Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Sex v těhotenství. Je normální, že ho odmítám?

Sex v těhotenství. Je normální, že ho odmítám?

Jsem těhotná, nyní právě v pátém měsíci. Vše probíhá naprosto v pořádku, cítím se dobře, žádné problémy nemám a doufám, že to tak zůstane až do konce. Jediné, co mne trápí, je má absolutní nechuť k intimním hrátkám, což velmi nelibě nese můj manžel.

Vím, že asi dělám chybu a měla bych se alespoň občas překonat, ale nemůžu si pomoct, představa sexu a jakýchkoli praktik je mi momentálně doslova odporná. Dá se říct, že kromě pár výjimek, kdy jsem to doslova přetrpěla, jsme s manželem od začátku mého těhotenství nic neměli.

První asi tři měsíce mi bylo špatně, což je normální a muž mou sexuální abstinenci toleroval a nijak nenaléhal. Pak se mi žaludek uklidnil, nevolnosti přestaly a já se začala cítit dobře. Manžel se radoval, že obnovíme i náš intimní život, já jsem však zjistila, že mne vůbec neláká.

Nechci, aby mne líbal, představa vzájemného orálního sexu je pro mne příšerná, samotná soulož taktéž. Odtahuji těhotenstvíse od něj při každém náznaku něhy, mám strach, že by chtěl „něco víc“. Vím, že tím manžel dost trpí, už není tak ohleduplný a tolerantní jako dřív, ale začíná dost naléhat. Tvrdí, že je to něco v mé hlavě a musím s tím bojovat, nepodléhat tomu.

Jenže to se lehko řekne. Sama sobě v tomhle ohledu moc nerozumím. Vždycky jsem se milovala ráda. Překvapilo mne, že jsem se po zjištění těhotenství stala v podstatě frigidní ženou. Doktor, ke kterému chodím, mi řekl, ať se tím netrápím, prý se to v těhotenství někdy stává, po porodu se pak zase všechno vrátí zpátky do starých kolejí.

Jenže manželovi tohle vysvětlení nestačí. Připadá si odstrčený na vedlejší koleji, doslova mi řekl, že se cítí zle, jakoby splnil svou oplodnitelnou funkci a dál byl k nepotřebě.

Je mi to líto, nerada bych, aby byl náš vztah narušený, případně aby, nedejbože, si manžel našel uspokojení někde jinde. Mockrát jsem zkoušela se přemoci, vyhovět mu, ale nejde mi to. Neuvolním se, jsem stažená, vynervovaná, plná odporu. Mám ho ráda, miluji ho, ale jakmile mne začne už jenom líbat, dělá se mi zle.

Je to normální? Stalo se v době těhotenství některé z vás něco podobného? Jak dlouho to trvalo? Je možné, že se to ještě zlepší? Nebo se mám připravit na to, že to bude stejné až do porodu? A co potom? Jsem z toho docela nešťastná.

Rézi


12.1.2011   Rubrika: Erotika, milování   |   Komentářů 74   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Sex v těhotenství. Je normální, že ho odmítám?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-76
štoudev
štoudev - 12.1.2011 12:09

caira: myslím, že to ale je možné, že ho miluje, a přesto jí jeho doteky v tuto chvíli vadí, to jsou dvě rozdílné věci. Kdyby nebyla těhotná, asi by to bylo na nějakého odborníka, ale řekla bych, že teď její tělo ovládají hormony a až porodí, všechno se vrátí do normálu.
Já taky miluju mušle, ale mívám po nich žlučníkový záchvaty. Tak je nejím (většinou), ale to neznamená, že je nemiluju smajlik - 16 Asi je to blbej příklad, ale aspoň trošku to snad přiblíži její stav.

 
caira
caira - 12.1.2011 11:58

Renee: ahááááááááá
smajlik - 96
hmmm, tak to mam o platonický lásce jiný představy smajlik - 56
smajlik - 25smajlik - 24
to tam nějak nenacházim

 
Bellana
Bellana - 12.1.2011 11:56

Sofffie: Přesně tak. Měla jsem riziková těhotenství, tak jsme museli být velmi opatrní.

 
Renee
Renee - 12.1.2011 11:43

caira: Tak ho teď chvíli miluje platonicky, no a co smajlik - 25smajlik - 16

 
caira
caira - 12.1.2011 11:39

majucha: no nezlob se na mně, ale Tobě přijde normální, že v jednom článku napíš: miluji manžela a jeho doteky a polibky nesnesu. Tohle je zarážející, tohle by měla řešit, v tomhle směru by se měla probrat
To, že nechce sex, no tak nechce - ale budou si to muset nějat vyřešit oni dva. Ale ona odmítá partnera víc, než jen v sexu a to je podle mne problém.

 
Sofffie
Sofffie - 12.1.2011 11:39

Já jsem dělala ruční práci celé těhotenství, protože jsem se po prvním nezdaru bála o miminko. Přežili jsme to ve vzálemné lásce všichni. smajlik - 68

 
Renee
Renee - 12.1.2011 11:38

majucha: Přesně tak smajlik - 47

 
Renee
Renee - 12.1.2011 11:36

caira: Stav na léčení? To si protiřečíš, protože hned vzápětí píšeš, že není nemocná smajlik - 58
Ne, opravdu není nemocná a ani to není stav na léčení. Je prostě v jiném stavu a plno věcí cítí jinak. Připadá mi dost ujeté, aby se v tomhle stavu vláčela někde po pochybných sexuologických poradnách. Řekla bych, že má dost jiných starostí a věcí na práci. Těhotenství je stav dočasný, takže je vysoce pravděpodobné, že i tohle je stav dočasný. A pokud to ten manžel nepochopí, tak si o něm myslím své a pěkné to rozhodně není smajlik - 66

 
štoudev
štoudev - 12.1.2011 11:33

caira: úchvatné. To je jako říct arachnofobikovi nebo klaustrofobikovi, ať se proberou a hluboce zamyslí nad svým jednáním a ne aby to řešili tak, že se začnou pavoukům a stísněným prostorům vyhýbatsmajlik - 42. Zajisté si řeknou "to jsem byl ale blbej" a přestane jim to vadit.smajlik - 98

 
caira
caira - 12.1.2011 11:31

Florencie: já tě nevim, o vrzání sem nepsala
psala sem o výletech za pseudoláskou (lidně se může začít stýkat jenom s kamarádkou, která mu dá najvo jak je šťastná, že je s ní... klidně zpočátku bez sexu
každej chlap je ješitnej
a tohle je teda zásah do ješitnosti, chlapi nejsou ženský, nenechají klesnout sebevědomí po 0

 
caira
caira - 12.1.2011 11:28

Renee: a ještě ona není nemosná!!!
je jen těhotná
těhotenství není nemoc

napsala jsem, co si o tom mylsím, jako všechny tady
já bych se hodně rychle probrala, pak hluboce zamyslela a hodně rychle to začala řešit... ale ne řešit stylem, že mi i jeho dotyky a polibky budou odporné
chápu, že nechce sex - nechápu, že nechce blízkost otce svého dítěte (zvlášť jestli ho miluje, žije s ním a chce aby to tak zůstalo)

 
caira
caira - 12.1.2011 11:24

Renee: Florencie:
podle mých zkušeností z okolí to takhle funguje
i když mu "jenom" nedá, jde chlap jinak - a že to dělají i inteligentní chlapi.. (tím spíš, že jsou inteligentní se to ani okolí nikdy nedozví, absolutně si o chlapech nedělám iluze)
natož pak, pokud ji jsou odporné i dotyky
to je stav na léčéní

 
Florencie
Florencie - 12.1.2011 10:45

caira: velmi ohleduplné napsat těhuli, že když manželovi nedá, půjde si on vrznout jinam smajlik - 76

 
Kayty
Kayty - 12.1.2011 10:29

Když si to tak po sobě čtu, tak tohle Rézi asi slyšet nechtěla. Každá žena, každé těhotenství je velmi individuální. Někdo se změní v sexuální dračici, někdo ochladne. Partneři by si měli o takových věcech říkat a ne je držet v sobě. Pokud je partner chápavý, je to dobrá cesta. Pokud ne, tak na tohle radu nemám. Prvotně byste to měli zkusit VY DVA a pak případně odborníci.

 
Kayty
Kayty - 12.1.2011 10:24

Jsem zrovna těhotná (33tt) a sexu jsme měli všeho všudy 4x za celou dobu. Ne, že by nebyla chuť, ale můj partner má jaksi strach. Aby neublížil mně a nedej bože miminku. Sice ve srandě vykládá, že si už ani nepamatuje, jak se to dělá, ale akční není skoro vůbec. Když mám potřebu, tak ho musím skoro znásilnit. Chladný není vůbec, bříško hladí a povídá si s mimčem, tulí se, líbáme se. Jen ten sex prostě není, co býval. Už se těším, jak to zase po porodu a šestinedělí "rozjedeme" smajlik - 42.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-76
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146505.
Archiv anket.