Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Náš společný kamarád mě chce dostat do postele

Náš společný kamarád mě chce dostat do postele

Dostala jsem se ne vlastní vinou do obtížné situace. Už několik let se s manželem kamarádíme s jinou manželskou dvojicí. Jezdíme společně na dovolené, na výlety, zajdeme do kina, na večeři. Máme i stejně staré děti, takže jsme tak všichni spokojení. I já jsem donedávna byla.

Teď mám docela zamotanou hlavu a nevím, jak se zachovat. Od toho kamaráda jsem totiž dostala několikrát zopakovanou nabídku k intimnímu vztahu. Svěřil se mi, že ho jeho žena od porodu druhého dítěte už nepřitahuje, protože hodně přibrala a nic s tím nedělá, a že se do mne zamiloval. Trvá to prý už dva roky a nemůže si pomoct. Nechce rozbíjet ani naši, ani jejich rodinu, ale prý po mně hodně touží a myslí na mne prakticky neustále.

Když mi to řekl, pěkně mě to vyvedlo z míry. Já k němu nic jiného než přátelství necítím, s manželem máme skvělý vztah a nikdy bych ho nějakou avantýrou neohrozila. Tak jsem to kamarádovi řekla a považovala to za ukončené. On však ne. Své vyznání mi zopakoval ještě několikrát, pokaždé jsem ho jasně odmítla.

Jenže už to není jako dřív. Necítím se od té doby v jeho blízkosti dobře, nejraději bych ty naše společné rodinné aktivity zrušila. Jenže nevím, jak na to, protože říct těm druhým dvěma, co se stalo, by asi nebylo nejvhodnější.  Když to ale neřeknu a začnu se společným setkáním vyhýbat, tak to bude taky divné.kamarád

Co byste dělaly na mém místě? Uvažovala jsem, že to manželovi povím, jenže vždycky, když už jsem to měla na jazyku, tak jsem si to radši rozmyslela. Oni jsou velcí kámoši, znají se už od střední školy, nerada bych mezi ně vnesla nějaký spor. Taky pořád přemýšlím, jak té kamarádce citlivě naznačit, aby se sebou začala něco dělat. Je mi to dost hloupé, mluvit jí tímhle způsobem do života, ale mám obavu, že když její muž nepochodil u mne, ohlédne se jinde. A bohužel, v tomhle ohledu má pravdu, ona skutečně hodně přibrala, svěřila se mi, že váží sto třicet kilo. Jenže se už považuje za ztracený případ, má pocit, že takovou obezitu nemůže nikdy překonat.

Je mi z toho všeho nějak divně. Sama jsem nikomu nic neudělala, přesto trpím výčitkami svědomí. A vlastně ani nemám proč.

Míša


16.3.2012   Rubrika: Čtenářské příběhy   |   Komentářů 78   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Náš společný kamarád mě chce dostat do postele

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-79
Speedy
Speedy - 18.3.2012 0:27

Madietta: souhlassmajlik - 9

 
Madietta
Madietta - 17.3.2012 22:49

rychlonožka: no to je ale pitomý nápad.

 
Anahir
Anahir - 17.3.2012 11:13

Kamarád kamarádovi neleze po manželce. Může se mu manželka líbit, tomu se zabránit nedá, ale tohle se prostě nedělá, pokud mu záleží na přátelství. Jemu na tom nezáleží, takže otázkou je, jestli je fér, že manžela necháváš v bludu jakého má kámoše a on je to ve skutečnosti podrazák.
Manželovi bys to říct rozhodně měla. Ten kamarád když ti nechce dát pokoj a mozek mu zatemnil sex s Tebou, tak aby jednou nenastala situace, kdy se mu zatemní mozek úplně a znásilní Tě. Zdá se to postavené na hlavu, ale stává se to. Pak budeš mít zničený život až do smrti. A nejen Ty. Poznamená to i Tvého muže, kamarádku.... všechny.
A kdyby se manžel dozvěděl, že to víš, že po tobě kamarád jede od někoho třetího, neumím si představit, jak bys vysvětlila, žes to neřekla. Nevěř, že to chlap pochopí, když mu jde o to, že jeho ženu chce do postele jiný a ona mlčí, nic neřekne. A dozvědět se to může - někde se ten kamarád lízne, vykecá své touhy, svěří se....a neštěstí je hotové. A ty z toho už nevybruslíš. Důvěra bude narušená.
Dnešní mobilní telefony umožňují nahrát si rozhovor, takže pokud by manžel nemohl uvěřit (i to se stává), máš důkaz. Je to laciné, ale účinné.

 
Bellana
Bellana - 17.3.2012 9:35

rychlonožka: Tohle bych nedělala. Když mě takto obtěžoval můj kamarád, tak jsem mu řekla, že prostě nevěru neuznávám, že miluji svého muže a že rozhodně nevěrná nebudu s ním ani s kýmkoliv jiným. Kdyby s tím nepřestal, přestala bych se s ním stýkat. Ale to byl jen můj kamarád, a mým manželem se neznal. Tohoto bych upozornila na to, že tohle se kamarádům nedělá a že svůj problém s impotencí má řešit se svojí ženou a mě do toho netahat. Kdybych náhodou chtěla lhát, abych se chránila, tak bych mu řekla, že jsem si jeho návrh nahrála, tak ať se neopováží manželovi říct nějakou lež.

 
rychlonožka
rychlonožka - 17.3.2012 6:57

Není sice asi moc fér, co Ti poradím, ale Tvůj probém by Ti mohlo vyřešit asi jedině to, že se nadbíhajímu kamarádovi prostě přiznáš, že máš přítele a jsi zamilovaná. Tvůj manžel-není problém-o něm společný kamarád ví. Ovšem někdo jiný-by ho měl spolehlivě odradit. Jen pozor, aby to nepráskl doma a jeho žena to nedonesla Tvému muži. Pak by se Tvoje zbraň otočila proti Tobě. A to bys musela se všemi s pravdou ven. Vyšla bys z toho ale snad lépe, než když práskneš kamaráda jeho ženě nebo tvému muži.A do vztahu obou manželských kamarádů bych se nemíchala. Ať si to vyřeší spolu.Ostatně to dítě je jejich společné.

 
Renee
Renee - 17.3.2012 0:31

Stanik: Neznám tady moc llidí a tebe už vůbec ne. Ale z toho, co jsem stačila pochytit, mi přijde, že máš z té bývalé vyšší váhy dodnes nějaký podivný mindrák, nebo jak to nazvat. V každé diskuzi, kde se probírá váha, nezapomeneš zdůraznit, jak jsi taky byla silnější a jak bys to už nesnesla a jak ti k tomu pomohli psi. Často taky psy doporučuješ těm, co jsou při těle. A zároveň ty nehubené docela ošklivě shazuješ, třeba tím poukazováním na to, že se jejich manžel bude zaručeně poohlížet jinde - po hubených.
Jenže víš co, on život není tak černobílý. Ne všichni tlustí jsou podřadní lidé bez vůle a disciplíny a ne všichni muži opouští ženy kvůli váze. Přeju ti, aby tě nic zlého nepotkalo, a to ani když zůstaneš hubená, a ani když náhodou ne smajlik - 42smajlik - 45

 
Stanik
Stanik - 16.3.2012 16:15

Kadla: zy by? smajlik - 42smajlik - 34smajlik - 34

 
Kadla
Kadla - 16.3.2012 16:09

Stanik: Však variabilita a flexibilta, to se dnes cení smajlik - 34. Pořád se o tom všude píše smajlik - 16

 
Stanik
Stanik - 16.3.2012 15:45

Kadla: no..souhlasim spis Nikou, leda by ale mela jen mensi nadvahu.. jak je to od 85 vejs pri prumerne vysce 170.. tak uz si to prso pan muze uplacat kde chce.. treba na zadechsmajlik - 42

 
sevenofnine
sevenofnine - 16.3.2012 15:28

na Tvém místě bych to manželovi řekla hned po prvním návrhu a pak bychom spolu něco vymysleli (pravděpodobně by mu dal do zubů). Bála bych se, že se chlapi někde nalijí a "kamarád" nakecá blbiny ... nechápu proč se snažíš krýt darebáka i přes to, že Tebe to může zničit. Až to praskne a časem to praskne tak pochybuji, že on to vezme na sebe ... navíc to, že si to necháváš pro sebe může brát jako, že váháš. Kamarádce bych neřekla nic, zasáhování do cizích vztahů se mi příčí.

 
Kadla
Kadla - 16.3.2012 15:22

Á, až teď vidím, že Nika 1 už mě předběhla s odpovědí smajlik - 16

 
Kadla
Kadla - 16.3.2012 15:21

Stanik: No přece, otočí se za tou, která má větší kozy, to dá rozum, ne? smajlik - 34

 
Petruša
Petruša - 16.3.2012 15:17

jinak být na místě Míši, ještě jednou bych se snažila toho kamaráda usměrnit a pokud by mu toopět nedocvaklo, tak bych to manželovi řekla (pokud není ten typ že by mi ještě řek že zato můžu sama, že se před nim nějak nakrucuju nebo tak něco smajlik - 63)

 
Petruša
Petruša - 16.3.2012 15:14

PEGG: já taky. Mam kamarádku, je "prostorově výraznější" jak o sobě sama říká (130kg teda nemá) a dle mě je krásná a přitažlivá (její manžel je hodnej a řekla bych velmi pěknej chlap. Hubenej) Ona teda teď začala hubnout, ale i tak... Prostě jí to moc sluší i s těmi kily

 
Nika1
Nika1 - 16.3.2012 14:43

Stanik: Za tou, která má přece větší smajlik - 74smajlik - 68. Platí to ale v případě menší nadváhy, za obézní se holt neotočí.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-79
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 148385.
Archiv anket.