Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Milé ženy, v první řadě bych vám chtěla poděkovat za vaše příspěvky u mého příběhu o podezření na manželovu nevěru. Jsem vám moc vděčná a vážím si toho, že jste si našly čas a o mé situaci přemýšlely a napsaly svůj názor. I proto bych vám ráda napsala, jak to u nás dopadlo.

Dopadlo to špatně, manželova nevěra se bohužel potvrdila. Dlouho jsem byla na vážkách a doslova se vnitřně mučila, zda se mám jít přesvědčit, nebo ne. Nakonec jsem dospěla do stádia, že když to neudělám, budu se takhle trápit pořád. A tak jsem v týdnu, kdy měl manžel odpolední, hned v pondělí udělala přepadovku. V práci jsem řekla, že potřebuji k lékaři, naštěstí to u nás funguje na důvěře a není potřeba nosit potvrzení.

Kolem jedenácté jsem tedy šla, žaludek až v krku. Bylo mi jasné, že pokud najdu doma manžela samotného, už nikdy skutečnou pravdu nezjistím, protože poté si asi těžko troufne milenku domů přivést. Ale risknout jsem to musela.

Když jsem přišla ke dveřím a strčila klíč do zámku, zjistila jsem, že z druhé strany je v zámku klíč. To jsme u nás doma nikdy nedělali a v tu chvíli mi bylo všechno jasné. Ani nevím, jak k tomu došlo, ale najednou se ve mně objevil takový vztek, že jsem sama sebe nepoznávala. Začala jsem zvonit, za chvíli přišel otevřít manžel, evidentně velmi překvapený a  rozhozený. Zeptal se mě, co tam dělám. Na to jsem mu odpověděla, že snad jsem tam doma. A že si pro něco jdu..

Vešla jsem do bytu, v obýváku nic, v kuchyni v dřezu dva šálky od kávy. Šla jsem do ložnice a to už manžel znervózněl o poznání víc a zeptal se, co jsem si zapomněla. Jen jsem mu odpověděla, že jdu k ženskému lékaři a potřebuju se rychle osprchnout a vzít si čisté prádlo.  A pak to přišlo.

V ložnici jsem natrefila na naši sousedku z prvního patra. Byla v šoku, nic neříkala, ono taky co v téhle situaci říct. Udělalo se mi úplně špatně při představě, že se s ní válel a navíc v naší posteli. Ona je taky vdaná.

No, celá ta situace byla víc než výmluvná. Oni asi museli pěkně zazmatkovat, protože kdyby měli čas přemýšlet, zkusili by si třeba sednout k tomu kafi do obýváku a vypadalo by to jakž takž nevinně. Ale i tak by mi těžko vysvětloval ten klíč v zámku.

Když jsem se trochu prodýchala, jen jsem procedila mezi zuby, aby vypadla, vzala jsem si spodní prádlo, zavřela se v koupelně a pustila sprchu. A přemýšlela, co mám dělat dál, co manželovi říct nebo neříct. Najednou jsem byla v koncích. Když jsem vyšla z koupelny, tak ke mně přišel a začal se omlouvat, prý mi to vysvětlí a ať hlavně nedělám žádné ukvapené závěry.  Neřekla jsem ani slovo a odešla pryč.  

Od té doby spím v obýváku na rozkládacím gauči, nejsem schopná vlézt do té postele.Děti se vrátily z tábora, tak před nimi hrajeme jakž takž divadélko, ale jinak je mezi námi velké dusno. Muž měl snahu se omlouvat, vysvětlovat a slibovat, já zatím nejsem schopná se s ním o tom bavit a zaujmout nějaké stanovisko. Původně, když jsem šla na tu přepadovku, jsem si myslela, že když se jeho nevěra potvrdí, řeknu mu, aby okamžitě vypadnul, ale teď zjišťuju, že to tak snadné není. Hlavně kvůli dětem.

Říkám si, že možná se teď dostatečně vytrestal a bude sekat latinu, ale sama tomu moc nevěřím. Spíš si myslím, že si bude dávat větší pozor, aby už přistižen nebyl. Takže na tom o moc líp, než posledně, nejsem. Sice už vím, co a jak, ale klid mi to stejně nepřineslo. K mužovi cítím odpor, hnusí se mi, je mi strašně nepříjemné, jak se snaží to urovnávat, najednou by se přetrhl a snaží se v domácnosti, dělá věci, na které nikdy před tím ani nešáhl.  

Nevím, jak to u nás bude pokračovat, jisté je, že v tomhle dusném modelu nemůžeme fungovat dlouhodobě, něco se stát musí. Ale já jsem asi hrozná bačkora, nejsem schopná to nějak razantně rozseknout. Mele se to ve mně hrozně. Nechci zahodit ty společné roky, rodinu, vzít dětem domov s mámou a tátou. A zároveň se cítím strašně zraněná a ponížená. Zatím tomu dávám čas a uvidím, jestli se to nějak otupí. Ale dobře mi není ani trochu.

Michaela


23.8.2018   Rubrika:   |   Komentářů 90   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-89
Kozoroh18
Kozoroh18 - 7.10.2018 11:44

včera odpoledne jsme jeli kolem - skrz les, plno aut. Asi branné cvičenísmajlik - 68

 
kubikm
kubikm - 6.10.2018 19:38

krasaka: já naopak mám ráda ty čvachtavé houby...a nejvíc v octu, ty klouzavky....
ale mám i sušené

mám dobré kamarádky, já nebyla na houbách asi 10 let....

 
krasaka
krasaka - 5.10.2018 20:41

smajlik - 61 sorry - chybička se vloudila - to SOS je ... -- ... smajlik - 47

Dobrou noc /pošlete prosím nějakou dobrotku potrubní poštousmajlik - 57, já právě uvařila Buřtguláš na celý víkend, musí se šetřit, když jesmajlik - 39tak neskromnésmajlik - 48/

 
krasaka
krasaka - 5.10.2018 20:37

Linda: YXH: rychlonožka: enka1: Jarča*: Tááák děvčata - domnívám se, že si budeme muset vystačit s různými tématy, protože 6 týdnů užje opravdu trochu moc! Zřejmě neexistuje žádná redakce, která by někde okopírovala článek a vhodila ho sem, snad si chodí někdo jen pro prachy za množství reklam???
Musím se pochlubit, včera jsem i s mými hafánky jela domů velkým policejním autem a to poprvé v životě, našesmajlik - 39před kanceláří soudce, kam chodím pro podpisy a razítka, že ještě žiju - odmítlo nastartovat. Dva mladí policejní hoši se mi dost dlouho věnovali a pak poslali kolegu s kabely na dobití baterie, jenže to taky nezabralosmajlik - 48
Auto tam stojí dodnes, dnes jsem dala sousedovi peníze na novou baterii, snad to nebude nic horšího?Bohužel jsem nestihla další dvě životně důležité pochůzky a dnes jsem se nemohla rozjet do města taxíkem, protože aby bylo té srandy více, mi vypověděl službu ten můj skútr na zahradě při zalévání a to cca 20m od terasy, kde mám chodítko a já bez opory opravdu neudělám ani krok. Sousedé vyspávali do jedné hodiny, já skoro dvě hodiny volala HELP, HILFE, AYUDAR a na píšťalku jsem pískala ... --... , čili SOS !!! Oba chlupáčci pobíhali kolem a nemohli mi nijak pomoci, oni by mne neutáhli ani náhodou. Slunce pražilo, voda taky na terase-sedadlo je taktak velké pro mou sedinku,už jsem myslela, že mne klepne Pepka-já snad z těch srandovních problémů nevyjdu ? a to jsem si plánovala klidný podzim životasmajlik - 76Neměla bych se vrhnout na psaní knihy? ať mým potomkům něco po mně zůstane ???

 
YXH
YXH - 4.10.2018 16:25

Linda: Holka mam vodu rada, ale na tohle bys nenalakala ani mne smajlik - 68
To bych radsi ozelela tu ceskou kuchyni smajlik - 68smajlik - 68

 
Linda
Linda - 4.10.2018 9:03

rychlonožka: hmmm tak mi nezbyva nez si varit sama smajlik - 65

krasaka: neni smajlik - 66

 
krasaka
krasaka - 3.10.2018 18:15

Jarča*: enka1: smajlik - 61já si tak 2krát měsíčně kupuji žampiony, z nožiček smaženici,kloboučky obalím- to mohu a taky na másle s kmínem byla dobrá bedla jedlá, pokud se nezaměnila s něčím podobným jedovatýmsmajlik - 66
My měli na bavorské straně hodně těch malých žlutých /prý je nesprávný název kuřátka-snad lišky?/-ty mi taky chutnaly.Zde v krámech nabízejí i takové podezřelé béžové, jen pod názvem "setas=houby" těm nevěřím,kdožví, jací lidé to sbírají???smajlik - 76
rychlonožka: Linda: není to ten most do multikulti-Švédska,kudy prchají inženýři a doktoři-gynekologové od vás za lepšími zítřky???
Zde je možno shlédnout desítky fotografií mírného klidného moře :
taky se tím kochám - protože nyní mám k moři cca 30km a ani do klidného moře bez vln bych už bez pomoci aspoň dvou "statných junáků" sama nedošmajdala.
https://www.google.es/search?q=klidn%C3%A9+mo%C5%99e&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwid_5CY1OrdAhUrL8AKHdEVAzkQ7Al6BAgGEA0&biw=1366&bih=657
Poslední faux pas - předloni jsem se houpala na mírných vlnách a pak cestou na pláž jsem zjistila, že schůdek z písku, naneseného vlnami,nezdolám, protože se pod mou "tonáží" noha prodírala k protinožcům a já ztrácela balanc /s holí je nemožno jít si zaplavat-znám to,už jsem se s holí jednou topila/. Tak jsem poklekla, že jako haf přelezu ten schůdek na písčitou pláž-jenže z této polohy se bez opory taky nevyšplhám a k lidem s lehátky bylo pár desítek metrů! Kolem jdoucí štíhlá dívenka nabídla pomoc, ale kdeže,až přiběhli dva téměř kulturisti a tu "velrybu" vytáhli do stoje spatnéhosmajlik - 48Budu zde v lednu 11 let a o moři si nechávám jen zdát-snad s hafánkama v zimě zajedu na pláž,kdy mohou běhat i do vln-možná mne po operaci kyčle ještě někdy vlny pohoupousmajlik - 26 /nejlépe po exnutí mne tam vhodit coby žrádlo rybám,ať si toho ryby i já užijeme???/smajlik - 31

 
rychlonožka
rychlonožka - 3.10.2018 17:04

Linda:

Musí být teplounké, mít vlnky, co běží mírně a nelezou člověku do uší, nosu, pusy, ale jen hladí po těle, žádná divočina, co vidím na obrázku! Již jsem byla ve studeném, co podráželo nohy, to nebylo nic pro mě! A když se vyhřálo, JELO SE DOMŮ.

 
enka1
enka1 - 3.10.2018 12:30

krasaka: Do polívek - bramboračka, friko, používám nasušený houby, čímž se vylučuje čvachtavostsmajlik - 64. Dál bych se přimlouvala za "řízky" a syrovinky (případně pravý ryzce) nakmínovaný, osolený na másle ale i na oleji do křupava, ňáááámsmajlik - 57

 
Linda
Linda - 3.10.2018 9:57

rychlonožka: hele a musi byt to more teple???? Pokud by ti stacilo kochat se pohledy na rozbourene more a prochazky po plazi apod tak bych se prihlasila do poradniku na ceskou kuchyni smajlik - 64 ... momentalne (a dalsich mnoho mesicu) muzu nabidnout tohle
obrázek - Capture(12).JPG

 
krasaka
krasaka - 3.10.2018 9:33

Jarča*: enka1: smajlik - 61já je papám pouze jako smaženici, v polévce nebo v houbové omáčce jsou příliš mazlavé a v ústech čvachtavé-řešila jsem to tak, že pro sebe omáčku jen přes sítko smajlik - 48
My měli hned za hranicemi na bavorské straně místa, kde se o houby zakopávalo-jako dárek byly velmi vhodné,jen jsem občas hledala východ z lesa a své auto a moje kolie Belinka na povel "HLEDEJ" mi nosila dvoumetrové větve smajlik - 68smajlik - 31

 
Jarča*
Jarča* - 3.10.2018 8:30

enka1: hlavně, aby rostly ty houbysmajlik - 64

 
enka1
enka1 - 2.10.2018 15:18

Ženy, houby v octě. To je dobrotasmajlik - 57

 
rychlonožka
rychlonožka - 30.9.2018 13:42

krasaka:

Vyměním moře za český dlabanec...... Jsem tam ochotná vařit denně....
Značka IHNED....

Moře mi bylo v životě dopřáno toliko čtyřikrát. Vždycky to byl zážitek. Nějak je stále co dělat, nač šetřit, koho o prázdniny hlídat, a moje víkendové sídlo je co se týče práce i peněz věčný s odpuštěním nenažranec. Dávej, dělej, řve tam na mě ze všech koutů....No.

Vařím kvůli příbuzným, kteří to neumějí, nemají čas, požádají si. Mám a měla - někteří už mají tam nahoře jinou kuchyni - zájemce z řady těch blízkých. Když mám čas, udělám to ráda. Já mám teplá jídla v práci a jsem schopná místo večeře si dát zeleninový salát a místo oběda kafe a zmrzlinu. Kvůli sobě...málokdy. To už mě musí honit mlsná fest.

Zdravím tu teplou převalující se vodu, co k ní máš asi blízko....ty východy a západy slunce a pohodu, co k tomu patří......ať je to kdekoli....smajlik - 54

 
krasaka
krasaka - 29.9.2018 21:23

rychlonožka: smajlik - 61 smajlik - 57 mňam - to bych si taky dala, já měla svíčkovou naposledy před 3léty, když tu byl syn s partnerkou na dovolené-já to už asi stejně neumím a pak pro jednu osobu??? I když mi tehdy nechali obrovský kastrol omáčky s masem a knedlíky v mrazáku a já to klidně jedla týden,tak moc mi to chutnalo. Mladá vždy dopoledne vše připravila a předvařila, pak jeli na půlden k moři a večer jsme mívali hody. Na tu svíčkovou jsme pozvali i anglické sousedy a oni chtěli knedlík /zvlášť servírovaný v horké míse/ vzít do rukou a baštit jako chléb. Mně se právě peče v troubě koláč, z poloviny pokrytý jablky a pak nektarinkami+drobenka- je výhodou, že pejsci sladké nechtějí, tudíž mívám na celý týden snídani a k odpolednímu kafíčku taky.
To původní téma bylo dosti smutné a deprimující - o dobrém jídle čtu a píši s větším potěšenímsmajlik - 57 - DÍKY a dobrou noc - buenas noches smajlik - 18 smajlik - 31

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-89
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 399048.
Archiv anket.