Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Nemám orgasmus. Mám to příteli říct?

Nemám orgasmus. Mám to příteli říct?

Nikdy v životě jsem neměla vaginální orgasmus. Mám ráda sex jako takový, je mi to příjemné, ale nedokážu mít tu třešničku na dortu. Zatím jsem to s nikým neřešila. Když jsem byla mladá, toto téma bylo ještě tak trochu tabu. Se všemi partnery jsem orgasmus předstírala a žádný si ničeho nevšimnul. Dokonce ani manžel, se kterým jsem se později rozvedla (kvůli jiným důvodům). Jenže teď jsem si našla nového přítele a nevím, jestli mu to nemám povědět.

Už jsem četla hodně odborných článků v časopisech a poslouchala i jakousi sexuální koučku v rádiu, a všichni říkali „nepředstírat, nepředstírat“. Chápala jsem, že po letech předstírání najednou přijít před partnera s pravdou by asi byla rána pro jeho ego, možná definitivní. Jenže si nedokážu představit chlapa, kterému řeknu, že mě nikdy nemám orgasmusneuspokojí, a on z toho vztahu nevycouvá. Nevěřím totiž, že ho takový sex potěší, podle mě to bude brát jako svoji porážku, která ho bude spíš sexuálně frustrovat. Co znám chlapy kolem sebe, tak všichni si zakládají na tom, jací jsou býčci, kolik žen dokázali uspokojit, i kdyby to byly jen silácké řeči mezi kamarády. No a najednou bude mít před sebou jednu, o které bude už rovnou vědět, že ji neuspokojí nikdy. Nejsme spolu ještě tak daleko, aby náš vztah měl hlubší kořeny. Kdyby je měl a dal by se založit na tomto, byli bychom zas dál i s tím sexem a potom by zas bylo na nějaké přiznání pozdě.

Přiznám se, že mě by to docela vyhovovalo, aby to věděl, protože mě to předstírání unavuje a moc nebaví. Na druhou stranu se bojím, že ho tím skoro okamžitě ztratím. Připadá mi to jako neřešitelná situace. Psala jsem už dotaz do jedné těch poraden a psala jsem i té koučce, ale neodpověděl mi nikdo. Nevím, jak mu to mám říct a jakou můžu očekávat reakci. Máte s tím někdo zkušenost? Myslíte, že je možné, aby to chlapovi nevadilo?

 

Alice


6.5.2011   Rubrika: Erotika, milování   |   Komentářů 67   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Nemám orgasmus. Mám to příteli říct?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-67
Verera
Verera - 6.5.2011 11:08

Markýza: Sakra, takže když doteď předstírala, tak kdyby náhodou ten orgasmus časem měla, tak se bude muset chovat jako když ho předstírala, jinak on si bude myslet, že ho jen předstírá a bude frustrovaný.
Pokud teda nebude chtít říct, že ho předtím jen předstírala a teď už ne, což ho asi moc nepotěší.

To je teda dost zapeklitá situace. smajlik - 15

 
Markýza
Markýza - 6.5.2011 11:06

Verera: no, obyčejně stačí když příkazy rozložíš na kratší a snázeji proveditelné. Pokud to nepomůže máš smůlu - vzhledem k tomu, že tomuto modelu nelze vyměnit základní desku, nezbývá než pořídit nový model smajlik - 64

 
Markýza
Markýza - 6.5.2011 11:04

no a pokud jsi anální, tak mu to už tuplem řekni rovnou, protože to nenaznačíš ani kdyby ses zbláznila.

Pokud ti ovšem k orgasmu stačí dráždit bradavky, pak si můžeš opět vypomoct sama. Žádný problém.

Pokud k dosažení orgasmu potřebuješ naplácat na holoou, řekni mu to.Jinak se nedočkáš.

A pokud potřebuješ ještě jiné techniky, pak mu to musíš říct. Fakt není telepat.

*

No a pokud tě to uklidní, je spousta že, které v životě nedosáhly orgasmu a jsou zcela spokojené se svým sexuálním životem.
A ještě něco - u některých žen dochází k dosahování orgasmu až s určitým věkem - bohužel.

*

Ovšem, pozor na to, když mu jednou předvedeš, jak se chováš a jak vypadáš při pravém orgasmu, už to vždycky pozná - a máš po předstírání. Pak už mu musíš opravdu vysvětlit, že krásný sex může být pro ženu i bez té "třešinky na dortu" - koneckonců šlehačka je taky dobrá smajlik - 58

 
Verera
Verera - 6.5.2011 11:04

Markýza: smajlik - 34Nějak mi nestačí fantazie na to, abych si představila, jak by takový restart chlapa měl v praxi vypadat.

 
Markýza
Markýza - 6.5.2011 10:58

já to ani nečtu, jen reaguju na nadpis

klidně mu to řekni a máš i po sexu smajlik - 26

pokud nejsi vaginální, ale klitorisová, tak mu předvěď masturbační technikou, co to s tebou udělá a věř mi, že se připojí, a pokud to děláváte ze zadu, klidně se můžeš dráždit sama, popřípadě, mu prostě polož JEHO prst na ten svůj zázračný hrbolek a řekni mu, ať si s ním taky pohraje. Jinak na to nedojde. Muž není telepat a ve většině případů nereaguje ani na náznaky. Prostě jim nerozumí, nebo si je vyloží po svém - čili jinak, než jak jsou myšleny. Muž je jako PC - chce jasné a stručné pokyny, jinak se sekne a musíš restartovat.

 
Verera
Verera - 6.5.2011 10:58

Kassy: Ale tak mu řekne, že se jí to líbilo, protože to bude pravda a o orgasmu nepadne ani slovo.
A pokud se přímo zeptá, tak mu s úsměvem může říct víceméně to, co my tady: "Moc čteš, ženská nepotřebuje mít nutně orgasmus, aby se jí sex líbil."

Pokud jsme to dobře pochopila, tak je vcelku spokojená, jen má obavy, že partner bude zklamaný, že ona nemá orgasmus, protože bude mít pocit, že be toho musí být nespokojená.
To mi přijde mnohem víc jako problém v komunikaci, než v sexu.
Pokud ona ho dokáže přesvědčit, že i bez jejího orgasmu je skvělý, že jí takovýhle sex vyhovuje, tak je po problému.

Jiná věc by bylo, kdyby byla opravdu nespokojená a ten orgasmus potřebovala ona, kvůli sobě.

Ale i tak si myslím, že by řešení nebylo úporně se snažit o orgasmus, ale dokázat se uvolnit, zkoušet v sexu nové věci, sledovat reakce svého těla a může být překvapená.

Když chlap moc chce, tak se taky leckdy nezadaří, nevím, proč u ženy by to mělo platit jinak, jen se to dá líp skrýt.

 
Riki
Riki - 6.5.2011 10:55

No, pokud je přítel jedním z těch "býčků, co si zakládají na tom, kolik žen dokázali uspokojit a vedou o tom silácké řeči", tak bych v první řadě přemýšlela o tom, jestli správně volím sexuální partnery. smajlik - 42 Ve skutečnosti tohle moc pánů nedělá. Druhá věc - předstírat orgasmus opravdu věrohodně, se všemi průvodními fyziologickými jevy, to snad ani nejde. Ostatně odkud autorka ví, jak to má vypadat, když sama nezažila - z filmů, knih? smajlik - 64 smajlik - 42 Jestli je tak dobrá herečka, tak je to na Oskara, nevyužitý talent. No nic, k původnímu problému - říct na rovinu, nepředstírat. Viz Kassy, sex není jen o orgasmech, a rozumní lidi si to užijí i tak.

Kassy: soulož vrcholící společným divokým orgasmem, po kterém mají oba pocit, že nic lepšího nezažili, je sice i realita, ale velice, velice výjimečná. Na to se potom dloouho vzpomíná, jak se to tenkrát povedlo. smajlik - 68 smajlik - 42

 
Kassy
Kassy - 6.5.2011 10:44

Verera: Bohužel spousta chlapů klade mezi "líbilo se jí to" a "měla orgasmus" rovnítko smajlik - 55 Nejsou schopni pochopit, že ženě se může sex opravdu líbit i bez toho orgasmu, protože oni to tak většinou nemají.

 
Kassy
Kassy - 6.5.2011 10:37

A on musí orgasmus být jen vaginální? Nemůže tě partner uspokojit jinak? V sexu jde přece o to, aby se to oběma líbilo, ne o nějaké výkony a už vůbec ne o odškrtávání čárek za orgasmus provedený podle stanoveného postupu.
Rozhodně mu to řekni a společně hledejde způsob, jak si sex opravdu užít. Ať s orgasmem nebo bez. Soulož vrcholící společným divokým orgasmem, po kterém mají oba pocit, že nic lepšího nezažili, je fantazie autorů červené knihovny, nikoli realita.

 
sharon
sharon - 6.5.2011 10:32

Kenny: s nafukovací pannou...smajlik - 76smajlik - 68 šmáárjá to byl ale blb

 
Kenny
Kenny - 6.5.2011 10:28

Mně to zas jako pseudoproblém nepřipadá. Všichni moji partneři byli tak galantní, že je zajímalo, jestli jsem byla nebo ne, a když viděli, že ne, tak se snažili mě uspokojit. Kdyby věděli, že je to marná práce, asi by se s tím nějak smířili, ale vsadím se, že by jim to také vadilo, protože by se cítili, jako kdyby selhali. Jednou jsme se na tohle téma bavili ve společnosti a jeden známý prohlásil něco jako že to může souložit s nafukovací pannou a vyšlo by to nastejnosmajlik - 55
Začala bych to řešit asi až jestli ho bude zajímat, zda jsi měla orgasmus nebo bude zahleděný jen do sebe. A pak uvidíš.smajlik - 58

 
sharon
sharon - 6.5.2011 10:07

bože můj, kolik že ti je ?

 
mam-ča
mam-ča - 6.5.2011 9:27

"Už jsem četla hodně odborných článků..."

Moc čteš...smajlik - 58

 
Verera
Verera - 6.5.2011 9:18

Ježiš to je zas pseudoproblém smajlik - 76

Moc čteš nevhodnou literaturu. Nehledej problémy, kde nejsou. Nenuť se do něčeho jen proto, že jsi někde četla, že to tak má být.

Věř svým pocitům, dělej to, co je ti příjemné a na nějaký orgasmus se vykašli. Mnohem důležitější je, že se ti sex s partnerem líbí, je ti s ním dobře. Zkoušejte co je příjemné, nové věci, užívejte si jeden druhého, uvolni se a nemysli tak urputně na to, že musíš předvést nějaký výkon, jinak bude partner nespokojený. Ono ho spíš bude zajímat, jestli se ti to s ním líbilo, ne jestli jsi měla orgasmus, ne? Takže mu nebudeš muset lhát.
A třeba to jednou přijde, když to ani nebudeš čekat, co ty víš.

A pokud ne, tak se svět nezboří, na tom dobrý vztah nestojí.

 
Bellana
Bellana - 6.5.2011 9:08

Jsou věci, které říkat netřeba. Pokud se ti sex líbí, tak neřeš, jestli dosahuješ orgasmus vaginální nebo klitoriální. Sex je zábava, tak si hraj. Třeba to přijde, třeba ne. Nejsme všichni stejní. V časopisech a nannetu se toho nakecásmajlik - 58

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-67
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 148385.
Archiv anket.