Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Obtěžuje mě sex

Obtěžuje mě sex

Dlouho mi trvalo, než jsem se rozhodla sem napsat. Je mi lehce přes padesát a obtěžuje mě sex.

Předem vím, že se spousta z vás teď chytá za hlavu, ale já jsem z toho někdy pěkně otrávená. Není to tím, že bych neměla ze sexu požitek, naopak, většinou nemám problém dosáhnout orgasmu, na partnera si v tomto směru nemohu stěžovat, a když už k tomu dojde, říkám si, proč to vlastně nemám ráda, když je to veskrze příjemné.

Přesto se mu vyhýbám jak čert kříži. Já vím, že si tím asi zadělávám na jeho nevěru, ale ani tak neumím svůj postoj změnit. Ano někdy se přemůžu, ale nikdy nejsem ta, kdo začne první. Někdy si tak myslím, že kdyby to u něj byla jen ta pudová záležitost, že bych mu tu nevěru s chutí dopřála, jen kdybych já měla klid. Prostě nemám potřebu sexu tak jako dřív. Určitě to bude i věkem a přechodem, ale v odborné literatuře většinou čtu, že si právě ženy po přechodu nejvíce užívají sexu, protože už nemusí mít strach z nechtěného těhotenství.

Možná je to i tím, že poslední dva roky máme dost velké finanční problémy, které nepřímo zavinil můj manžel. Sice jsou na ústupu a snad to vše relativně dobře dopadne, ale dost nás to rozhodilo. Dopadl jako většina poctivých blbců, ručil kamarádovi a málem jsme přišli o střechu nad hlavou. Stálo nás to spoustu peněz a spoustu úsilí. Ještě jsem mu to úplně neodpustila, taky to není ještě úplně dořešené. Vím, že to neudělal schválně a že ho to mrzí, ale já mám od té doby k němu nějaký odstup.

Jinak je to hodný člověk, opouštět ho nechci. Vždyť máme 15letou dceru, která bude ještě dlouho potřebovat zázemí. Ale sexu bych se vzdala ráda, myslím tím sexu úplně, nemám touhu ho vyhledávat jinde, prostě ho nepotřebuji. Paradoxně teď žijeme nějak spokojeněji než dřív, neženeme se za žádnými hmotnými statky. Budeme rádi, když uhájíme stávající bydlení. Nedělám žádné velké plány, žiju současností. Děkuji za každý hezky prožitý den a neřeším blbosti. Víc se věnuji svým známým, svým koníčkům a svým dětem. Snažím se být veselá a říkat si, že je úplně jedno, co jsme tady na tom světě nashromáždili, protože s sebou si to stejně nevezmeme. Ano, mohly ty peníze mít jednou děti, takhle je dostali naprosto cizí lidé.

obtěžuje mě sexKdybych byla věřící, řekla bych, že mě Pán Bůh potrestal za to, že jsem neustále na něco v baráku remcala, pořád mi nebylo něco vhod, řešila jsem nepodstatné blbosti, věčně jsem byla naštvaná a protivná. A tak jsem byla osudem nakopnuta přímo do brňavky, abych si uvědomila, že život není o majetku, ale o vztazích a o lidech kolem nás. A abych pochopila, jak velmi platí, že v nouzi poznáš přítele, a abych byla ráda, že mám dvě krásné, zdravé a moc hodné děti, manžela, kterého mám i přesto všechno ráda. Sice není bez chyb, ale kdo jsme? A že jsme tady jen na návštěvě a už se sem nikdy nevrátíme, tak proč se stresovat blbostmi. Zjistila jsem, jak strašně nepodstatné je, jestli má člověk vilu s bazénem nebo jestli bydlí v garsonce. Tam, kde nejsou spřízněné duše, tam se stejně nedá spokojeně žít, a čím víc toho člověk má, tím víc je toho otrokem, protože o majetek se musíme starat.

Vlastně od vás nečekám rady, jen prosím, nekamenujte mě. Už slyším některé z vás, jak prohlašují, že by s takovým člověkem už nemohly být. No popravdě jsem si to v prvních chvílích myslela taky, ale teď vím, že se jen tak nedá vymazat 25 let života. Ano, dá se za ním udělat tlustá čára, ale stejně zůstane spojnice v podobě dětí.

Asi jsem se jen potřebovala vyzpovídat a vy jste spolek správných holek. Často mezi vás chodím, a tak vím, že dokážete poradit, sprdnout i potěšit. Ale hlavně to vidíte z té druhé strany, což je velmi důležité. Neboť když má člověk problémy, většinou se motá v jakémsi začarovaném kruhu, ze kterého nemůže ven.

No, já ven nechci, jen bych moc chtěla, aby už to nepříjemné období skončilo, a ať to stálo co to stálo, vymažu ho ze svého života, a třeba mě nakonec i ten sex ještě začne bavit. :o) Vaše spoludiskutující

AZ


3.8.2010   Rubrika: Život a vztahy   |   Komentářů 63   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Obtěžuje mě sex

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-69
caira
caira - 3.8.2010 11:47

Renee: smajlik - 6smajlik - 6smajlik - 6

no, mi jsme spolu letos 20let.. a vůbec si nedokážu představit, že za pět let do toho přestanu bušit jako zamlada.. Když teď do toho bušíme 2x tolik než za mlada (nejméně 2x tolik.. hlavně víme, co můžem očekávat a jak se nejlépe uspokojit)

sharon: Mně by sex taky nezhnusilo nic.. jak nás znám - problémy typu prachy bychom řešili právě v posteli - když už neklape nic, ať klape aspoň toto smajlik - 73

 
caira
caira - 3.8.2010 11:43

mashanka: přesně tak! To jsi napsala HOOOODNĚ trefně s tím mamutem!

 
sharon
sharon - 3.8.2010 11:39

Renee: o tom jsem přesvědčená , že batum umí číst sama...proto jí to píšu...smajlik - 63

 
Renee
Renee - 3.8.2010 11:28

sharon: smajlik - 6 Batum evidentně umí číst sama a navíc nic o tom, že by se měla AZ přemáhat, protože musí, nepíše smajlik - 42

 
manka
manka - 3.8.2010 11:27

batum: tys to teda hezky napsalasmajlik - 47smajlik - 47

 
sharon
sharon - 3.8.2010 11:24

batum: smajlik - 68 Renee říká, že když nechce šukat , tak nemusí....smajlik - 68smajlik - 68smajlik - 68smajlik - 68

 
jelítko
jelítko - 3.8.2010 11:21

mashanka: ty to vždycky vystihneš i za mně smajlik - 47

 
batum
batum - 3.8.2010 11:17

smajlik - 31Děvče,děvče po padesátce to svádět na přechod,na výkyvy peněz,nechuť co to je, není tam ještě to, že jsi přibrala na váze a jseš líná.Začínáš přemýšlet na volovinách a podstatné ujíždí.
Máš přece srdce, máš ráda a to jde samo,je potřeba si promluvit,vše si objasnit,není-li tam problém zdravotní.
Dovolit nevěru... co to je, kde to žiješ,copak si sebe nevážíš, vědomí,že leze po jiné a příjde domů a pak já, hrůza.
To, že přišel o peníze,zase to vyřešíte,jste spolu 25let,ty jseš bez viny, proč neřešíte problémy společně.
Kdyby ti bylo 20let, tak řeknu holka nezkušená, neví co chce.
Dojděte si do společnosti,bavte se a žijte, sex příjde sám,když máš ráda a stejně si svého manžela i potom všem vážíš.
Držím palce a buď rozumná.Někdy stačí, jen vedle sebe ležet,zarochat se do podpaží a mít vedle sebe oporu,člověka, který mě milije.

 
sharon
sharon - 3.8.2010 11:07

Viv :o): smajlik - 47

 
Viv :o)
Viv :o) - 3.8.2010 11:02

Clovek nemusi delat kdyz neco nechce, norma v tomhle podle me neexistuje a clanky o sexualne aktivni starsi generaci podle me muzou lidi jen zbytecne stresovat a pridelavat pseudoproblemy. Ale pokud jsem s nekym ve vztahu a na tom vztahu mi zalezi a neni mi jedno co si mysli a po cem touzi ten druhy, tak rict "me to nebavi a nechci" je sice ok, z hlediska toho cloveka samostatne, ale je to pohled bez ohledu na toho druheho a v tom nezajmu jak to ma ten druhy vidim dost velkej zadrhel... a samozrejme nejde jen o sex, urcite se ten postoj ukazuje i v jinych oblastech, bud se to pak prevrhne ve valku o moc anebo to bude cele o lhostejnosti... smajlik - 26

 
sharon
sharon - 3.8.2010 10:56

Renee: 10:53smajlik - 76......tak o tomhle s tebou diskutovat nemusím, že ne ?........šukáš možná ty , ale já se miluju....smajlik - 68

 
Renee
Renee - 3.8.2010 10:53

sharon: A co si myslíš? Že šukat se musí vždy a za všech okolností, i když se nechce? Vlastně už vím, to je ta výhoda manželství smajlik - 16 Že si můžeš zašukat, i když nechceš smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34

 
Renee
Renee - 3.8.2010 10:52

To bylo samozřejmě pro sharon, omluva

 
sharon
sharon - 3.8.2010 10:52

Renee: však jo, však si to mysli, já si myslím něco jiného......smajlik - 64

 
Renee
Renee - 3.8.2010 10:46

Renee: Myslím, že když něco někoho nebaví, tak když to dělat nebude, nejspíš mu bude líp než naopak smajlik - 64

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-69
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146505.
Archiv anket.