id=12624

 
step
step - 13.5.2013 13:10

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se vyvine vztah: já 30.12.1960, on 24.3.1953. Děkuji.

 
Assialik
Assialik - 13.5.2013 11:09

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jestli má budoucnost můj vztah s mužem jménem Jaroslav nar. 17.05.1960. Známe se asi měsíc, je nám spolu dobře, ale jak to bude dál. Nejsem si totiž jistá, jestli má vyřešený minulý vztah. Děkuji Alena nar. 14.12.1959 smajlik - 45

 
jasmine
jasmine - 9.5.2013 5:16

Dobrý den.
Jsem narozena 4.3.1961 v 2.30 h.jako první dvojče,mám dvojče bratra.Ač tuto otázku pokládám jednou za půl roku,opět se ptám.6 let bojuji s bolestmi trojklanného nervu,jsem po operacích v listopadu ozáření nožem Cybe cnife v Ostravě.V září jsem byla ve F.N.Ostrava na umrtvování trojklanných nervů .leč selhávalo mě srdce,tudíž se toto nedokonalo.Lékař s Ostravy mě pomáhádál,nyní v červenci opět jdu na hospitalizaci,dala jsem i souhlas,že vše beru na vlastní riziko,pokud by mě mělo selhat srdce.Zbavím se někdy těch krutých bolestí.Je to šílené s tím žít ,chodit,usmívat se. Děkuji za odpověd.

 
formule
formule - 7.5.2013 20:31

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na zdraví mého tatínka, narozeného 12.12.1943. Děkuji moc.

 
Lanata
Lanata - 6.5.2013 9:30

Dobrý den, paní Naďo. Jsem na MD,která mi v půlce září končí. Nyní se naskytla od srpna možnost práce v městské knihovně. Práce by se mi líbila,takže jsem si podala přihlášku do výběrového řízení. Co prosím říkají karty? Uspěji a místo získám, nebo dostanu šanci jindy a s jinou prací? Děkuji moc za odpověď a přeji krásný den.
14.11.1970

 
Jadvinka
Jadvinka - 6.5.2013 8:54

hezký den paní Naďo,celá rodina jsme se ocitli v zoufalé situaci,náš syn nás velice zklamal,našel si jinou ženu a se snachou se hodlá rozejít mají spolu tři holčičky smajlik - 17 prosím jak se tato situace nakonec vivine? Syn 29.9.1979,,snacha 8.1.1977,,ta druhá 6.8.1983.prosím a moc děkuju

 
Stanislava
Stanislava - 4.5.2013 18:22

Dobrý den, chtěla bych vědět, zda se manžel nar.6.2.1955 ke mně na stáří vrátí, bydlím v jeho domě na samotě, již přes 4 roky žije s přítelkyní u ní.
zatím rozvedeni nejsme. Mé nar. 9.9. 1957 .

Děkuji. Pěkný den. Stana.

 
molhancova
molhancova - 1.5.2013 15:51

dobry den mela bych dotaz ohledne vztahu ja jsem narozena 7.2.1976 partner 6.2.1967 mohla by jste mi prosim dat odpoved na otazku jestli dobre poslucham svou intuici. zda jsem ucinila dobre rozhodnuti a dat tomuto vztahu sanci. dekuji za odoved vendulka

 
drahušška
drahušška - 30.4.2013 14:38

Dobrý den paní Naďo.Chci se zeptat na vztah.Já nar.31.7.1954.Zda se bude vztah vytvářet-zda to má budoucnost-ještě jsme se nesetkali-jen si píšeme.Nebo zda mě čeká něco jiného.Nevím jeho přesné dat.nar.-jen že je štír nar.r.1965-Milan.Moc mi na něm záleží,ale nevím,zda je to oboustranné-on se odmlčel.A pokud to nebude to pravé,zda mě čeká něco s budoucností-partnerský krásný vztah.Děkuji Vám moc za odpověď,budu moc ráda,když se to dozvím.Drahuška.

 
žížala
žížala - 28.4.2013 21:54

Dobrý den.
Ruším dotaz ohledně operace očí a mám tento prosím:
Seznámila jsem se s jedním mužem, zatím se jen oťukáváme, ale rozumíme si. Může to být ten pravý pro mě? jsme narozená 2.7.1971, on 24.2.1962.
Děkuji.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-58
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

  Anketa

  Covid

  Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

  Celkem hlasovalo 76954.
  Archiv anket.