Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Žádná kytka mi nevydrží. Přitom jim nic nedělám!

Žádná kytka mi nevydrží. Přitom jim nic nedělám!

Jsem nešťastná, protože se mi nedaří udržet při životě žádnou pokojovou květinu, kterou si pořídím. Před časem jsem se přestěhovala do samostatného pronájmu a začala se zařizovat. A kytičky samozřejmě nesměly chybět.

Bohužel, během pár týdnů mi všechny, které jsem si pořídila, zvadly a už se nevzpamatovaly. Nevydržela dokonce ani poměrně odolná voděnka.

přitom jim nic nedělámNevím, co dělám špatně. Všem jsem dopřála kvalitní substrát určený přímo pro pokojovky, pravidelně přihnojovala, obden zalévala. Byt je orientovaný na jih a je pěkně světlý. Podle mne by tam kytičkám nemělo nic chybět.

Jsem z toho docela nešťastná, květiny mám ráda, byt bez nich mi připadá strašně smutný. Kolegyně mi říkala, že možná vyzařuju nějaké špatné fluidum a ty kytky to cítí. To mi připadá bláznivé, v životě jsem něco takového neslyšela.

Nemá někdo z vás podobnou zkušenost, kdy vám začaly zcela bezdůvodně hynout pokojové rostliny? Budu ráda za jakoukoli radu.

Alena


27.9.2010   Rubrika: Život a vztahy   |   Komentářů 61   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Žádná kytka mi nevydrží. Přitom jim nic nedělám!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-61
modroočka
modroočka - 27.9.2010 0:59

Jako dítě jsem bydlela s rodiči v bytě. V jednom pokoji umíraly všechny květiny. Tenkrát jsem tomu nerozumela. Dnes vím, že tím pokojem prochází negativní energie (dead zone) a díky tomu nic neroste. Později jsme bydleli v bytě, kde jsme reklamovali pískot, zřejmě "neodhlučněný" výtah - jenže nikdo TO neslyšel. My máme hudební sluch, působilo to na nás nepříjemně, během týden manžel zešedivěl, 1 roční syn byl apatický, já měla v hlavě včelý úl, nemohli jsme spát... a všechny květiny umíraly. Po 3 týdnech nám uvěřili a nabídli vybrat si jiný byt. Z 10 volných jen jeden byl OK!!!
Nemyslím, že Ty NĚCO vyzařuješ, protože to by i s rodiči jsi všechno "zlikvidovala". Zkus pro změnu zalívat květiny jen tehdy, až uvidíš, že jakoby vadnou. Myslím si, že je přelíváš. Já zalívám možná 1 x týdně, když si vzpomenu, hlínu vyměním 1 x za 1,5 roku. A všechno krásně roste.
Zkus být méně pečlivá a uvidíš... pokud květiny porostou, je to fajn, jinak si hledej proutkaře, který umí odklonit geopathogenní zóny.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-61
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.