Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Jak poznám manželovu nevěru?

Jak poznám manželovu nevěru?

Manžel je mi asi nevěrný. Mám velmi silné podezření, ale jistotu zatím ne. Strašně mě to ubíjí, chtěla bych znát pravdu a podle toho se pak zařídit. Jestli mě opravdu podvádí, tak s ním být nechci. |Jsem rozhodnutá se rozvést.

Jsme spolu dvanáct let, máme osmiletou dceru. Manželství bylo vždycky v pořádku, nic zásadního jsem nikdy neřešili. Až do nedávné doby jsem manželovi plně důvěřovala. Jenže před čtyřmi měsíci jsem si začal všímat různých signálů, které mi připadají hodně podezřelé. Například: nikdy si přede mnou manžel neschovával mobil. Kolikrát, když mu pípla smska a já byla k telefonu blíž na mě zavolal, ať se podívám, kdo mu píše a přečtu mu to. Stejně tak e-mail. Klidně zůstal přihlášený v mejlu, když odcházel od počítače a šla jsem k němu já. Stejně tak to bylo i naopak. Neměli jsme mezi sebou žádné tajnosti, důvěřovali si a ani jeden z nás neměl potřebu toho druhého špehovat.

Jenže teď je všechno jinak. Mobil nosí pořád u sebe a když ho odkládá, zahesluje ho, z mejlu se taky důsledně odhlašuje. V posledních měsících má najednou v práci hodně přesčasů, dříve neměl téměř žádné. Teď minimálně dvakrát do týdne chodí z práce místo v šest až třeba v jedenáct večer. Dvakrát byl dokonce pryč celý víkend, jednou se údajně jednalo o celofiremní akci a podruhé šlo o pánskou jízdu se spolužáky ze střední školy.

Další signály jsou taky odně viditelné. Začal se vonět, ráno si velice pečlivě vybírá, co si oblékne, každý den se holí (dřív se holil tak třikrát týdně včetně víkendu), dokonce si koupil nový svetr a džíny a koženou bundu. On, šetřílek, který každou korunu dvakrát otočí, než ji vydá a nejvíc vždycky šetřil sám na sobě.

Co se vztahu týká, nemůžu říct, že by mě najednou nějak zanedbával. Sex máme ve stejné frekvenci jako dřív, tedy jednou do týdne. Občas ho ale třeba u večeře nebo večer u televize přistihnu, jak je myšlenkama někde úplně jinde, často ani nevnímá, že na něj mluvím.

Jsem z toho všeho dost rozhozená a nevím, co mám dělat. Zeptat se ho přímo? Nejspíš by se nepřiznal. Špehovat ho? Na to nějak nemám žaludek. Co byste dělaly na mém místě? Nerada bych mu dělala nějakou domácí slepičku, která mu vaří a pere a on si chodí užívat k nějaké jiné.

Hanka


16.11.2016   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 62   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak poznám manželovu nevěru?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-62
sallie
sallie - 16.11.2016 7:41

jak říká Lou - jestli se chceš rozvést, tak se rozveď, k tomu důkaz o nevěře nepotřebuješ.... smajlik - 26.... Nikde nečtu, že bys ho měla ráda, nebo k němu měla nějaký vztah nebo že by jsi zvažovala třeba dceru a její prospěch (předpokládám, je její otec) .. jde jen o tvou důstojnost, abys nedělala slepičku - to se zdá pro tebe nejdůležitější.... (a tím neříkám, že si má ženská nechat kakat na hlavu - jenom, že při úvahách o případné nevěře by mi asi přišlo líto jiných věcí než mé důstojnosti)

 
tornado-lou
tornado-lou - 16.11.2016 1:46

Ja nevim co vlastne resis. Pises ze ses rozhodnuta se rozvest a ze vsech tech pocitu, ktery clovek v podobne situaci muze mit, zminujes jen to ze mu nechces delat sluzku. Tak proste podej zadost o rozvod. K tomu jeho priznani nepotrebujes. Stejne mi moc nepripada, ze by pro tebe byl manzel dulezity.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-62
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 61334.
    Archiv anket.