Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Náš společný kamarád mě chce dostat do postele

Náš společný kamarád mě chce dostat do postele

Dostala jsem se ne vlastní vinou do obtížné situace. Už několik let se s manželem kamarádíme s jinou manželskou dvojicí. Jezdíme společně na dovolené, na výlety, zajdeme do kina, na večeři. Máme i stejně staré děti, takže jsme tak všichni spokojení. I já jsem donedávna byla.

Teď mám docela zamotanou hlavu a nevím, jak se zachovat. Od toho kamaráda jsem totiž dostala několikrát zopakovanou nabídku k intimnímu vztahu. Svěřil se mi, že ho jeho žena od porodu druhého dítěte už nepřitahuje, protože hodně přibrala a nic s tím nedělá, a že se do mne zamiloval. Trvá to prý už dva roky a nemůže si pomoct. Nechce rozbíjet ani naši, ani jejich rodinu, ale prý po mně hodně touží a myslí na mne prakticky neustále.

Když mi to řekl, pěkně mě to vyvedlo z míry. Já k němu nic jiného než přátelství necítím, s manželem máme skvělý vztah a nikdy bych ho nějakou avantýrou neohrozila. Tak jsem to kamarádovi řekla a považovala to za ukončené. On však ne. Své vyznání mi zopakoval ještě několikrát, pokaždé jsem ho jasně odmítla.

Jenže už to není jako dřív. Necítím se od té doby v jeho blízkosti dobře, nejraději bych ty naše společné rodinné aktivity zrušila. Jenže nevím, jak na to, protože říct těm druhým dvěma, co se stalo, by asi nebylo nejvhodnější.  Když to ale neřeknu a začnu se společným setkáním vyhýbat, tak to bude taky divné.kamarád

Co byste dělaly na mém místě? Uvažovala jsem, že to manželovi povím, jenže vždycky, když už jsem to měla na jazyku, tak jsem si to radši rozmyslela. Oni jsou velcí kámoši, znají se už od střední školy, nerada bych mezi ně vnesla nějaký spor. Taky pořád přemýšlím, jak té kamarádce citlivě naznačit, aby se sebou začala něco dělat. Je mi to dost hloupé, mluvit jí tímhle způsobem do života, ale mám obavu, že když její muž nepochodil u mne, ohlédne se jinde. A bohužel, v tomhle ohledu má pravdu, ona skutečně hodně přibrala, svěřila se mi, že váží sto třicet kilo. Jenže se už považuje za ztracený případ, má pocit, že takovou obezitu nemůže nikdy překonat.

Je mi z toho všeho nějak divně. Sama jsem nikomu nic neudělala, přesto trpím výčitkami svědomí. A vlastně ani nemám proč.

Míša


16.3.2012   Rubrika: Čtenářské příběhy   |   Komentářů 78   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Náš společný kamarád mě chce dostat do postele

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-79
jelítko
jelítko - 19.3.2012 16:17

rychlonožka: Co je to za kravinu? Vymejšlet si, že jsem nevěrná svýmu manželovi a ještě to řikat svini, převlečení za kamaráda? Vždyť ten by to okamžitě použil jako pomstu za to, že mu Míša pošramotila ego, tim, že se nechce nechat vojet. Proboha vztah dvou lidí je přece založen na důvěře. Normálně bych řekla svému příteli pravdu. Míša přece žádnou čest neztratila, tim, že jí někdo chce smajlik - 76

 
a....
a.... - 19.3.2012 10:43

rychlonožka: Tvé komentáře bývaly vcelku rozumné, co se s tebou děje?? Že by v důsledku klimakterických změn téma o sexu působilo jako rozbuška?smajlik - 42 Klídek, to se srovnásmajlik - 56
Nač vymýšlet konspirace, když stačí jedno prosté NE a už to nikdy neopakuj!

 
Renee
Renee - 19.3.2012 10:08

Stanik: smajlik - 47smajlik - 47

 
Renee
Renee - 19.3.2012 10:08

rychlonožka: Ty tvé nápady jsou takové..... náctileté smajlik - 42 Takhle se lidi chovají někde na střední, ne? Když už teda hrát divadlo a lhát, mám lepší nápad. Ať mu Míša při příští nabídce sexu řekne, že má AIDS. Nebo syfylis. On dá zaručeně pokoj smajlik - 16 A když to vytroubí jejímu manželovi? No a, tak Míša řekne, že to byla jen taková bžunda, a ať kamarád vysvětlí, jaktože to ví, že smajlik - 16 A že jestli manžel nevěří, ať si dojde na testy, jestli není nakažený.
Není to rychlonožko podobně dementní?

 
Stanik
Stanik - 19.3.2012 8:36

rychlonožka: hele neni jednodussi byt zamilovana do manzela a zadnyho dalsiho si ani nevymyslet? smajlik - 42smajlik - 55

 
Madietta
Madietta - 18.3.2012 23:08

rychlonožka: "Až tak od věci ten neslušný návrh není. Rodiny by zůstaly zachovány. Nejde mu než o ten sex."

Takže vlastně je to tak, že Míša by v zájmu zachování dvou rodin měla přestat dělat ciráty a kamarádovi dát, koza jedna nepřejícná smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34

 
Bellana
Bellana - 18.3.2012 22:26

rychlonožka: Nenapadlo tě, že když chlapovi řekne, že je nevěrná svému muži, tak to ten chlap bude považovat za výzvu? Když může být nevěrná s jedním, tak proč ne i s ním? A že bude svoje návrhy stupňovat? To je to, co Míše vadí. Ty návrhy ji obtěžují a už neví, jak je zastavit, když prosté ne nefunguje. Některým lichotí, když je muži chtěji do postele, některé se bez takových návrhů obejdou, obtěžují je a zahánějí do kouta. Míša nejspíš patří k těm druhým. Tak nevím, co je špatného na tom, když neodbytnému nápadníkovi řekne pravdu - miluji svého muže a s nikým ho nepodvedu a s tebou už vůbec ne. Říct to manželovi je až poslední možnost. Ten, kdo se má stydět, je ten kamarád, ne Míša. Svádět ženu kamaráda nebo mažela kamarádky je ta největší sprosťárna, jaké se lze v přátelství dopustit.

 
rychlonožka
rychlonožka - 18.3.2012 21:50

Ano, ať je Míša čestná a pravdomluvná. Ať to řekne těm dvěma, co to ještě nevědí. To bude smršť. Zbytečná. Heřmánek nepiju a klidná jsem. I pobavená. My tu totiž dámy vpodstatě řešíme kulový. Pán nabídl opakovaně sex a opakovaně byl odmítnut. Tečka. My tu řešíme pocity a dohady zúčastněné Míšy. To ona rozmimrává situaci. Pán ji snad pronásleduje? Vyhrožuje jí? Uhání ji po telefonu? Nic takového není. Jsou jen úvahy, přemýšlení, obavy a divné pocity. Třeba už pro pána záležitost skončila? Chytrým řešením jsem svoji radu nenazvala. Idiotský nápad je poněkud přemrštěný výraz. Jdu si dát skleničku. Už jsem párkrát viděla, jak zcela nevinný a pravdomluvný partner byl smeten, ať se provinil či ne. Tady nejde o čestnost, o to, kdo je manipulátor. Co je lidstvo lidstvem, lidi prostě koukají jinam a když chtějí a mohou, využijí příležitosti. Až tak od věci ten neslušný návrh není. Rodiny by zůstaly zachovány. Nejde mu než o ten sex. A o ten jde v každé nevěře. Ovšem musejí chtít oba...pevně věřím, že to vyšumí a že on to už nezkusí...koho by bavilo být x krát odmítnut....Mezi námi, dámy, znáte přísloví o potrefených husách....fakt nemáte nic jiného na práci než vandrovat jedna do druhé...? Že vy jste pobouřeny tématem jako takovým a dosud jste nemanželský či nezávazný sex nezažily....? Nebo momentálně nezažíváte sex vůbec žádný? Není tohle vlastně problém celé diskuse...?

 
Verera
Verera - 18.3.2012 21:06

rychlonožka: Proč se zamotávat do lží? Zvlášť když ona naprosto nic neudělala. Ano, kamarád by měl vědět, že je zamilovaná a tudíž jí má pěkně rychle nechat na pokoji, protože stejně nemá šanci. Ale že je zamilovaná do svého manžela.

Když odmyslím to, že se mi příčí vymýšlet si zbytečně lži, tak by se při tom tvém navrhovaném řešení taky mohlo stát, že kamarád bude uražen a napráská to manželovi. Když se bude Míša bránit, že si to vymyslela kvůli návrhům kamaráda, tak jednak manžel nepochopí, proč by něco takového vůbec měla dělat, může to považovat za křivé obvinění ve snaze zatajit milence a už mu to bude vrtat v hlavě.
Protože pokud je někdo naprosto nevinný,proč by si vymýšlel složité lži.

 
Madietta
Madietta - 18.3.2012 19:36

rychlonožka: ale prosímtě, udělej si heřmánkový čaj, ten tě zklidní. Co jsi navrhla jako "chytré" řešení, považuju za manipulativní a křivé a hlavně úplně zbytečné jednání, skutečně idiotský nápad nehodný dospělého člověka. O tobě osobně nevím a nesoudím vůbec nic.

 
rychlonožka
rychlonožka - 18.3.2012 19:28

Jo, jsem manipulátorka a lhářka...až teď jsem si to uvědomila a děkuji za to, že mi tu někdo povolaný otevřel oči...už chápu...proč ode mě utekli všichni, co měli nohy.....muži, děti, milenci, ženáči, kolegové z práce, mé jednorázovky, nabrané na jednorázovku po barech....jsem tak šťastná, že tu mám tak zdatné diskutérky, které jsou předurčeny k tomu, dělat z nás špatných lepší lidi. Nyní, kdy jsem pochopila, že jediným možným řešením je, požalovat manželovi a ženě společného kamaráda a počkat, až se čtveřice totálně rozeštve a zároveň se modlit, aby někdo z těch tří neřekl...ale není to snad nakonec ona, kdo se pokoušel kamaráda svádět, nebylo to náhodou jinak, proč máme věřit jí....takže nyní můžu z této diskuse odejít někam jinam a pracovat na svém polepšení. Naše Míša má manžela a potencionálního nápadníka...některá nemá ani jedno, viďte, dámy....ovšem vinit někoho ze závisti...to bych si nedovolila...mravnost a pravdomluvnost nadevše.....takže si jdu udělat fajn večer s tím svým současným...než mi taky zdrhne...a těm, které baví napadat ostatní pro názory, s nimiž zrovna nesouhlasí, vzkázat jedno...sežerte se, dámy.

 
thePlacheck
thePlacheck - 18.3.2012 17:04

No jo ,kamarád taky rád ,ale je otázka jak to myslí.,jestli nějaká jednorázová akce jen na přechucení nebo nebo nějaký trvalý vztah.Každopádně by měla odmítnout,bo jak se jí to zalíbí tak je průůůůser!!!

 
Madietta
Madietta - 18.3.2012 11:37

rychlonožka: no páni, takovou ženskou bych chtěla, zákeřnou a prolhanou, to musí být terno! smajlik - 20

 
Bellana
Bellana - 18.3.2012 10:44

rychlonožka: smajlik - 20 Ví tvůj, že jsi lhářka a manipulátorka? Nebo žádného nemáš? Proč se dospělí lidé nemohou chovat dospěle? smajlik - 26

 
rychlonožka
rychlonožka - 18.3.2012 9:11

Možná pitomý...ale jistě účinný. Chlap se nebude pokoušet o někoho, kdo je zamilovaný...tam odhadne, že to nemá šanci...a dá pokoj. A kdyby to i vykecal....myslím, že Míša s fajn vztahem s mužem z toho může vyváznout se ctí, aniž by kamaráda práskla....co že to ten Pepa povídal, Franto....že já někoho mám....hele až přijdou...tak se ho na to optáme...kdoví, co kde slyšel....ostatně....kdy já bych si asi někoho našla....když máme tolik společných zájmů....no uznej....a že bych rozebírala s Pepou Franto nějaké intimnosti....to nepadá do úvahy....jsem ráda, že tě mám a nestojím o jiný vztah....do očí on to přede všemi neřekne...protože potom bys mu musela říct...jen pěkně pověz Pepo od začátku...jak to bylo....a ten rozhovor bych si nahrála...až to pepovi budu říkat jako odmítnutí jeho dvoření.....a pak ať si mijel Pepa nese následky u kamaráda i ženy, jak umí!

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-79