Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Dá se vydržet ve vztahu bez sexu? Nechce se mnou spát.

Dá se vydržet ve vztahu bez sexu? Nechce se mnou spát.

Je mi dvaačtyřicet let, manžel je o šest let starší. Nemáme mezi sebou žádné problémy, v podstatě všechno nám klape, až na jednu věc: náš sexuální život. V posledních dvou letech manželův zájem o milování postupně klesal, až jsme dospěli do fáze, kdy spolu prakticky nespíme.

Jsem z toho moc smutná, chybí mi to. Manžela miluji, máme spolu dvě děti a oba dva se snažíme vytvořit jim hezké zázemí. S mužem se spolu dokážeme bavit o čemkoli, na všech důležitých věcech se shodneme, jakmile ale přijde z mé strany řeč na sex, odmítá se mnou komunikovat.

Už před delší dobou, kdy jsem zaznamenala jeho sníženou potřebu, jsem se snažila zjistit, co za tím může být. Zda nemá nějaké starosti, případně intimní problémy. Prý nic takového, tvrdí, že ho to prostě už nějak nebaví. Ptala jsem se ho, zda není nějaká chyba ve mně, jestli mu něco nezačalo vadit, to prý také ne. Nemám prý na něj naléhat, takhle to zkrátka má a čím víc budu tlačit na pilu, tím víc mu to zprotivím.

Za poslední tři čtvrtě rok jsme spolu spali pouze dvakrát a to jsem ho musela skoro znásilnit. Zajímavé je, že nakonec si to hezky užil, líbilo se mu to, neměl žádné problémy s erekcí či něco takového. Myslela jsem si, že ho to třeba nakopne a začne to vyžadovat častěji, ale nestalo se. Sám od sebe nezačne, už dokonce odmítá i nesexuální tělesný kontakt. Nepohladí mě, nepolíbí, když chci pohladit já jeho, odtáhne se.

Je mi z toho hrozně, protože jinak je to opravdu skvělý chlap. Netuším, co za jeho postojem vězí, protože pro něj jsou hovory na toto téma absolutní tabu. Nic mu není, nemám pátrat, už vůbec ho nemám posílat k žádným doktorům a psychologům, protože není důvod, aby k nim chodil. Když namítnu, že i já mám své potřeby a zda mu jeho postoj připadá vůči mně fér, pokrčí rameny a mlčí. Tak reagoval i na to, když jsem mu jednou v návalu emocí řekla, že si koleduje, abych si našla milence.

Jsem v koncích. Zcela vážně začínám uvažovat, že si někoho čistě na ten sex najdu. Jen nevím, jak bych to ustála. Nikdy jsem nevěrná nebyla, příčí se mi to takhle ho podvádět. Taky mám strach, abych se do případného milence nezamilovala, prý se to ženám často stává, že se jim ty city do toho přimíchají. A já cíťa jsem, vlastně si ani nedokážu představit, jak s někým spím a nic k němu necítím. Nechci ohrožovat naši rodinu, vůči dětem by to nebylo fér.

Jenže co teď? Smířit se s tím, že budu do konce života žít v celibátu? Neporadíte mi, jak na toho mého muže, aby se trochu vzchopil a začal se v tomto ohledu chovat zase jako chlap? Dřív to mohl mít pomalu denně a teď je jak vyhořelej, bez zájmu. Ještě mu není padesát, přece není tak starej. Navíc vím, že problémy se vzrušivostí nemá. Může být prostě jen línej? A je vůbec reálné, aby existoval chlap, který nesouloží, protože je na to línej, ačkoli má doma ženu, která by se milovala ráda?

Soňa


28.7.2020   Rubrika:   |   Komentářů 85   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,5/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Dá se vydržet ve vztahu bez sexu? Nechce se mnou spát.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-82
anitech
anitech - 29.7.2020 16:05

Barča Z: zapomněla jsi na řlánek o vánočním cukroví v receptech. Ještě pár týdnů a bude opět aktuálnísmajlik - 68

 
sharon
sharon - 29.7.2020 15:00

catcat: smajlik - 47smajlik - 34

 
Barča Z
Barča Z - 29.7.2020 12:12

catcat: Tak to je pravda,lepsi nez nic.Lepsi nez ""Zemrel Karel Gott,mistre dekujeme""smajlik - 68

 
catcat
catcat - 29.7.2020 11:54

No booože, tak je to opsaný. Lepší než šikana v prácismajlik - 27

 
Barča Z
Barča Z - 28.7.2020 22:05

mariena: jj,neco takoveho tam bylo.

anitech: Za pul roku si bude stezovat,ze si nasla milence a ze se z nej vyklubal sexualni maniaksmajlik - 68smajlik - 68smajlik - 68

 
mariena
mariena - 28.7.2020 21:34

Já jsem podobný článek četla na Seznamu nedávno.Nemělo by se opisovat téměř slovo od slova.

 
anitech
anitech - 28.7.2020 21:02

Barča Z: a za toho půl roku, co tu článek zase bude viset si ta dotyčná už jistě poradí samasmajlik - 68

 
Barča Z
Barča Z - 28.7.2020 20:39

anitech: smajlik - 75Ono je uplne jasne ,ze tu zadna sexualne flustrovana pani Sona neceka na nase nazory a ze clanek je odnekud opsany.smajlik - 1

 
kacenka
kacenka - 28.7.2020 20:09

anitech: není potřeba Soně nadávat do nán...vibrátor Soňu nepohladí, nepolíbí...je mladá na to, aby žila v celibátu. Soňu chápu, poradit jí nedokážu, ale nechtěla bych takhle žít, taky by mě to chybělo. Znám chlapy po padesátce, a není jich málo, kteří by chtěli sex klidně každý den. Blbé je, že jí nechce říct důvod. Soni, držím palce, ať se to vyřeší. Milenec by byl možná začátek konce.

 
anitech
anitech - 28.7.2020 19:51

To jsou problémy , bože dobrý smajlik - 76Tak si kup vibrátor náno smajlik - 64

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-82
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76867.
    Archiv anket.