Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Šťastná šestka

Úvodní strana / Zábavný koutek / Šťastná šestka
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-96
Noví sousedi

Noví sousedi

V dnešním díle Šťastné šestky se dozvíte, jak skončil lazaret u Šťastných a co Janě Š. řekla její matka. Představíme vám nové sousedy a sdělíme, co vyvedlo z míry sousedku Kratochvílovou.

16.5.2006   Rubrika:   Komentářů 11

Tajemná krabice. Jedovaté drápy chána tajgy.

Tajemná krabice. Jedovaté drápy chána tajgy.

Nejvíc mi dal zabrat tento dopis. Nejdřív jsem si myslela, že je to jen smotek zpuchřelé březové kůry, ale naštěstí jsem včas zahlédla písmena. Co s tím? Stal se ze mne archeolog: kůru jsem nejprve nahřívala v páře a pinzetou opatrně rozvinovala. Odvinuté části jsem namáčela do Muhalova vodního laku, který udělal z kůry pružný film...

15.5.2006   Rubrika:   Komentářů 3

Polní lazaret

Polní lazaret

Chcete vědět, jak se Zuzanka loučí s "Tonouškem"? Jaká choroba vypukla u Šťastných, že je doma polní lazaret? Vše se dozvíte v dnešní Šťastné šestce.

11.5.2006   Rubrika:   Komentářů 3

Dvě svatby na obzoru.

Dvě svatby na obzoru.

Chcete vědět, jak si svátek užívali u Šťastných a kdo se bude ženit či vdávat? Jak mohl soused Kratochvíl přijít k úrazu a kdo nařídil prohibici? To všechno vám přinese dnešní Šťastná šestka.

9.5.2006   Rubrika:   Komentářů 3

Tajemná krabice - Álosi poslem lásky.

Tajemná krabice - Álois poslem lásky.

Je nedělní ráno, a protože se zítra nemusí do práce, trošku jsme to v sobotu natáhli. Kupodivu byl Martin doma cobydup, a tak jsme vyrazili s Hankou a Alešem trochu oživit noční život v našem městečku. Domů jsme přišli až ve tři ráno, a než Martina přešla rozverná nálada, bylo skoro pět. Mně se ještě nechtělo spát, proto tu při kafi luštím další dopis s ruskou známkou na obálce....

8.5.2006   Rubrika:   Komentářů 9

Jak se bude jmenovat?

Jak se bude jmenovat?

Jak těhulka Zuzanka vykrmuje svému Tondovi spíš ucho než žaludek, jaké jméno chystají svému potomkovi a o čem se hlavně mluvilo při večeři u Šťastných, se dozvíte v dnešní Šťastné šestce.

4.5.2006   Rubrika:   Komentářů 6

Šťastná šestka - Oslava čarodějnic.

Šťastná šestka - Oslava čarodějnic.

Co se dělo u Šťastných na čarodějnice a co prováděli Petr s Alešem? Sousedka Kratochvílová málem na hranici a neznámá rocková hvězda... Čtěte a dozvíte se!

2.5.2006   Rubrika:   Komentářů 4

Tajemná krabice - Proč Álois přišel o medaili.

Tajemná krabice - Proč Álois přišel o medaili.

Jak se pradědeček Álois ocitl na Olympijských hrách v Paříži v roce 1924? Proč odtud tak chvatně odjel a která, později velice slavná hvězda kakaové pleti, obývala jeho pařížský byt? Vykašlete se na prvomájový průvod a začtěte se do dalšího dílu Tajemné krabice!

1.5.2006   Rubrika:   Komentářů 6

Čarodějnice se blíží.

Čarodějnice se blíží.

Jak se Jana Š. připravuje na čarodějnice a čím ji urazil hubatý prodavač? Co chystá Michal a proč chtěl posadit cizí paní na hranici? Přečtěte si dnes Šťastnou šestku a mimo jiné budete vědět, čím Michal Janu vystrašil.

27.4.2006   Rubrika:   Komentářů 7

Bitva s kapucíny

Bitva s kapucíny

Chcete vědět, v čí prospěch dopadl lítý boj s kapucíny a co z toho měl Michal? Co je nového na babče Lídě a jak sousedka Kratochvílová předvedla svůj hlasový rejstřík? Čtěte a bude vám vše jasné.

25.4.2006   Rubrika:   Komentářů 7

Tajemná krabice. Komu usekl Álois uši?

Tajemná krabice. Komu usekl Álois uši?

Chcete zjistit další kus pradědečkovy legionářské anabáze? Která další známá osobnost se pradědečkovi připletla a co z toho všechno vzniklo? Přečtěte si další dopisy z tajemné krabice!

24.4.2006   Rubrika:   Komentářů 3

Hurá, jaro je tady!!!

Hurá, jaro je tady!!!

Co se všemi dělá jaro a kam si Jana vyšla s dětmi? Kdo vypadá jako Maxa v mladším vydání a proč se Maruška červená? To všechno bude v dnešním vydání Šťastné šestky.

20.4.2006   Rubrika:   Komentářů 6

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Co dělala Jana Š. o Velikonocích a jak dopadla pomlázka? Co se dá vidět z okénka autobusu a jaké zvířatko si přivedl domů soused Kratochvíl? To a mnoho dalšího přináší dnešní Šťastná šestka.

18.4.2006   Rubrika:   Komentářů 3

Álois ve smrtelném nebezpečí. - Tajemná krabice 12

Álois ve smrtelném nebezpečí. - Tajemná krabice 12

Kdo je malá Normička a proč její matka píše Áloisovi? Proč Angličan Joe pradědečka tolik nenávidí a co se stalo při slavnostním otevření San Franciského mostu? Přečtěte si dnes další dopis z pradědečkovy krabice a vše se dozvíte.

17.4.2006   Rubrika:   Komentářů 3

Štěně v akci

Štěně v akci

Chcete se dozvědět, co zas vyvedlo Hančino štěně? Jak na Janu Š. zapůsobilo sluníčko a proč se Tonda se Zuzankou na kuželkách tak dobře nebavili? Přečtěte si dnešní Šťastnou šestku.

13.4.2006   Rubrika:   Komentářů 4

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-96
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388324.
Archiv anket.