Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 12.3. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 12.3.

october

Dobrý den, milá Naďo, nedávno jsem nastoupila do nového zaměstnání ke své kamarádce. Zajímalo by mě, jestli zde budu úspěšná a spokojená? Narodila jsem se 13.10.1986. Děkuji Vám.

Dobrý den. Vaše poslední zaměstnání to není. Nějakou dobu vás sice v této pozici vidím, ale rozdělí vás nějaký muž, proto pozor. Přeji moc štěstí.


slaměnka

Dobrý den, minule jsem napsala dotaz,kde jsem se ptala na svou dceru. Bohužel jsem napsala špatně datum narození, správně je 29.9.1979. Ráda bych se zeptala, jak to bude s ní a s jejími dětmi.Je v rozvodovém řízení, její manžel nadělal spoustu dluhů, stále dělá jen problémy a naschvály. Děkuji

Dobrý den. Vaše dcera sice ještě nějaké problémy řešit bude, ale nic, co by nezvládla. V každém případě jí pomůže muž, se kterým bude velmi šťastná. Přeji moc štěstí.


monja

Milá Naďo, mám poslední dobou pořád nějaké zdravotní obtíže ... můžete mi prosím říct, zda to není něco vážného ? Výsledky mám dobré, ale není mi úplně OK. Jsem rozv. narozená 10.5.1967. Děkuji

Dobrý den. Určitě nevidím nic, co by vás ohrožovalo na životě. V každém případě v tomto jarním období je skvělá doba na pročištění krve – kopřiva, zažívání – lněná semínka a také věnujte pozoronost páteři. Přeji štěstí.


Ivušee

Dobrý den ráda bych se zeptala jak dopadne vztah dcery narozené 9.12.1992 a jejího přítele narozeného 27.3.1983 zda je pro ni ten pravý. Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den.

Dobrý den. Tento vztah sice moc jednoduchý nebude, ale je osudový. Rozhodně by si oba měli více hlídat finance. Přeji moc štěstí.


drahušška

Dobrý den paní Naďo.Jsem nar.31.7.1954 a chtěla bych se zeptat na muže nar.16.12.1958..jedná se mi o partnerský vztah.Zatím je to v začátku,má toto budoucnost,je to ten pravý pro mě?Děkuji Vám moc za odpověď,velice bych si přála,abyste mi odpověděla.Krásné blížící se Velikonoční svátky přeji.Drahuška

Dobrý den, Drahuško. Začíná doba, která bude po vztahové stránce velmi zajímavá. Přiznám se, že tento vztah sice na delší dobu nevidím, ale do cesty vám jde muž další. Budete se rozhodovat. Nakonec zjistíte sama, že tohle není to pravé. Přeji moc štěstí.


jana224

Dobrý den, chci se zeptat na moje zdraví, jestli je to na delší léčení nebo uzdravení. Ještě jestli už skončí psychicky špatné období, které nás trápí od loňského podzimu. 22.4. 1944 Děkuji mockrát.

Dobrý den. Léčení sice vidět je, ale pravdou je také to, že psychiku musíte řídit sama. To, co si do hlavy vložíte, v ní budete i mít. Přemýšlejte o tom. Není důvod se trápit. Přeji moc štěstí.


Pentlička

Dobrý den!
Chtěla bych vědět, zda se mi povede najít si práci. Jsem narozená 31.5.1959. Děkuji.

Dobrý den. Práci opravdu vidím, budete pracovat hlavně mezi muži. Rozhodně to tedy nevzdávejte. Přeji moc štěstí.


andrea224

Dobrý den,
ráda bych se zeptala kdy potkám svého pana osudového?
Děkuji za odpověď
8.8.1976

Dobrý den. Vše přichází v ten pravý čas, i váš osudový tedy přijde. Jen je potřeba, abyste se na to přestala upínat a soustředit. Přeji moc štěstí.


.slunecnice.

Dobry den, chtela jsem se zeptat jestli nase rodina, ja 7.3.1974, manzel 1.5.1976 a dcera 6.3.2007 budeme trvale zit v USA a nebo tam vidite navrat do Evropy..dekuji

Dobrý den. V USA vás do konce života určitě nevidím, i když návrat do Evropy ještě nechystejte, dojde k němu později. Přeji moc štěstí.


petula66

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svůj zdravotní stav 14.8.1981 Děkuji

Dobrý den. Měla byste se více zaměřit na lymfatický systém, krevní oběh a také zažívání. Pozor na bederní část páteře. Přeji moc štěstí.


Anipek

Dobrý den, v lednu roku 2010 si moje přítelkyně(7.3.1964) zlomila nohu a podstoupila operace a vložení štěpu atd.Po operacích se jí vytvořil na hýždi,kousek od konečníku absces,který jí vyřízli,ale rána se jí nezacelila a často krvácí a způsobuje hodně nepříjemností a omezení.Přítelkyně vyzkoušela alternarivní medicínu,včetně živého uhlí a hadího jedu,ale rána je živá a krvácí.Nutno dodat,že v krvi má antigen australského typu.Může te ji nějakým způsobem pomoci.Moc děkuji.

Dobrý den. Potřebuji, aby se mi vaše přítelkyně ozvala na mailovou adresu, která je zde uvedená. Pokud může poslat zatím fotografii, bude to skvělé. Zatím přeji moc štěstí.


Abinka

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať na svojho syna, nar. 22.3.1993: prvým rokom študuje VŠ..ukončí ju úspešne a bude sa venovať tomu, čo má rád, tj. jazykom? Ďakujem Vám za odpoveď

Dobrý den. Nevidím důvod, proč by syn nemohl dostudovat vysokou školu. Určitě ji dodělá. Co se týká jeho budoucí práce, je vidět rozhodování a nějakou dobu i práce v zahraničí. Přeji moc štěstí.


Markýza

Mám jeden dotaz skládající se ze tří P - práce, peníze, partner.
Uvažuju o změně profese a chtěla bych vědět, jestli se mi bude dařit a jestli mi tato změna přinese ona třo P?
Děkuji.
9.2.1970

Dobrý den. Tak změnu profese opravdu vidím, ale zkuste o tom ještě zauvažovat. Hlavně proto, že si nejsem zcela jistá, zda vám právě tohle přinese vaše kýžené tři P. To je mimochodem především v hlavě, ne v činech. Přeji moc štěstí.


prema

Dobrý den, ve firmě, kde jsem zaměstnaná, je stále větší a větší "optimalizace " míst, tedy propouštění. Ráda bych věděla, jak to s mou pracovní pozicí v této firmě vypadá do budoucna, popřípadě kterým pracovním směrem bych se měla vydat. Narodila jsem se 29.4.1964 v 10.15 hodin ve Slaném. Moc Vám děkuji.

Dobrý den. Nevím, zda vám udělám radost, ale práci budete měnit. Zkuste na to připravit a již teď podnikat první kroky. Tím rychleji se budete moci orientovat jinam. Přeji moc štěstí.


petrakro78

Dobrý den paní Naďo, chtěla bych se Vás zeptat, jestli budeme mít s manželem další miminko :-).
Moje datum narození - 6.2.1978, manželovo 1.2.1980. Přeji Vám krásný den a moc děkuji.

Dobrý den. Miminko opravdu vidím, proto předem gratuluji. Mimochodem, vypadá to na holčiču. Přeji moc štěstí.


 

 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou na magazínu za dva týdny.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

 • Datum narození
   
 • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
 • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 


www.futurum.mypage.cz

N.Kucerova@seznam.cz


26.3.2013   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 52   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-58
Hana
Hana - 19.4.2013 19:05

Dobrý večer, chci se zeptat na svého syna Petra nar. 03.08.1984 v 7,40 hod. - zda letos dokončí VŠ a zda mu vyjde rozjednané zaměstnání a je jeho vztah se Šárkou nar. 08.04.1987 "na pořád", jestli jsou oba šťastní a jestli budou mít děti (kolik a kdy) ... Otázek by byl milion a je těžké vybrat jednu Pokud mohu položit jen jednu otázku, pak tu první. Děkuji moc za Vaši ochotu smajlik - 45

 
LendyS
LendyS - 16.4.2013 19:07

Dobrý den, ráda bych znala odpověď na moji otázku. Já 23.8.1982 a manžel 21.2.1977 se snažíme otěhotnět již x měsíců a stručně se zeptám: v čem je problém, co pro to můžeme udělat? Děkuji, moc si přejeme to společné štěstí. L.

 
kolečko
kolečko - 16.4.2013 17:44

dodatek já nar.22.5.1963 on 14.6.1957

 
kolečko
kolečko - 16.4.2013 17:43

dobrý den .mám 2 měsíce před svatbou po 10 letem vztahu..dnes jsem dostala facku .jsem zděšená a mám to brát jako varování? děkujismajlik - 103

 
drahušška
drahušška - 16.4.2013 15:27

Dobrý den paní Naďo,prosím o odpověď.Jsem nar.31.7.1954 a chci se zeptat vna vztah-zda se bude vytvářet a bude mít budoucnost-ještě jsem se nesetkali-setkáme se nebo je to již pasé.Nevím na něj přesné datum narození,jen to,že je štír nar.r.1965-Milan.Moc mi na něm záleží,ale nevím,zda je to oboustranné-odmlčel se.A pokud to nebude to pravé,tak co mě čeká ve vztahové oblasti.Děkuji Vám moc za odpověď,budu moc ráda,když se to dozvím.Krásné jaro přeji.Drahuška.

 
žížala
žížala - 15.4.2013 16:36

Dobrý den.
Tak už se rozhoduji jen mezi očními klinikami Duovize a oční klinika Horní Počernice. Která by byla pro mě lepší a kde by vše proběhlo bez problémů?
2.7.1971. Děkuj moc.

 
Sadria
Sadria - 13.4.2013 17:11

Dobrý deň,

ako sledujem tak ako väčšina dopytujúcich sa žien aj ja mám otázku týkajúcu sa partnerského vzťahu.. Svitne slniečko u mňa aj v tejto oblasti?..viem že niečo také ako pán pravý alebo dokonalý neexistuje..vždy to je niekto, kto nás má niečo naučiť a posunúť... dátum: 1.8.1970... ďakujem za odpoveď a prajem krásne jarné slniečkové dnismajlik - 60

 
naha
naha - 12.4.2013 10:22

Dobrý den,ráda bych se zeptala zda najdu partnera se kterým si budu rozumět a budeme spolu?/17.4.1962/Děkuji.

 
kousek
kousek - 10.4.2013 6:33

Dobrý den,ráda bych věděla zda mě již brzy čeká nový vztah.Renata 26.8.1970

 
Gabriela
Gabriela - 4.4.2013 11:19

Dobrý den, narodila jsem se 5.6.1967, jsem zaměstnaná, celkem spokojená pracovně i osobně, nicméně, stále mám pocit, že to není ono, že se nic zajímavého neděje. Toužím stále víc o koupi nebo pronájmu restaurace či penzionu spolu s kamarádkou, možná i úplně mimo dosavadní bydliště. Myslíte, že lze tento sen uskutečnit? Děkuji za odpověď Gabriela.

 
žížala
žížala - 3.4.2013 16:40

Dobrý den.
Ještě se rozhoduji mezi očními klinikami Lexum a Duovize. Všechny jsou v Praze.
Musím se ale rozhodnout co nejdříve, kvůli objednacím termínům.
Prosím poraďte.
Děkuji moc.

 
žížala
žížala - 2.4.2013 17:24

Dobrý den.
Nedávno jste mi doporučila laserovou operaci očí abych nemusela nosit brýle. Chci jí podstoupit, ale rozhoduji se mezi dvěma očními klinikami a to: Gemini a oční klinikou Horní Počernice a ještě zda si zaplatit sice dražší, ale šetrnější metodu operace. Prosím co říkají karty, kterou by mě doporučili? Ráda bych podstoupila operaci už v červnu. Jsem narozená 2.7.1971. Děkuji moc.

 
drahušška
drahušška - 2.4.2013 9:06

Dobrý den paní Naďo,nar.31.7.1954,chci se zeptat na vztah-zda bude,zda se setkáme nebo zda je to již pasé-nevím na něj přesné dat.nar.jen to,že je štír nar.v r.1965- Milan-moc mi na něm záleží,ale nevím,zda je to oboustranné.A nebo co mě čeká dál .Díky moc a budu se těšit na odpověď..moc prosím.Drahuška.

 
drahušška
drahušška - 2.4.2013 9:00

Dobrý den paní Naďo,nar.31.7.1954,chci se zeptat na vztah-zda bude,zda se setkáme nebo zda je to již pasé-nevím na něj přesné dat.nar.jen to,že je štír nar.v r.1965- Milan-moc mi na něm záleží,ale nevím,zda je to oboustranné.A nebo co mě čeká.Díky moc a budu se těšit na odpověď..moc prosím.Drahuška.

 
Dipsina
Dipsina - 2.4.2013 6:28

Přeji krásný den , Nado prosím chtěla bych se zeptat na partnerský vztah s mužem , je- li společná budoucnost, něco bližšího, děkuji. Já jsem narozena 18.8.1974 v 6.10 a partner 24.3.1973 v 21.30 děkuji.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-58
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

  Anketa

  Covid

  Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

  Celkem hlasovalo 76670.
  Archiv anket.