Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Milé ženy, v první řadě bych vám chtěla poděkovat za vaše příspěvky u mého příběhu o podezření na manželovu nevěru. Jsem vám moc vděčná a vážím si toho, že jste si našly čas a o mé situaci přemýšlely a napsaly svůj názor. I proto bych vám ráda napsala, jak to u nás dopadlo.

Dopadlo to špatně, manželova nevěra se bohužel potvrdila. Dlouho jsem byla na vážkách a doslova se vnitřně mučila, zda se mám jít přesvědčit, nebo ne. Nakonec jsem dospěla do stádia, že když to neudělám, budu se takhle trápit pořád. A tak jsem v týdnu, kdy měl manžel odpolední, hned v pondělí udělala přepadovku. V práci jsem řekla, že potřebuji k lékaři, naštěstí to u nás funguje na důvěře a není potřeba nosit potvrzení.

Kolem jedenácté jsem tedy šla, žaludek až v krku. Bylo mi jasné, že pokud najdu doma manžela samotného, už nikdy skutečnou pravdu nezjistím, protože poté si asi těžko troufne milenku domů přivést. Ale risknout jsem to musela.

Když jsem přišla ke dveřím a strčila klíč do zámku, zjistila jsem, že z druhé strany je v zámku klíč. To jsme u nás doma nikdy nedělali a v tu chvíli mi bylo všechno jasné. Ani nevím, jak k tomu došlo, ale najednou se ve mně objevil takový vztek, že jsem sama sebe nepoznávala. Začala jsem zvonit, za chvíli přišel otevřít manžel, evidentně velmi překvapený a  rozhozený. Zeptal se mě, co tam dělám. Na to jsem mu odpověděla, že snad jsem tam doma. A že si pro něco jdu..

Vešla jsem do bytu, v obýváku nic, v kuchyni v dřezu dva šálky od kávy. Šla jsem do ložnice a to už manžel znervózněl o poznání víc a zeptal se, co jsem si zapomněla. Jen jsem mu odpověděla, že jdu k ženskému lékaři a potřebuju se rychle osprchnout a vzít si čisté prádlo.  A pak to přišlo.

V ložnici jsem natrefila na naši sousedku z prvního patra. Byla v šoku, nic neříkala, ono taky co v téhle situaci říct. Udělalo se mi úplně špatně při představě, že se s ní válel a navíc v naší posteli. Ona je taky vdaná.

No, celá ta situace byla víc než výmluvná. Oni asi museli pěkně zazmatkovat, protože kdyby měli čas přemýšlet, zkusili by si třeba sednout k tomu kafi do obýváku a vypadalo by to jakž takž nevinně. Ale i tak by mi těžko vysvětloval ten klíč v zámku.

Když jsem se trochu prodýchala, jen jsem procedila mezi zuby, aby vypadla, vzala jsem si spodní prádlo, zavřela se v koupelně a pustila sprchu. A přemýšlela, co mám dělat dál, co manželovi říct nebo neříct. Najednou jsem byla v koncích. Když jsem vyšla z koupelny, tak ke mně přišel a začal se omlouvat, prý mi to vysvětlí a ať hlavně nedělám žádné ukvapené závěry.  Neřekla jsem ani slovo a odešla pryč.  

Od té doby spím v obýváku na rozkládacím gauči, nejsem schopná vlézt do té postele.Děti se vrátily z tábora, tak před nimi hrajeme jakž takž divadélko, ale jinak je mezi námi velké dusno. Muž měl snahu se omlouvat, vysvětlovat a slibovat, já zatím nejsem schopná se s ním o tom bavit a zaujmout nějaké stanovisko. Původně, když jsem šla na tu přepadovku, jsem si myslela, že když se jeho nevěra potvrdí, řeknu mu, aby okamžitě vypadnul, ale teď zjišťuju, že to tak snadné není. Hlavně kvůli dětem.

Říkám si, že možná se teď dostatečně vytrestal a bude sekat latinu, ale sama tomu moc nevěřím. Spíš si myslím, že si bude dávat větší pozor, aby už přistižen nebyl. Takže na tom o moc líp, než posledně, nejsem. Sice už vím, co a jak, ale klid mi to stejně nepřineslo. K mužovi cítím odpor, hnusí se mi, je mi strašně nepříjemné, jak se snaží to urovnávat, najednou by se přetrhl a snaží se v domácnosti, dělá věci, na které nikdy před tím ani nešáhl.  

Nevím, jak to u nás bude pokračovat, jisté je, že v tomhle dusném modelu nemůžeme fungovat dlouhodobě, něco se stát musí. Ale já jsem asi hrozná bačkora, nejsem schopná to nějak razantně rozseknout. Mele se to ve mně hrozně. Nechci zahodit ty společné roky, rodinu, vzít dětem domov s mámou a tátou. A zároveň se cítím strašně zraněná a ponížená. Zatím tomu dávám čas a uvidím, jestli se to nějak otupí. Ale dobře mi není ani trochu.

Michaela


23.8.2018   Rubrika:   |   Komentářů 90   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-89
rychlonožka
rychlonožka - 29.9.2018 19:48

Hodně od prapůvodního tématu vzdálená zdravím tedy někam kamsi daleko krasaku....Byla svíčková / i s brusinkami a citronem/ pro obě děti, co bydlí blízko a jejich partnery a jablečný koláč. A bylo slunečno, i když už po tom dlouhém krásně horkém létě i hodně ochlazeno.....Každý den, kdy člověk nemá tu povinnost mazat do práce, je čím dál víc vítaný.

 
krasaka
krasaka - 28.9.2018 12:09

rychlonožka: smajlik - 61 dobrý nápad smajlik - 57- ale ne pro mne, já si vařím nerada /většinou jen o víkendu/ a protože by dobrý pokrm od kohokoliv z vás i potrubní poštou zcela jistě během té 2.500km dlouhé trasy nejen vychladl, ale byl přímo znehodnocen, zřejmě uklohním smaženici na špeku a máme dobré papu i s hafánky. Jen nesmím zapomenout na "šnitík", který jsem včera pracně nastříhala na malé úhledné kousky a pak ho zapomněla na dobrý chléb nasypatsmajlik - 55
Vy máte svátek - pozdravujte za mne tu krásnou malou českou, moravskou a slezskou kotlinu s přáním, ať ji ani v budoucnu žádná z těch pitomých mocností neschlamstne, neukradou nám naši identitu a historii a vše to krásné a dobré ať nám zůstane i pro generace příští smajlik - 47smajlik - 45
Pokud by někdo byl tak laskav a aspoň napsal, co dobrého se u vás dnes papká, zavřu oči a zkusím si představit vůni a začnu slintat jako Pavlovův pes a na zítřek si objednám od supermarketu mimo běžné potraviny i dobrou zmrzlinu, upeču lehký perník a na oba dny třeba kuřátko - tímto zdravím všechny trpělivé čtenářky této hlavní stránky, které už jsou nuceny se smířit i s jedním článkem v měsíci a nic s tím nenadělámesmajlik - 26
HEZKÉ PROŽITÍ PRODLOUŽENÉHO VÍKENDU a SLUNCE V DUŠIsmajlik - 62

 
rychlonožka
rychlonožka - 28.9.2018 10:56

Jojo. Nejsou lidi, není zájem, není nové téma....jsou jen diskutérky, které ještě nevědí, že jsou již diskutérkami bývalými. Holky, je možná poslední pěkný den.....pojďme každá udělat něco užitečného doma nebo pro druhé nebo pro sebe....bude to asi to nejlepší řešení. Já už teda začala...výjimečně vařit a nejen pro sebe.....Pěkný den.

 
krasaka
krasaka - 24.9.2018 9:52

smajlik - 61

Halóóóó - vstáváme - včera tomu bylo již měsíc od vložení tohoto článku -

- zdá se, že už více komentářů nebude smajlik - 66smajlik - 76

Lze to pochopit ??? smajlik - 26- nebo je to příliš obtížné ??? smajlik - 26

 
krasaka
krasaka - 18.9.2018 10:45

mam-ča: smajlik - 61 mám zablokovány všechny reklamy, snad ode mne nedostanou aní haléř ???<smajlik68

 
mam-ča
mam-ča - 18.9.2018 9:50

krasaka: To neřeš, paní už je dávno znovu vdaná, a nový článek ? Na co ?
Vždyť stačí, že se všechny každé ráno podíváme, jestli je tu něco nového, a za každé kliknutí se penízky z reklamy jen sypou...

 
krasaka
krasaka - 18.9.2018 8:46

smajlik - 61 stále stejné - článek tu civí 26 dní - od posl. příspěvku 14 dní, ale s nimi nic nehne. Proč už to tady nezrušíte, když nový článek nejste schopni vložit ani 2krát měsíčně ??? A za tento šlendrián ještě dostáváte plat nebo odměnu ??? By mne hanba fackovala za takovou lajdáckou práci smajlik - 48

 
Emmavok
Emmavok - 4.9.2018 14:57

Hezký den, normálně se do takovýchto diskuzí nemíchám, ale jestli vám mohu poradit, tak navštivte psychologa a neřešte to doma sami. Já jsem vdova. bohužel nyní lituji, že jsem se s manželem včas nerozvedla a nechala to zajít tak daleko. Nechci psát detaily, ale pokud vašemu chlapovi něco ve vztahu chybí ač to nás ženy bolí, je nutné to řešit. Pokud nastanou ve vztahu výčitky (všechny víme, že chlapi je nedokážou moc snášet) a obě strany budete bloknutý, chap protože mu něco chybí, vy protože vás podvedl, tak pak to děti stejně poznají a bude to jen horší. Je to na vás, ale pokud se rozhodnete s ním zůstat, pak doporučuji navštívit psychologa a probrat to tam s ním. Je to jen můj názor. Takto jsem řešila druhý vztah, který mám do teď. Nejednalo se o nevěru, ale hádky které u nás doma probíhali, slyšela celá vesnice a mě málem vyskočil mozek z hlavy, když jsme na sebe ječeli. Pak jsme byli schopní spolu třeba 4 dny nemluvit a já automacky celé 4 dny vyhazovala přítele z domu při návalech emocí. Nakonec jsem ho přemluvila ať spolu jdeme k psycholožce a světe div se, je u nás klid. Nešlo to hned, ale pokud váš chlap bude chtít s vámi zůstat a vy s ním, zajděte a netrapte se doma sama. :-) Držím vám palce ať se to u vás vyřeší a hlavně ať tím netrpí děti a mějte se dobře.

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 31.8.2018 13:23

proč se mají brát ohledy na děti a zůstat spolu
děti nejsou blbý, aby nepoznaly, že neni něco v pořádku
rodiče budou žít spolu z donucení - rovná se stejně zkažený život
děti to poznají a v budoucnu stejně řeknou kvůli nám jste to dělat nemuseli, to je váš problém a snad nechcete abychom vám byly vděčny.
Pokud neni podváděný- á splachovací má svou hrdost tak to stejně neustojí

 
Haninka
Haninka - 31.8.2018 9:54

Speedy: mám to přesně tak, jak píšeš smajlik - 75smajlik - 47

 
Speedy
Speedy - 31.8.2018 0:12

Haninka: Mam to stejne, uz bych mu nemohla verit. Stihacka bych nebyla, protoze bych nedokazala s nekym takovym zustat. Deti nedeti. Jeste bych dokazala zkousnout jednorazovy ulet nekde na sluzebce, ale tahat si dlouhodobe sousedku do nasi postele, tak to urcite nikdy. Kdybych se prece jen neodhodlala k primemu vyhozeni, ciste hypoteticky, byl by to vztah odsouzeny k zaniku stejne, protoze bych s nim nemohla spat a neverila bych mu lasku ke mne.

 
kareta
kareta - 30.8.2018 12:06

jela bych na dovolenou, sama, a rozmyslela bych se co dál.Děti a domácnost bych hodila na hlavu nevěrníkovi a trochu si orazila. Pak by se vidělo.

 
PEGG
PEGG - 27.8.2018 13:19

Kadla - 24.8.2018 11:20 smajlik - 47 tak to vlastně dobře dopadlo, aspoň pro ty dva.smajlik - 47
Já si myslím, že nikdy není vina jen na jedné straně, většinou je v tom nějaká nespokojenost s vlastním životem. Tím nechci omlouvat nevěru, ale život je dlouhý a nikdo nevíme, co se může stát. A nikdo nemůže říct, já bych to nikdy neudělal(a) smajlik - 26

Osobně bych počkala cca 1/2 roku, než bych začala něco řešit. Skoro to vypadá, že to byla jen epizodka, protože kdyby se zamiloval, odešel by hned jak se to provalilo. Ne že bych ho chtěla omlouvat, ale třeba ho to opravdu mrzí a nechce přijít o rodinu. I když sama nevím, jestli bych se přes to dokázala přenést.

A co se týká té zpropadené postele, tak bezva nápad má denkas 20:48smajlik - 68 smajlik - 47

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 25.8.2018 7:27

hrosinka72 - 24.8.2018 13:23
velké smajlik - 45 počítat s podporou rodiny

 
Bety
Bety - 24.8.2018 14:55

smajlik - 76 rychle si začít ulívat prachy!

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-89
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 399048.
Archiv anket.