Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Náš společný kamarád mě chce dostat do postele

Náš společný kamarád mě chce dostat do postele

Dostala jsem se ne vlastní vinou do obtížné situace. Už několik let se s manželem kamarádíme s jinou manželskou dvojicí. Jezdíme společně na dovolené, na výlety, zajdeme do kina, na večeři. Máme i stejně staré děti, takže jsme tak všichni spokojení. I já jsem donedávna byla.

Teď mám docela zamotanou hlavu a nevím, jak se zachovat. Od toho kamaráda jsem totiž dostala několikrát zopakovanou nabídku k intimnímu vztahu. Svěřil se mi, že ho jeho žena od porodu druhého dítěte už nepřitahuje, protože hodně přibrala a nic s tím nedělá, a že se do mne zamiloval. Trvá to prý už dva roky a nemůže si pomoct. Nechce rozbíjet ani naši, ani jejich rodinu, ale prý po mně hodně touží a myslí na mne prakticky neustále.

Když mi to řekl, pěkně mě to vyvedlo z míry. Já k němu nic jiného než přátelství necítím, s manželem máme skvělý vztah a nikdy bych ho nějakou avantýrou neohrozila. Tak jsem to kamarádovi řekla a považovala to za ukončené. On však ne. Své vyznání mi zopakoval ještě několikrát, pokaždé jsem ho jasně odmítla.

Jenže už to není jako dřív. Necítím se od té doby v jeho blízkosti dobře, nejraději bych ty naše společné rodinné aktivity zrušila. Jenže nevím, jak na to, protože říct těm druhým dvěma, co se stalo, by asi nebylo nejvhodnější.  Když to ale neřeknu a začnu se společným setkáním vyhýbat, tak to bude taky divné.kamarád

Co byste dělaly na mém místě? Uvažovala jsem, že to manželovi povím, jenže vždycky, když už jsem to měla na jazyku, tak jsem si to radši rozmyslela. Oni jsou velcí kámoši, znají se už od střední školy, nerada bych mezi ně vnesla nějaký spor. Taky pořád přemýšlím, jak té kamarádce citlivě naznačit, aby se sebou začala něco dělat. Je mi to dost hloupé, mluvit jí tímhle způsobem do života, ale mám obavu, že když její muž nepochodil u mne, ohlédne se jinde. A bohužel, v tomhle ohledu má pravdu, ona skutečně hodně přibrala, svěřila se mi, že váží sto třicet kilo. Jenže se už považuje za ztracený případ, má pocit, že takovou obezitu nemůže nikdy překonat.

Je mi z toho všeho nějak divně. Sama jsem nikomu nic neudělala, přesto trpím výčitkami svědomí. A vlastně ani nemám proč.

Míša


16.3.2012   Rubrika: Čtenářské příběhy   |   Komentářů 78   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Náš společný kamarád mě chce dostat do postele

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-79
Minda
Minda - 16.3.2012 1:48

Modroocka ma pravdu, taky bych to manzelovi rekla. Jaky je to kamarad, kdyz mu chce osukat manzelku?!

 
modroočka
modroočka - 16.3.2012 1:34

Já bych to manželovi řekla, nechť si to pánové vyřídí spolu, když Tvé odmítání není bráno na vědomí.
A ... v každém případě bych ukončila přátelství.
(Stalo se mi to kdysi... a ušetřila jsem si "pohled na jeho pravidelné zálety", nakonec se rozvedli po 25 letech...)
Jeho ženě poraď dietologa... klidně můžeš říci, že jsi slyšela, že její manžel po ní netouží. Třeba jí to nastartuje.
V každém případě pravidelné malé porce jídla (2 nebo 3 h intervaly) zcela určitě zaberou, navíc metabolismus začne spolehlivě pracovat...
Přeji hodně štěstí.

 
sallie
sallie - 16.3.2012 0:21

přesně jako Mtrola - nestačí odmítnout nabídku, řekni mu, že už o tom nechceš slyšet a že bys byla ráda, kdyby to tímto skončilo a už jsi o tom neslyšela v rámci zachování vašeho přátelství. Výčitkami netrp, ty jsi nic neprovedla.
S manželkou by měl promluvit on sám - pokud má v manželství problém, tak ten se rozhodně nevyřeší nevěrou....
... pokud s tím chceš něco dělat ty, co kdybys kamarádku někam vytáhla. Nemusí to být hned na tříhodinový trénink zumby (tam se s takovou nadváhou spíš zmrzačí, než že by si nějak pomohla), ale zajděte si spolu třeba na kosmetiku nebo ke kadeřníkovi - prostě začít takovou tou všeobecnou péčí o sebe - a i obézní ženská může mít pěkný účes a být namalovaná a vypadat šik... s nadváhou bude muset něco dělat ona sama - ovšem s odborníkem - STOB, výživového poradce atd. I s pohybem bude muset být opatrná, aby si nezničila klouby - takže chůze, plavání, možná cyklistika - ale vše pomalu a opatrně...

 
surika7
surika7 - 16.3.2012 0:08

Řekni mu to důrazně, že nic takového nepřipadá v úvahu a nedá-li pokoj ukončíš přátelství i za cenu pravdy !!! On dá přestane, nic by nezískal - ani tebe a ještě by možná ztratil manželku !!!

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-79
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127864.
Archiv anket.