Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Milé ženy, v první řadě bych vám chtěla poděkovat za vaše příspěvky u mého příběhu o podezření na manželovu nevěru. Jsem vám moc vděčná a vážím si toho, že jste si našly čas a o mé situaci přemýšlely a napsaly svůj názor. I proto bych vám ráda napsala, jak to u nás dopadlo.

Dopadlo to špatně, manželova nevěra se bohužel potvrdila. Dlouho jsem byla na vážkách a doslova se vnitřně mučila, zda se mám jít přesvědčit, nebo ne. Nakonec jsem dospěla do stádia, že když to neudělám, budu se takhle trápit pořád. A tak jsem v týdnu, kdy měl manžel odpolední, hned v pondělí udělala přepadovku. V práci jsem řekla, že potřebuji k lékaři, naštěstí to u nás funguje na důvěře a není potřeba nosit potvrzení.

Kolem jedenácté jsem tedy šla, žaludek až v krku. Bylo mi jasné, že pokud najdu doma manžela samotného, už nikdy skutečnou pravdu nezjistím, protože poté si asi těžko troufne milenku domů přivést. Ale risknout jsem to musela.

Když jsem přišla ke dveřím a strčila klíč do zámku, zjistila jsem, že z druhé strany je v zámku klíč. To jsme u nás doma nikdy nedělali a v tu chvíli mi bylo všechno jasné. Ani nevím, jak k tomu došlo, ale najednou se ve mně objevil takový vztek, že jsem sama sebe nepoznávala. Začala jsem zvonit, za chvíli přišel otevřít manžel, evidentně velmi překvapený a  rozhozený. Zeptal se mě, co tam dělám. Na to jsem mu odpověděla, že snad jsem tam doma. A že si pro něco jdu..

Vešla jsem do bytu, v obýváku nic, v kuchyni v dřezu dva šálky od kávy. Šla jsem do ložnice a to už manžel znervózněl o poznání víc a zeptal se, co jsem si zapomněla. Jen jsem mu odpověděla, že jdu k ženskému lékaři a potřebuju se rychle osprchnout a vzít si čisté prádlo.  A pak to přišlo.

V ložnici jsem natrefila na naši sousedku z prvního patra. Byla v šoku, nic neříkala, ono taky co v téhle situaci říct. Udělalo se mi úplně špatně při představě, že se s ní válel a navíc v naší posteli. Ona je taky vdaná.

No, celá ta situace byla víc než výmluvná. Oni asi museli pěkně zazmatkovat, protože kdyby měli čas přemýšlet, zkusili by si třeba sednout k tomu kafi do obýváku a vypadalo by to jakž takž nevinně. Ale i tak by mi těžko vysvětloval ten klíč v zámku.

Když jsem se trochu prodýchala, jen jsem procedila mezi zuby, aby vypadla, vzala jsem si spodní prádlo, zavřela se v koupelně a pustila sprchu. A přemýšlela, co mám dělat dál, co manželovi říct nebo neříct. Najednou jsem byla v koncích. Když jsem vyšla z koupelny, tak ke mně přišel a začal se omlouvat, prý mi to vysvětlí a ať hlavně nedělám žádné ukvapené závěry.  Neřekla jsem ani slovo a odešla pryč.  

Od té doby spím v obýváku na rozkládacím gauči, nejsem schopná vlézt do té postele.Děti se vrátily z tábora, tak před nimi hrajeme jakž takž divadélko, ale jinak je mezi námi velké dusno. Muž měl snahu se omlouvat, vysvětlovat a slibovat, já zatím nejsem schopná se s ním o tom bavit a zaujmout nějaké stanovisko. Původně, když jsem šla na tu přepadovku, jsem si myslela, že když se jeho nevěra potvrdí, řeknu mu, aby okamžitě vypadnul, ale teď zjišťuju, že to tak snadné není. Hlavně kvůli dětem.

Říkám si, že možná se teď dostatečně vytrestal a bude sekat latinu, ale sama tomu moc nevěřím. Spíš si myslím, že si bude dávat větší pozor, aby už přistižen nebyl. Takže na tom o moc líp, než posledně, nejsem. Sice už vím, co a jak, ale klid mi to stejně nepřineslo. K mužovi cítím odpor, hnusí se mi, je mi strašně nepříjemné, jak se snaží to urovnávat, najednou by se přetrhl a snaží se v domácnosti, dělá věci, na které nikdy před tím ani nešáhl.  

Nevím, jak to u nás bude pokračovat, jisté je, že v tomhle dusném modelu nemůžeme fungovat dlouhodobě, něco se stát musí. Ale já jsem asi hrozná bačkora, nejsem schopná to nějak razantně rozseknout. Mele se to ve mně hrozně. Nechci zahodit ty společné roky, rodinu, vzít dětem domov s mámou a tátou. A zároveň se cítím strašně zraněná a ponížená. Zatím tomu dávám čas a uvidím, jestli se to nějak otupí. Ale dobře mi není ani trochu.

Michaela


23.8.2018   Rubrika:   |   Komentářů 90   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-89
Kozoroh18
Kozoroh18 - 8.10.2018 21:49

Jarča* - 8.10.2018 6:40
to doufám
já v tom mám také ironii,
ale nedivte se, to se blbě poslouchá i čte někomu kdo prožíval výsledek takového jednání.

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 8.10.2018 21:45

krasaka - 7.10.2018 18:01
mě již párkrát kontrolovali
ale průšvih nyl málem v létě, vezla jsem si auto z opravny, jistila to dcera za mnou. Když jsem přijela na dvůr a chtěla couvat, rozjížděla jsem se a kouknu do zrcátka, kde je auto s dcerou a zamnou policajti. Vylezla jsem z auta a myslím, že jsem s dost velkou kuráží na ně, co se děje, co jsem provedla, že kouknu do zrcátka a vidím policajty. Dcera jela až za nimi. Pani neudělala jste nic můžete nám ukázat OP. Nevím, ale myslím si, že neměli na soukromém pozemku právo mne kontrolovat.smajlik - 26

 
enka1
enka1 - 8.10.2018 14:27

enka1: ...jednoho...

 
enka1
enka1 - 8.10.2018 14:25

Jarča* - 8.10.2018 6:40 Děkuji, veliteli, že jste se mě zastal smajlik - 16. Taky jsem jedoho znala, už není :-(.

 
krasaka
krasaka - 8.10.2018 10:42

smajlik - 61Jarča*: určitě na vás ještě nějaké počkají, máte tam teplo skoro jako u nás, my už jdeme pod 20st.:
https://www.eltiempo.es/castalla.html

Tak by mne zajímalo, jak se vyvíjela situace u paní Michaely v tom posledním období, článek tady visí cca 46 dní, to už se snad vše poněkud vyřešilo ??? Možná, že kdyby nám znovu napsala, jak to vypadá - tak by se ctěná redakce vzchopila a její příspěvek sem vložila ??
Měsíčník už to není, že by čtvrtletník smajlik - 26

 
Jarča*
Jarča* - 8.10.2018 6:40

Kozoroh18 - 7.10.2018 12:54: to byl od enky fór, jinak by se nám tu asi takhle nechlubilasmajlik - 68 I když znám jednoho takovýhosmajlik - 36

Houby doufám vydrží do víkendu, letos jsme se na ně ještě nedostali, pořád jsme někde trajdali, tak teď bych konečně chtěla vyrazit. Slibujou babí létosmajlik - 62

 
kubikm
kubikm - 7.10.2018 19:29

krasaka: to já nemůžu, dělám avon a nemohla bych objednávat, musela jsem to zrušit...

 
krasaka
krasaka - 7.10.2018 19:26

kubikm: smajlik - 61mám ADBlock plus a žádné reklamy mne neotravují- měla bych jich mnohem více, protože i španělské. Syn mi to stáhl a je klid, sice některá krátká videa píší "nemáte oprávnění", ale to mne nesejří smajlik - 66

 
kubikm
kubikm - 7.10.2018 18:38

krasaka: ty chutě respektuju...nemusí člověk sníst vše, co se tváří jako jídlo...
pokud někoho zvu, tak se předem domluvím....

a nemám ráda, jak po vánocích nebo velikonocích do mě někdo rve sladké pečivo...já sladké nerada....

 
kubikm
kubikm - 7.10.2018 18:33

NECHCI, ABY MI NABÍHALY REKLAMY, ABYCH SE SEZNÁMILA S MLADÝMA HOLKAMA A STAREJMA BABAMA
JSEM HETEROOOOOOOOOOOOOOOO
a nikdy jsem nikohlo nehledala
když tam jsou hadry a parfémy, tak je mi to fuk

 
krasaka
krasaka - 7.10.2018 18:01

smajlik - 61enka1: Kozoroh18: Mne tady kontrolovali jedinkrát a to v prvním roce, kdy za mnou jeli na parkoviště u Lidlu, já měla u mého VW Sharan rozbité zadní okno a prozatímně uzavřené třemí stříbrnými protislunečnými kusy,přilepené to bylo několika pruhy leukoplasti kolem dokola a to se jim moc nelíbilo. Pak už imne nikdy nikdo nevšiml, i pokud stáli vpravo, vidouc starou bábu - mávli, zřejmě ještě nevypadám jako potencionální zločinec?smajlik - 66
Já bych to zvládla bez dokladů klidně i do konce života, dvakrát měsíčně těch pár km do města-my tu snad ani policajty nemáme? Inspirovala mne zprávička o jedné 91leté Britce, která byla pokutována /a poprvé za život zastavena policií/,že jela bez ŘP, který ale za 70 let řízení auta ani nikdy neměla! Nemohu přece za to, že jsem blond a modrooká a už mi ani černý globín nepomůže, být tak hnědočerná, mohu žít v klidu na dávkách a nic nemusím mít ani respektovat-tak ať mi políbí p....smajlik - 76
kubikm: jsem od útlého dětství znechucena vším, co je tučné nebo v ústech čvachtavé,na návštěvě příbuzných jsem tatínkovi uděala ostudu tím, že jsem postupně oloupala trojobal z celého řízku a až pak jsem ho snědla, páč vypadal libově-ovšem zajímavé je,že kolem padesátky jsem se naučila jíst tlačenku s octem a cibulí /tady to nemáme,jejich prasata jsou asi nějaká jiná?/ a taky mi chutná angl.slanina přímo z ledničky./jak já bych si dala prejt nebo jitrničku se zelímsmajlik - 57-někdy se mi o nich dokonce zdásmajlik - 48

 
enka1
enka1 - 7.10.2018 16:46

Kozoroh18:smajlik - 63 smajlik - 76smajlik - 59 Vravela som humor

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 7.10.2018 12:54

enka1 - 7.10.2018 12:22
Ještě že jsem nejela vožralá jako vždycky

doufám, že nejezdíme stejným směrem

to je na přesdržku

 
enka1
enka1 - 7.10.2018 12:25

kubikm - 6.10.2018 19:38 Jo, na ty jsem zapomněla. smajlik - 57smajlik - 64

 
enka1
enka1 - 7.10.2018 12:22

krasaka - 5.10.2018 20:37 Taky jsem měla "posrávací"období - zemřel Enák, podělal se odpad v kuchyni, odešla lednice s mrazákem, pračka se vyprdla na praní..... - řešit to (hlavně finančně) se rovnalo výstupu na Mount Everest.
ad auto - ťukám neb mé drží, ale už taky začíná mít neduhy. A v 62 letech mě poprvé chytli poliši před vískou cestou na chatu, kde nikdy nechytali, po celou dobu co tam jezdíme -cca 50let. Ještě že jsem nejela vožralá jako vždyckysmajlik - 68 smajlik - 16

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-89
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 399006.
Archiv anket.