Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Milenec mě drží v šachu. Pěkně jsem si naběhla.

Milenec mě drží v šachu. Pěkně jsem si naběhla.

Vlastní vinou jsem se ocitla ve velmi nepříjemné situaci. A nevím, jak z ní ven. Nevím, jestli mi dokážete poradit, spíš si myslím, že to od vá pěkně schytám (a právem). Ale aspoň se ze všeho vypíšu, když už nic jiného.

Je mi dvaačtyřicet, jsem vdaná dvacet let, máme jedno dítě, dceru, která chodí na střední školu. Manželství máme hezké, muž je dobrk každým coulem, nikdy mi nic nechybělo. Citově ani materiálně. Slušně vydělává, má nás obě moc rád, jestli občas proběhne nějaká menší hádka, vždycky je to kvůli nějaké malichernosti.

Nevím, co to do mě vjelo. Možná mi chybělo v ivotě nějaké vzrůšo a ta domácí pohoda mi začínala trochu vadit, těžko říct. Před necelým rokem jsem si prostě našla milence. O osm let mladšího, svobodného kluka. Najednou jako bych omládla, můj život zase získal nějaký náboj.

Scházeli jsme se tak jednou, dvakrát do týdne u něj doma, manželovi nevadilo, že chodím pravidelně večer pryč, nikdy jsme jeden druhému nedělali stíhačku. Spokojil se s tím, co jsem mu řekla – že jdu s kamarádkou na skleničku, zaplavat si, na koncert, prostě cokoli. Měla jsem tedy volné pole působnosti a opravdu jsem si užívala. Vůči mužovi jsem samozřejmě cítila výčitky, ale vždycky jsem se ukonejšila tím, že co oči nevidí to sdrce nebolí a jelikož můj milenecký vztah byl přísně utajovaný, živé duši jsem o něm neřekla, nehrozilo, že by se manžel něco dozvěděl.

Jenže jak praví to moudré přísloví o tom stromě, co nerpste do nebe i já jsem narazila.

Před asi třemi měsíci začal můj vztah s milencem poněkud skřípat. Jemu už nestačilo, že se vídáme jednou, dvakrát do týdne, chtěl víc. Začal naléhat, usilovat, bombardovat mě smskami i v době, kdy věděl, že jsem doma s manželem. To už na mě bylo moc a chtěla jsem to ukončit, protože domluvy nepomáhaly. Říkal, že zjistil, jak moc mě miluje a představa, že jsem v posteli se svým mužem, že mu vařím, peru, že s ním trávím večery a víkendy, ho neskutečně drásá.

Zkusila jsem s ním rozumně promluvit, řekla jsem mu, že bude lepší, když náš vztah ukončíme, že by si měla najít jinou přítelkyni, maldou, svobodnou, se kterou bude moct založit rodinu. Jenže to jsem si dala. Ztropil mi doslova hysterickou žárlivou scénu a prohlásil, že jestli se s ním rozejdu, oznámí mému manželovi, kam jsem v tom uplynulém roce po večerech chodila. Důkazy na to má, v mobilu zprávy a i nějaké fotky.

Je to pro mě hrozná situace. Nechci zničit manželství, nechci ublížit mému hodnému manželovi a ani dceři, kterou by toto vše samozřejmě hodně zasáhlo. Bojím se, že ten můj mlaďoch by byl schopen svou výhrůžku splnit. A tak zatím ten vztah s ním nějak udržuju, ale už to není ten „drajv“, co to býval, naopak, nesmírně mě to vyčerpává. A úplně nejvíc mě štve, když si uvědomím, že jsem si to všechno zavinila sama a teď mě drží v šachu jedno nevyzrálý ucho.

Co s tím? Jak z toho ven? Možná by bylo nejlepší se mu ěnjak zprotivit, nebo šikovně navlíknout seznámení s nějakou slečnou. Ale jak to všechno provést?

Kristýna


21.4.2017   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 86   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Milenec mě drží v šachu. Pěkně jsem si naběhla.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-86
rychlonožka
rychlonožka - 25.4.2017 15:56

A proč by tu některá nemohla napsat, že se jí bývalý přítel nechtěl vzdát a jaké s tím měla potíže...? To musí být strašné, když člověka někdo tlačí někam, kam nechce. Vztahy začínají a končí, každému se to x krát za život může stát. Když chce jeden pokračovat a druhý ne, je to blbé. Lidi mají ten talent hledat ve věcech, co tam není. Jako ženská jsem kolikrát byla svědkem situace, odkud bych nejradši zčerstva vymázla. Jednou jsem slyšela hovor na pracovišti, kdy kolegyně před ostatními doznala, že je nově zamilovaná. Jedna z těch tří to totiž nevěděla, ty další dvě jsme to věděly, ale nemluvilo se o tom. taky co, jeden den vztah je, druhý den být nemusí. Ta, co to nevěděla, se divila a ta, co už to věděla, si švihla - TO VÍŠ, TA SI VÍ RADY...! kdybych dotyčnou neznala, řekla bych si, rajda, střídá chlapy jako ponožky...Ale v tomhle případě...to bylo něco tak ošklivého, hotová podpásovka. Nečekala jsem to ani já, ani ty zbylé dvě. Takže asi tak.
Aha, Tys myslela nevěru, že by tady někdo jako ozřejmil. No a i kdyby. Ono to existuje, bylo to před námi, bude to i po nás. Ale je to jako klacek do vosího hnízda, že. To je pouze následek. něčeho, co asi nefungovalo, jak mělo. Ostatně, z jedné nevěry znám fakt kvalitní manželství. Známým to na první pokus nevyšlo. Zatímco paní nevěrníka se přizpůsobila, manžel nevěrné ženy dělal psí kusy. A nebylo mu to nic platné. Ti dva jsou spolu dodneška.

 
sharon
sharon - 25.4.2017 15:32

rychlonožka: promin ale ty máš dojem že TADY někdo napíše že si něco podobného prožil ????..............nebuď bláhová , to by si to tu schytal , v lepším připadě by byl člověk nazván..děvka........smajlik - 63.....................

 
rychlonožka
rychlonožka - 25.4.2017 15:03

Kdybych tu situaci tady mohla shrnout, vyvinulo se to sice směrem, který nikomu neprospěje, ale zase docela logicky. Problém nás žen, šťastných i nešťastných je totiž tady: my místo abychom se držely konkrétní situace - Kristýna se ptá, jak má svoji situaci vyřešit, do toho každá dáme kousek ze svého. Jsme specialistky na nevyžádané rady. A to od nás ty ostatní odrazuje. Kristýna se totiž neptá, co si myslíme o její nevěře. Ji nezajímá, zda jsme si to taky prožily a jak jsme to vyřešily. Jí je to jedno. Ona to potřebuje vyřešit v její situaci. Je totiž jen náš problém, že my jsme si kdy neužily nebo si užít neumíme. Nemáme tak volné manželství, nemáme na to povahu, nemáme příležitost, nebo vyzařujeme, že se cítíme odepsané a tak se i k nám okolí chová. Internetová diskuse je úžasná příležitost, jak to všem nandat. Anonymně a s vervou. Nazvat Kristýnu vulgárně umíme každá. Ne každá si ale dovedeme to manželství uzpůsobit, aby fungovalo, vyhovovalo, a nebo z něj ne každá umíme odejít a buďto se sama postavit na vlastní nohy, nebo dokázat časem ten vztah vybudovat s někým jiným. Každá máme určitě nějaký problém, ale ten problém je náš. Ti druzí za to nemůžou, nelze se na nich vybíjet slovními útoky. Vidím-li mladou holku se sukničkou jen tak tak, nemusím na ni ukazovat, že je to taková nějaká. Ona si to prostě na rozdíl ode mě může dovolit. Není to její problém, že mám nadváhu a věk...Kristýno, umím pochopit, že jste hledala jiskru, lásku, vzrušení, ono koukat se deset dvacet let na člověka, který s námi nespí nebo nám v sexu nevyhovuje, nebo s enám okoukal, v člověku ten cit umí utlumit. Váš problém je bohužel v tom, že jste si k těm avantýrám vybrala nesprávného člověka. On není schopen rozlišit pouze milenecký vztah a asi není schopen najít si ženu odpovídajícího věk pro vztah trvalý. Na druhou stranu v tom vidím pozitivum - jeho žena Vám domů scénu udělat nepřijde. Je možné, že si Váš manžel své potřeby řeší také s někým jiným, volnější manželství je rozhodně lepší, než dusno. Otázka je, zda pro vás bude štěstím v tomhle manželství setrvat. Já z Vás totiž mám pocit, že se jen bojíte zůstat sama. Bez - a to třeba pro příklad manželových příchodů z práce, odvozu na nákup a bez jeho výplaty....

 
Arna
Arna - 25.4.2017 15:02

Milda3: smajlik - 105

 
PEGG
PEGG - 25.4.2017 13:52

catcat - 25.4.2017 11:11smajlik - 68
Mě teda docela mrzí, že se to tady tak zvrhlo. Místo diskuze se hádáme
smajlik - 85

 
catcat
catcat - 25.4.2017 11:11

už se perou, za chvíli dojde na nožesmajlik - 68

 
Milda3
Milda3 - 25.4.2017 6:46

tak mám dojem že si zde některé dámy,omlouvají své úlety

 
kareta
kareta - 24.4.2017 22:49

A co je to vlastně morálka? Co je správné? Kdo to posoudí? Obecně platná společenská pravidla nemusí vyhovovat každému, a ten zas nepochopí takové ty "omluvitelné" lidské sviňárničky, které se ke škodě všech mezi lidmi vyskytují- pomluvy, závist, podrazy, tloušťka, omezenost, nevzdělanost, nevkusný make up, obžerství, pýcha, atd. Tak by bylo dobré se nad tím zamyslet a neokopávat si tu slabiky.

 
sharon
sharon - 24.4.2017 22:41

Arna: úlet je lidské ale rok je děvka.....smajlik - 68smajlik - 68 to mě baví........smajlik - 34smajlik - 34

 
sharon
sharon - 24.4.2017 22:39

krasaka: natvrdo madam ....jděte do prdele......smajlik - 33

 
Arna
Arna - 24.4.2017 21:19

smajlik - 76Ach bože, kam jsme to došli?
Kdo jsi bez viny, hoď kamenem.

Chcete tady stále nové články, životní příběhy? Tak je máte! Tady se každý vyřádí v obviňování, každý je moralista a sám má čistý štít. Nikdy nikdo nevíme co uděláme, co udělají naše děti, vnoučata, tak brzděte.
Pokud vím, tak článek není o tom aby jsme autorku soudili.

Milda3: smajlik - 5Bravo, šťastný muži, jsi fakt borec! A máš bohatý slovník. Je mi tě líto.

 
krasaka
krasaka - 24.4.2017 21:09

smajlik - 61smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34že by zde platilo "potrefená husa se ozvala" <smajlik26smajlik - 26smajlik - 26nebo "kdo se cítí - ten se vtípí" smajlik - 26smajlik - 26smajlik - 26
česká přísloví jsou krásná - pozor na :"Kdo jinému jámu kopá . sám do ní padá" - již na několika dámských webech podobné "jedubaby" nemohou ani cítitsmajlik - 48-zbytečná byla námaha se všude vetřít a šířit drby a pomluvysmajlik - 55

 
sharon
sharon - 24.4.2017 20:27

krasaka: bože ženská vy jste hloupá že ani tak daleko nevidíte.......píšete o infarktu mého muže což jste se dozvěděla na našem uzavřeném auditku odkud jste byla odejita.......za to by jste zasloužila kopanec do řiti, zlá hnusná ženská.................
kolik mužů jste vy zahrabala ?.....když to chcete tak natvrdo........a co váš syn ?.....zná vůbec svého otce....vy moralistko , neustále na muže nadáváte .....bodejď zádný s váma nevydržel.....
až teď kdy se přidal kamarád tak tu budete prskat.....je mi vás líto, já si nikdo nemusím zametat , já ne ...já mám uklizíno, víme ?
ve španělsku nejsou ženské magazíny že jste mohla moralizovat tam.......všechno víte nejlíp , tam by jste se vyžila....................tečka, reagovat nikdo nemusíte .........nikdo !!!!!!

Taky nevím, proč vypouští jedovaté sliny někdo, kdo se v mládí rozvedl, hned klofnul jiného a pak mu nastavil laťku tak vysoko, že z toho byla operace a dlouhá rehabilitace - každý si má zamést před svým prahem /v tom směru mám svědomí čisté - HOWGH/smajlik - 47

tohle napíše fakt jenom dement nebo alkoholik..................

 
krasaka
krasaka - 24.4.2017 20:17

Arna: smajlik - 61 tady se smí jen přitakávat jako ovce a svůj názor je zakázáno napsat??? Nezdá se Ti, že cokoliv napíši, tak mne pokaždé sprdneš na tři doby /i toto je v demokracii povoleno-jen nechápu proč ta alergiesmajlik - 26/
Milda3: smajlik - 61 naprosto s Tebou souhlasím - normálně středně slušná a přemýšlivá ženskásmajlik - 55 si takto nenaběhne a ještě k tomu téměř roksmajlik - 48
Pochopila bych to, kdyby její manžel byl děvkař, opilec nebo tyran a nevěděla by si rady - jak dále ??? ale jinak to opravdu nechápusmajlik - 66
Pokud bych zahýbala někdy podobně, nebudu zde moralizovat - mezi dvěma mými manželstvími bylo 25 roků, tak jsem si teoreticky mohla dělat co chci, ale byly tu děti a vodit jim domů strýčky - to nebylo moje gustosmajlik - 66
Taky nevím, proč vypouští jedovaté sliny někdo, kdo se v mládí rozvedl, hned klofnul jiného a pak mu nastavil laťku tak vysoko, že z toho byla operace a dlouhá rehabilitace - každý si má zamést před svým prahem /v tom směru mám svědomí čisté - HOWGH/smajlik - 47
smajlik - 68

 
Milda3
Milda3 - 24.4.2017 19:09

Arna: jaká rada,je to nesvéprávná žena že nemyslela na to ,že rok podvádění když se to provalí jí projde pochvalou a možná ještě by čekala omluvu od manžela ? je to normální děvka,dá se pochopit krátkodobý úlet,to je lidské,ale rok ? a to chce radu jak dále podvést manžela aby se to nedozvěděl? tak ať to udělá jako Maryša a doufá že na ni nepřijdou,to rok na manželovi city srala a teď je jí ho a dcery líto? ne,je to tak jak jsem psal

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-86