Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Milé ženy, v první řadě bych vám chtěla poděkovat za vaše příspěvky u mého příběhu o podezření na manželovu nevěru. Jsem vám moc vděčná a vážím si toho, že jste si našly čas a o mé situaci přemýšlely a napsaly svůj názor. I proto bych vám ráda napsala, jak to u nás dopadlo.

Dopadlo to špatně, manželova nevěra se bohužel potvrdila. Dlouho jsem byla na vážkách a doslova se vnitřně mučila, zda se mám jít přesvědčit, nebo ne. Nakonec jsem dospěla do stádia, že když to neudělám, budu se takhle trápit pořád. A tak jsem v týdnu, kdy měl manžel odpolední, hned v pondělí udělala přepadovku. V práci jsem řekla, že potřebuji k lékaři, naštěstí to u nás funguje na důvěře a není potřeba nosit potvrzení.

Kolem jedenácté jsem tedy šla, žaludek až v krku. Bylo mi jasné, že pokud najdu doma manžela samotného, už nikdy skutečnou pravdu nezjistím, protože poté si asi těžko troufne milenku domů přivést. Ale risknout jsem to musela.

Když jsem přišla ke dveřím a strčila klíč do zámku, zjistila jsem, že z druhé strany je v zámku klíč. To jsme u nás doma nikdy nedělali a v tu chvíli mi bylo všechno jasné. Ani nevím, jak k tomu došlo, ale najednou se ve mně objevil takový vztek, že jsem sama sebe nepoznávala. Začala jsem zvonit, za chvíli přišel otevřít manžel, evidentně velmi překvapený a  rozhozený. Zeptal se mě, co tam dělám. Na to jsem mu odpověděla, že snad jsem tam doma. A že si pro něco jdu..

Vešla jsem do bytu, v obýváku nic, v kuchyni v dřezu dva šálky od kávy. Šla jsem do ložnice a to už manžel znervózněl o poznání víc a zeptal se, co jsem si zapomněla. Jen jsem mu odpověděla, že jdu k ženskému lékaři a potřebuju se rychle osprchnout a vzít si čisté prádlo.  A pak to přišlo.

V ložnici jsem natrefila na naši sousedku z prvního patra. Byla v šoku, nic neříkala, ono taky co v téhle situaci říct. Udělalo se mi úplně špatně při představě, že se s ní válel a navíc v naší posteli. Ona je taky vdaná.

No, celá ta situace byla víc než výmluvná. Oni asi museli pěkně zazmatkovat, protože kdyby měli čas přemýšlet, zkusili by si třeba sednout k tomu kafi do obýváku a vypadalo by to jakž takž nevinně. Ale i tak by mi těžko vysvětloval ten klíč v zámku.

Když jsem se trochu prodýchala, jen jsem procedila mezi zuby, aby vypadla, vzala jsem si spodní prádlo, zavřela se v koupelně a pustila sprchu. A přemýšlela, co mám dělat dál, co manželovi říct nebo neříct. Najednou jsem byla v koncích. Když jsem vyšla z koupelny, tak ke mně přišel a začal se omlouvat, prý mi to vysvětlí a ať hlavně nedělám žádné ukvapené závěry.  Neřekla jsem ani slovo a odešla pryč.  

Od té doby spím v obýváku na rozkládacím gauči, nejsem schopná vlézt do té postele.Děti se vrátily z tábora, tak před nimi hrajeme jakž takž divadélko, ale jinak je mezi námi velké dusno. Muž měl snahu se omlouvat, vysvětlovat a slibovat, já zatím nejsem schopná se s ním o tom bavit a zaujmout nějaké stanovisko. Původně, když jsem šla na tu přepadovku, jsem si myslela, že když se jeho nevěra potvrdí, řeknu mu, aby okamžitě vypadnul, ale teď zjišťuju, že to tak snadné není. Hlavně kvůli dětem.

Říkám si, že možná se teď dostatečně vytrestal a bude sekat latinu, ale sama tomu moc nevěřím. Spíš si myslím, že si bude dávat větší pozor, aby už přistižen nebyl. Takže na tom o moc líp, než posledně, nejsem. Sice už vím, co a jak, ale klid mi to stejně nepřineslo. K mužovi cítím odpor, hnusí se mi, je mi strašně nepříjemné, jak se snaží to urovnávat, najednou by se přetrhl a snaží se v domácnosti, dělá věci, na které nikdy před tím ani nešáhl.  

Nevím, jak to u nás bude pokračovat, jisté je, že v tomhle dusném modelu nemůžeme fungovat dlouhodobě, něco se stát musí. Ale já jsem asi hrozná bačkora, nejsem schopná to nějak razantně rozseknout. Mele se to ve mně hrozně. Nechci zahodit ty společné roky, rodinu, vzít dětem domov s mámou a tátou. A zároveň se cítím strašně zraněná a ponížená. Zatím tomu dávám čas a uvidím, jestli se to nějak otupí. Ale dobře mi není ani trochu.

Michaela


23.8.2018   Rubrika:   |   Komentářů 90   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-89
orinka
orinka - 23.8.2018 19:42

kobližka: každopádně by pak na tu situaci byli se sousedem dva. Tak se dá na to pohlížet taky.smajlik - 64

 
kobližka
kobližka - 23.8.2018 19:33

sharon: 19:21 jistě,ale nemusím být já ta "chudinka",která to bude roznášet...a poslouchat buď upřímné,nebo falešné litování.Proč? Sama bude mít paní co dělat,aby to nějak ukočírovala a ještě si bude přidělávat nervy.

 
sharon
sharon - 23.8.2018 19:21

kobližka: ono se to roznese tak nějak samo.....si myslímsmajlik - 63

 
kobližka
kobližka - 23.8.2018 18:16

YXH: 16:01 hmmm...to seš teda odvážná smajlik - 63 já bych určitě po domě nešířila zprávy o tom jak mě vlastní muž podvádí a s kým.To bych si připadala jako ještě větší ubožačka,než jakou ze mě manžel udělal.Protože co si budeme říkat - nic člověka nepotěší víc,než cizí neštěstí.Co se doma uvaří,to se tam i sní.A vykládat na potkání,že mě manžel zahýbá,tak to by mi hrdost nedovolila.

 
YXH
YXH - 23.8.2018 16:01

Rekla bych to sousedovi, at vi o co jde. Po pravde receno asi bych to roztroubila po dome, at ma ona ostudu.
Manzelovi bych rekla at se spakuje a tahne a postel at si vezme sebou. Ja uz bych do ni vlezt nemohla, delalo by se mi blivno. Deti nejsou mimina, urcite citi dusno doma a aby nakonec nezacaly jeste chapat situaci tak, ze maminka je zla na tatinka, a nemluvi s nim. Nevis co jim on jeste nakeca. Bude pred nimi delat ze sebe chudaka. Takze lepsi at je z domu. Co bylo, bylo davno, jiste byly hezke chvile ale ty jsou pryc, on poslapal to co bylo ve vzpominkach. Lepsi byt rozvedena nez stihacka. Ja uz bych se na nej nemohla ani podivat, natoz mu verit. Drzim palce a preju hodne stesti at se z toho co nejdriv dostanes.

 
Santé
Santé - 23.8.2018 14:44

Děti nejsou hloupé a tu atmosféru cítí i teď. Pokud cítíš odpor - máš na to právo, tak je asi lepší jít od sebe, než se trápit. Ono to zpočátku nebude lehké ani když odejde, ale mi hodně pomohlo, když se odstěhoval.

 
sharon
sharon - 23.8.2018 14:31

Haninka: víš , nikdy nevíš....co když se za pár let někde trhne Michaela ???.....nikdo neví dopředu co mu život přinese......však s ním zatím nemusí hned spát....já ve svém věku říkám že v životě jsou mnohem horší tragedie...smajlik - 26

 
kobližka
kobližka - 23.8.2018 14:20

Nu,milá Michaelo,nutno podotknout,že tvůj muž je pěknej blb (promiň).To že ti zahnul by se dalo odpustit,jsme jenom lidé,ale že mu nebylo šoufl z toho,že si nějakou čúzu tahá do vaší postele,to prostě svědčí o IQ nohy od piána .smajlik - 48
Co z toho,že teď šlape jako hodinky a snaží se...proč se nesnažil před tím? Asi bych se zamyslela jak fungoval u vás sex,když potřeboval být tak často ve společnosti jiné ženy.S pokud se ti hnusí teď,tak při tvojí povaze se to asi jen tak nezmění.Asi bych zbalila saky-paky a na měsíc někam vypadla a zkusila mu nechat děti.Nakonec,za chvíli stejně začne škola,takže tahat je někam mimo jejich bydliště nemusí být dobrý nápad. Třeba si pak uvědomíš co by pro tebe bylo nejlepší.Jen se,proboha,pro nikoho neobětuj.

 
orinka
orinka - 23.8.2018 13:58

Řekni to sousedovi. Myslit si, že to samo vyhnije, když budete doma dělat, že se nic nestalo, je nesmysl. Soused může zapůsobit jako katalyzátor. Konečně, možná uděláš dobrý skutek a on si uvědomí, co má doma za "poklad".smajlik - 42 Já bych pochopila úlet, se kterým by se manžel tajil a zahýbal by diskrétně. Ale toto?!smajlik - 76 Maximální drzost. Všem se smáli do obličeje - a to ani ostatní sousedi nic neviděli?? Nebral ohled vůbec na nic. Tak ať se vzduch vyčistí, ono to dopadne, jak má.

 
denda04
denda04 - 23.8.2018 12:50

sharon: 10.30 Souhlas taky bych to řekla sousedovi proč se máš trápit jen TY???hodně sil asmajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45

 
krasaka
krasaka - 23.8.2018 12:49

smajlik - 61 zde je každá rada drahá - záleží hodně na tom, na kolik si sama troufneš - jak píše Lindasmajlik - 26
Kdyby to byl jednorázový úlet někde po večírku ještě k tomu "pod vlivem" - sice těžko, ale dalo by se to snad omluvit /i když asi ne zapomenout"/?
Ovšem pararelní "píchání ve vaší společné posteli" - to bych ani odpustit ani zapomenout nemohla a to už NIKDY i kdyby doma makal jako kdysi "Osvobozená domácnost". Na to já jsem pes, tento "homo sapiens" by si nesměl přisednout ani na metr k mé osobě a děti ten konflikt jistě brzy vycítí!smajlik - 48 Manžel sousedky rozhodně má právo se dozvědět, jakou má ženu /proč to nedělali u nich v manželských postelích???-to pro sousedku bylo "eklhaft"?/. Pokud dojde k rozvodu, na každý pád bych nenechala vinu rozchodu na sobě, nevím, jak jsou školní děti staré, ale bylo by vhodné, aby jim milovaný tatínek vysvětlil, jak sprostě se zachoval a proč to všechnosmajlik - 76
Ať se rozhodneš jakkoliv, držím palce a přeji více smajlik - 45smajlik - 45
Na každý pád je skvělé, že jsi napsala - co a jak smajlik - 44smajlik - 47

 
Haninka
Haninka - 23.8.2018 11:52

Já bych to nedala, už bych mu prostě nemohla věřit a stala by se ze mě stíhačka. Navíc se mám příliš ráda na to, abych s tímhle exemplářem strávila zbytek života. Ty si to dokážeš představit, že byste se za nějakou dobu, až se z toho oklepeš, k sobě chovali jako dřív, včetně sexu? Já ne.
Ve svém okolí mám několik lidí, kteří vyrůstali v rodině, kde spolu rodiče zůstali jen kvůli dětem, ty dnes svorně říkají, že děkují pěkně, že to bylo dětství na prd, že by pro ně bylo jednodušší pendlovat mezi mámou a tátou, než vyrůstat v dusnu.
Zašla bych za manželem oné sousedky a v její přítomnosti bych se zeptala, jak si to dál představují, jestli se sestěhují či jak to dál vidí. Vím, není to úplně fér, ale to co provedli oni dva není tuplem.
Hodně štěstí pro rozhodování, není a nebude to lehké. smajlik - 45

 
anitech
anitech - 23.8.2018 11:06

sharon: mimořádně s tebou souhlasím. Jednak když mám mít vztek, tak na oba provinilce a proč by to měl odnášet jenom jeden A nevadilo by mi, kdyby se to prolátlo po baráku, ženské by si začly dávat víc pozor na toho " svého " a sousedka by byla pěkně provařená .

 
sharon
sharon - 23.8.2018 10:30

zatím nic nesekej.....nech ho chvíli být ať se přetrhne a ještě na něj nakládej......jela bych třeba někam do lázní pokud máš finance......a já bych to asi řekla manželovi té sousedky , nic se tím už nevyřeší ale když to mám vědět já tak at to ví i on.....já myslela že má nějakou hvězdu z práce......víš ono dnes není žádná hitparáda být sama se dvěma dětmi ne jen kvůli penězům ale všeobecně.........dej tomu ten čas...ono je všude něco a kdo tvrdí že ne tak lže anebo o tom neví....smajlik - 45hodně štěstí

 
Linda
Linda - 23.8.2018 10:27

Nevim co ti poradi ostatni, ale ode me jenom v rychlosti: mysli sama na sebe, co zvladnes a co ne.
Neslo by se na prechodnou dobu odstehovat nekam pryc ( anebo odeslat manzela nekam pryc, aspon na par dni), s tim ze si potrebujes vsechno urovnat v hlave. I kdyby ses nastehovala k rodicum, kamaradce, od nekoho si pujcila chatu nekde v blizke dojezdove vzdalenosti, a nebo on do hotelu, mela bys sanci se lip zorientovat a lip by se ti premyslelo. Takhle kdyz ho mas porad za zadkem se nerozhodnes (aspon ja bych to nedokazala). Proste srovnat si v hlave co chces ty a jestli to dokazes zvladnout. Chces zit (prechodne) sama - zvladnes to? Chces s nim zustat - opet zvladnes to? Apod. mozna pomuze hodit si to na papir a ke kazde moznosti pro a proti - mozna kdyz to uvidis sepsane pred sebou se ti lip bude uvazovat smajlik - 26
Nemysli na spolecne roky (co bylo to bylo, i to hezky jednou prejde), nemysli na to ze beres detem domov a tatu s mamou a podobne slunickove napady. Pokud zustanes tam co jsi ted a neudelas krok kamkoliv, tka uz jsi detem mamu - tatu vzala. Nejsou blby a pokud jim jeste nedoslo, ze se neco mezi vami deje, tak jim to dojde hodne rychle. Pokud nejsi oskarova herecka tak to na tobe poznaji tak jako tak a nejistota je pro ne horsi nez jistota a klid. A tvuj klid je jejich klid. A ze ti to jednou vyctou? Mozna ano a mozna ne a stejne tak dobre ti jednou muzou vycist zes zustala a hrala komedii. Do budoucnosti nikdo nevidime a proto tvrdim zarid se podle toho co chces a zvladnes ty. Hodne stesti a pevne nervy smajlik - 25

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-89
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 399048.
Archiv anket.