Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Nevěra. Všichni to věděli, jenom já ne.

Nevěra. Všichni to věděli, jenom já ne.

Připadám si jako blbec a nevím, co dělat. Nejraději bych se odstěhovala někam na pustý ostrov abych nikoho neviděla. Všichni mě podvedli. Partner, rodina, přátelé. Cítím se strašně sama.

S partnerem jsme spolu byli dvanáct let, máme dvě děti, devítiletou dceru a čtyřletého syna. Sice jsme se nevzali, ale žili jsme v podstatě jako manželé a já měla celou dobu dojem, že nám to dobře klape. Proto jsem ani neměla potřebu ho nějak kontrolovat, podezírat a vytvářet si kdovíjaké scénáře, když se najednou začal často opožďovat z práce. Věřila jsem mu, že toho má hodně.

Jenže ono to bylo jinak, jak se posléze ukázalo. Partner udržoval dlouhodobý vztah s kolegyní, rozvedenou samoživitelkou s jedním dítětem. Já hloupá jsem neměla ani stín podezření, ještě jsem ho litovala, když přišel pozdě večer domů, čekala jsem na něj s večeří.

Pak to prasklo, respektive on sám mi sdělil, že se zamiloval a odchází od nás. Skvěle to načasoval akorát na začátek Adventu, zcela sobecky chtěl Vánoce prožít se svou novou partnerkou a na mě a naše děti nebral vůbec ohled. Asi si dovedete představit, jak mi bylo. A jak těžké bylo to vysvětlit dětem a kočírovat Vánoce.

Už to samo o sobě by stačilo, jenže to se nakonec neukázalo jako ta největší rána. Když se o jeho odchodu dozvěděli mí rodiče, sestra a nejbližší přátelé, tak mi všichni přiznali, že o jeho vztahu věděli, akorát neměli sílu mi to říct, všichni to tutlali. Takže jsem z toho vyšla jako absolutní pitomec, kdy všichni kolem vědí a mají jasno a ten, koho se to týká, žije v blahé nevědomosti.

Je mi strašně. Nechci s nikým mluvit, na všechny se zlobím. Připadám si jako podvedená od všech. Chápu, že není snadné někomu říct o nevěře jeho partnera, ale že mě v tom nechá takhle vykoupat i rodina, to mě hodně zklamalo.

Jsem teď zaseklá, zlobím se na ně na všechny. Máma se mi snaží pořád volat, ale já jí neberu telefony, stejně tak ségra. Chodí mi od nich vyčítavé smsky, ať se koukám srovnat a přestanu je obviňovat, že prý jinak nemohly.

Stalo se někomu z vás něco podobného? Jak jste následně řešily to zklamání nejen z partnera, ale i z lidí, kteří vám byli blízcí, o všem věděli a nic vám záměrně neřekli. Prý pod rouškou, že mi nechtěli ublížit. To s jim teda povedlo.

Ála


28.12.2016   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 89   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nevěra. Všichni to věděli, jenom já ne.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-89
Haninka
Haninka - 29.12.2016 22:08

sallie: smajlik - 47

 
sallie
sallie - 29.12.2016 22:05

Álo, ten kdo tě podvedl byl partner, ne tvoje rodina a přátelé.... a upřímně, měla bys ty koule říct ségře, že jí manžel zahýbá, nebo bys to nechala být a doufala, že ho to přejde? Zvláš´T když ona nic netuší a je spokojená?
A jak moc to věděli? Předpokládám, že jim u toho nikdo nesvítil, a dělat dusno z toho, že jsem potkala švagra ve městě s kolegyní, by se mi asi příčilo...

 
štírek
štírek - 29.12.2016 20:17

Můj názor je, že pokud ženská chlapa chce, tak ho dostane i kdyby se na hlavu stavěl. smajlik - 73Vlastní zkušenost . Ale já manžela nikomu před 31 lety nepřebrala, jen jsem si ho vyhlídlasmajlik - 61

 
sharon
sharon - 29.12.2016 20:12

mariena: přesně.....nikomu se tím nepomůže.....bohužel si na to musí každý přijít sám............

 
mariena
mariena - 29.12.2016 18:48

Je to už hezkých pár let co si muž mojí známé našel slečnu a zapoměl,že je jaksi ženatý a má dvě děti.Asi po roce už to věděl kdekdo,jen jeho žena ne.Nakonec jí to řekla jedna z kamarádek.A byl oheň na střeše,on vše zapřel,kamarádka se stala tou "rozvracečkou" manželství.Za rok odešel ke slečně,protože ji přivedl do jiného stavu.A ta kamarádka byla pořád ta špatná a nikdy ji nebylo odpuštěno.

 
Anče
Anče - 29.12.2016 18:11

Verera: Klobouk dolů - jste velkorysá...já bych svojí mámě asi něco řekla - když věděla,co věděli všichni okolo,tatovi taky a od sestry bych taky čekala pár slov...Věřím jenom nejbližším a tohle by mě zdrtilo.smajlik - 105

 
Verera
Verera - 29.12.2016 15:28

Ať by řekli nebo ne, stejně by byli ti špatní. Oni neměli žádné dobré řešení, leda tak proplesknout pána, ale kdo ví,jestli jeho odchod není proto,že se mu někdo z rodiny zmínil že ví a přiměl ho tak k rychlejšímu rozhodnutí.

Každopádně oni nejsou ti, co to způsobili.Měli asi mlčet i teď,ale nevíme, za jakých okolností se přiznali, že to věděli. Jestli to bylo na přímý dotaz, tak asi nechhtěli lhát. Zlobíš se na ně možná proto, že oni jsou po ruce, reagují, snaží se o kontakt, takže se jim vztek vyjadřuje mnohem snáz než pánovi, který zřejmě zmizel na svátky a nekomunikuje. Našla sis tedy hromosvod v rodině, což je možná pochopitelné,ale ne dlouhodobě. Oni nic nezpůsobili, takže bys měla zlost nasměrovat tím správným směrem na pána a ne na lidi.

To co, udělal svým dětem je neuvěřitelně sobecké, nechápu, jak se někdo zamilování do nové osoby automaticky zbaví svých dětí, tohle je osoba, na kterou bys měla být jedině naštvaná.

 
Anče
Anče - 29.12.2016 11:03

smajlik - 105Chlapi prostě neudržej ptáka v kalhotách...pokud se rozhodl,že odejde - teď měla by Ala myslet prakticky=děti jí zůstanou. Rodině,která tajila nevěru bych řekla svoje v duchu - už vám nevěřím-ať se okolo ní lidi snaží si důvěru získat.Je těžké to říct,ale pokud nevěra takhle trvá dlouho a všichni okolo to vědí - je lepší,že se to provalilo nežli ,být za blbce, dál...slabá útěcha,vím. Teď myslet prakticky!smajlik - 105

 
kareta
kareta - 29.12.2016 9:48

Já bych odjela s dětma na hory na chatu a Vánoce oslavila tam. V klidu si srovnat myšlenky, vyblbnout se s dětma a příbuzný poslat do ledna k ledu. Užírat se křivdama nikam nevede, život jde dál. Ještě že odpadnou starosti s rozvodem, na ozdíl od kubika si nemyslím, že je to nějaká jistota dvounásobku do budoucna, chlap když chce odejít, tak jde stajně jako baba.

 
sharon
sharon - 29.12.2016 9:10

já se tedy rozváděla před 42 lety a žádná hrůza to nebyla , na tom málu co jsme měli jsme se dohodli a syna si bral kdy chtěl....dodnes se u syna stýkáme , já byla na pohřbu jeho otce a on na mých rodičích, na FB jsme přátelé.........jsme jen lidi a na všem se dá domluvit, rozvodem život nekončí.................za nějaký čas bude líp , uvidíš.........smajlik - 45

 
rychenza
rychenza - 29.12.2016 5:00

Alo, ja vim, je to tezke, ale pokus se pomaloucku urovnavat ty vztahy, budes je jeste potrebovat. Ale v zadnem pripade si od rodiny nenech nasadit, ze ta spatna jsi ty, kdyz se zlobis. Mas proc se zlobit. Pokud to vedeli a nic nerekli tenkrat, tak meli drzet pusu i ted.
"Rict" o nevere se da ruznymi zpusoby, jsem zasadne proti tomu, aby to nekdo vybalil na podvadeneho naraz, ale naznacit a nechat na dotycnem, jestli se rozhodne pochopit nebo ne, za to jsem vsema 10. Jednou naznacit, a dal se uz k tomu nevracet.
Mam kamaradku, u ktere taky vsichni vedeli (ja ji tenkrat neznala), ze ji manzel zahyba a nikdo ji nic nerekl - a ona tak neresila, ze si drahy vzal pujcku na podnikani tuhle, pujcku tamhle a ve chvili kdy pan zmizel za svou pravou laskou, zjistila, ze je az po krk v dluzich a nema ani na jidlo.
Bud rada, ze jsi si ho nevzala, resila bys ted jeste rozvod. V posledni dobe zacina byt velkou modou, nechavat si otevrena zadni vratka zpatky domu tak, ze se odmita rozvest a zenska pak lita dalsich 10 let po soudech a vsude ji berou jako vdanou a nedosahne na ruzne davky. Moje kamaradka se uz takhle rozvadi 6 let, konec je v neznamu. Chlap je vysmatej.

 
rychenza
rychenza - 29.12.2016 4:42

kubikm: To jako ze zenati panove jsou verni a pod predstavou rozvodu se hrouti a vnadne mozne milence rikaji "ne"? smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34
Zamilovanemu chlapovi je naprosto sumak, jestli ma nejake deti, natoz jestli ma nejake papiry. Ten proste jde.

 
Hanelorwe
Hanelorwe - 28.12.2016 22:48

Ono je to o pohledu na danou věc....asi tvé okolí doufalo v jakousi nápravu, ale bohužel se nrstalo....a co teď když jsi padla na zem s toho...není to snadné, ale postav se na vlastní nohy a ukázat všem ve svém rodinném okolí svojí sílu smajlik - 76

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 28.12.2016 21:54

nevím proč dostáváte vyčítavé SMS, když mlčeli dokud jste byli spolu, měli mlčet dál a nedávat na obdiv jak byli informovaní.
Partner je slaboch, když dokáže v době pro děti tak krásném období je opustit a dělat náhradního tatínka jinde.

Alo, snažte se sebrat sílu a nedávat mu důvot se radovat z vašeho zoufalství.Děti vas budou chtít veselou.. Vím, ono se to kecá. To, že nejste jediná asi také nepomůže.

 
Hanča
Hanča - 28.12.2016 21:44

kubikm: no a kdo ti jako vdaný zaručí, že ti chlap bude věrný, nikdo, takže jestli jde o manželství nebo volný svazek je ve smyslu nevěry úplně jedno

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-89
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127930.
Archiv anket.